Co tu się kurdebele dzieje?

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Postprzez Masterr Pn lis 07, 2022 18:18  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

Milutko i dziękuję wszystkim za odzew. W końcu się się chociaż na chwilę rozruszało na tym forum :D Wciąż się łapię, że wklepuję nieświadomie i automatycznie f1wm i wyskakuje mi to forum.

Tytułowy post oczywiście po drineczkach, ale jakże z serca napisany + miało być trochę kontrowersji i polotu, żeby rozruszać towarzystwo :D

Polemika, ostre teorie, zażarte dyskusje i płonące klawiatury. To było to :grin: A wszystko to dzięki jednorękiemu bandycie :twisted: Kocham Was wszystkich i tutaj nie mam żadnych wątpliwości :warrior: :popijawa: :diabełek:

TimOOv napisał(a):Na kij przeklinasz Masterze trollu wielokrotnie banowany co prawda nie skutecznie ale zawsze?
Obstawiam, ze mnie nie pamiętasz ale za to ja pamiętam Ciebie.


Pamiętam każdego i to bez żadnego wyjątku :grin: :ściska: :ściska: :-D
Masterr
 
Dołączył(a): Wt sty 19, 2021 10:33

Postprzez cichy Śr lis 09, 2022 15:32  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

hideto, ten frajer z Łodzi

:twisted:

ależ mnie to rozbawiło. Łukasz dawaj tu, zoba co tu się dzieje!
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez TimOOv Pn lut 20, 2023 19:54  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

Czy już możemy odgwizdać pogrzeb forum?
Jeżeli z przeczytaniem tego tekstu miałeś jakiekolwiek problemy udaj się do okulisty po okulary
TimOOv
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 23:33
Lokalizacja: I tak nie wiecie gdzie to jest

Postprzez Mexi Pt lut 24, 2023 19:38  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

No witam ;)

Forum upadło przez kilka czynników - po pierwsze, nie ma już Kubicy w F1 od 12 lat, do tego przez te lata zmieniła się formuła internetu (discord, tt, fb a nie forum by przemo ;) ) - przecież forum miało swój top w momencie gdy jeszcze smartfonów nie było :D

No i wszyscy się postarzeliśmy, pozakładaliśmy rodziny, zaczeliśmy żyć innymi priorytetami a pasje poszły w odstawkę...

Jak to się stało z bohdim? Jestem w szoku...

No i co master u ciebie? ;)
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez tomek evo Pn lut 27, 2023 10:49  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

Zmiany sposobów "komunikacji" mają kolosalne znaczenie i takie media jak FB czy Twitter rosną w siłę i przyciągają coraz więcej osób. Ale jakoś wiele innych forów np. o tematyce motoryzacyjnej ma się dobrze. Czasem tu zaglądam ale nic się nie dzieje. Brakuje mi tego aby powymieniać się uwagami i dowiedzieć czegoś ciekawego od mądrych ludzi. Nie znam takiego polskojęzycznego miejsca w necie poświęconego F1, które by spełniało moje oczekiwania. Komentarze na Fb to zupełnie inna para kaloszy a poziom dyskusji prezentowany. Zanim zarejestrowałem sie tutaj byłem jeszcze wcześniej na Ultrze ale tam już wcześniej wszystko zaczęło padać. Kiedyś zaglądałem tu prawie codziennie a teraz raz na jakiś czas aby przekonać się, ze nic się nie dzieje. Może jak by chodziarz kilka osób regularnie zamieszczało tu posty to forum odżyło bo tak każdy patrzy, że nic się nie dzieje i nic sam nie robi.
tomek evo
 
Dołączył(a): Wt lip 04, 2017 14:45

Postprzez sneer Śr mar 01, 2023 21:08  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

Szkoda, może reaktywacja? :D
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kazik Cz mar 02, 2023 16:48  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

tomek evo napisał(a): Kiedyś zaglądałem tu prawie codziennie a teraz raz na jakiś czas aby przekonać się, ze nic się nie dzieje. Może jak by chodziarz kilka osób regularnie zamieszczało tu posty to forum odżyło bo tak każdy patrzy, że nic się nie dzieje i nic sam nie robi.

No to zrobimy mały eksperyment bo jest okazja ku temu. Sezon F1 2023 zaczyna się w ten weekend więc założę wątek o GP Bahrajnu i zobaczymy czy kto się odezwie. :wink:
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez pawel92setter N mar 05, 2023 13:12  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

Ten post Masterra uświadomił mi jak dawno nie wchodziłem na to forum. :-? Kupę godzin tutaj spędziłem za młodu. Mexi ładnie opisał sytuację. Cały czas wchodzę sobie na oldf1wm.pl, bo nowa wersja do dzisiaj mnie nie przekonała i podglądam sobie archiwalne statystyki, które były tutaj świetnie zebrane.

