Przed GP Europy 2016

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Postprzez bartoszcze N cze 19, 2016 12:53  Re: Przed GP Europy 2016

Damos napisał(a):
bartoszcze napisał(a):Ale Lewis swój najlepszy czas w Q2 uzyskał na ostatnim kółku... :o
I właśnie na tych oponach powinien rozpocząć wyścig.

Thnx Captain O'bvious.
Dla jasności: źle zrozumiałem sformułowanie @slipstreama o "pierwszym kółku" i nie zarejestrowałem, że Lewis wykręcił swój najlepszy czas Q2 (drugi w ogóle) na "zepsutym" komplecie - może dlatego, że gapiłem się w LT z ciekawością, czy Hamiltonowi uda się odpaść w Q2, skoro długi czas miał dziesiąty czas (za Grosjeanem).
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Shaitan N cze 19, 2016 13:13  Re: Przed GP Europy 2016

Ciekaw jestem czy zostaną wydane jakieś "zalecenia" dotyczące procedury restartu przed wyścigiem F1. To co się działo w trakcie restartów w GP2 było niewiarygodne. Istny chaos.
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez Zakhary N cze 19, 2016 13:43  Re: Przed GP Europy 2016