Mimo tego, że od ponad pół roku tutaj nie whodziłem to mam mniej nieprzeczytanych tematów niż 15 lat temu po weekendzie.
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez J.P.S. Pn maja 08, 2023 8:19  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

....
Ostatnio edytowano Cz maja 25, 2023 5:58 przez J.P.S., łącznie edytowano 1 raz
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Postprzez TimOOv N maja 21, 2023 16:51  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

a co to jest cha tango ? jakiś taniec?
Jeżeli z przeczytaniem tego tekstu miałeś jakiekolwiek problemy udaj się do okulisty po okulary
TimOOv
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 23:33
Lokalizacja: I tak nie wiecie gdzie to jest

Postprzez gregoff N lip 02, 2023 8:18  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

Elo.

No cześć Mordy. Nie wiem kto mnie pamięta ale znałem jeszcze Marka Roczniaka, byłem redaktorem na stronie, moderatorem na forum (dalej mam uprawnienia).

Ja założyłem rodzinę (syn już lat 10) i przerzuciłem się na hobby związane z grami planszowymi. U mnie zabił brak dostępu do wyścigów oraz brak czasu na wszystkie przyjemności.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Masterr N lip 02, 2023 14:29  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

Ja pamiętam. Miałeś Jordana w avatarze, gdy ja miałem 12 lat i rejestrowałem się na tym forum w 2007 roku :D

Widziałem też, że parę osób jest na wykopie, reprezentując specyficzne i wyszukane poczucie humoru na bardzo eleganckim tagu #f1 oraz #powrutcontent. :grin: Bo najpierw był Master, a potem byli powrutowcy :twisted:
Ostatnio edytowano N lip 02, 2023 15:06 przez Masterr, łącznie edytowano 1 raz
Masterr
 
Dołączył(a): Wt sty 19, 2021 10:33

Postprzez gregoff N lip 02, 2023 15:02  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

Ci którzy przejęli od Maraza serwis forum olali. Nie wiem czy to ta sama ekipa jest teraz ale jak rozmawiałem kilka lat temu to mówili mi, że mogę z tym zrobić co chcę.

Może tutaj trochę posprzątam jak będę miał chwilę. Szczególnie, że np. forum ma przewagę nad FB czy didcordem lepszą organizacją dyskusji przez moderatorów. Forum gry planszowe działa prężnie mimo FB czy Discorda.

-- N lip 02, 2023 15:48 --

Wywaliłem te rzeczy które mogłem, uzytkowników jest tylu dziwnych, że nie wywale wszystkich. FB nie ma anonimowości i możesz robić aktywność w wielu róznych gruach i wątkach. Tutaj było to zamknięte anonimowe środowisko. Ja osobiśćie nie udało mi się nikogo zaoznać. A na ogrzeb Marka było kilku forumowiczów. Obiecałem sobie, że też na jego grób kiedyś zajade.

Ciekawe ilu tych członków starego forum, jeszcze ogląda F1. U mnie kiedy Robert doznał tego zdarzenia coś mi umarło i chyba nigdy nie umiałem oglądać już F1 tak beznamiętnie jak kiedyś. Dodatkowo rodzina oraz robota skutecznie mnie odciągało od tego. Może teraz gdzieś wróce do tego, chociaż emocji które kiedyś czułem chyba nie umiem wywołać. Ale jeżdziłem sobie trochę F1 22 i ciągle jest do tego smykałka. Niestety finanse mi się nie zamykają i idzie na srzedaż kierownica...
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez gregoff N lip 02, 2023 16:25  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

Ogolnie to trzeba by było stworzyć nowe forum z tego co sie dowiedzialem strona i forum sa razem jakby. Marek to jakos ogarnial, ale kiedy nowi zaczeli grzebać to niestety cos sie wykrzaczylo i nie dzialaja wszystkie funkcje strarego f1wm.

a trzeba teraz ruszyc nowe dodatki do forum co moze wywalic strone calkiem.

Najbardziej mi brakuje stronki ktora nie dziala redakcja serwisu. Gdzie mozna bylo sie dowiedziec o historii strony i jej zalozycielu.

-- N lip 02, 2023 16:26 --

https://oldf1wm.pl/redakcja/redakcja.php
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Europejczyk Pn lip 03, 2023 6:21  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

Witaj gregoff, Twój nick kojarzę z początków mojego urzędowania na forum. :)
Zaglądam tutaj całkiem często, kilka razy próbowano tutaj coś odratować... ale coś ciężko idzie.
Fajnie by było czasem tu popisać, ale no cóż... Prawie nikt się nie udziela.
Może trzeba by zrobić jakąś reklamę na portalu głównym ?
Forum wydaje się zapomniane i być może mało kto o nim pamięta, a z nowych użytkowników mało kto o nim wie.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron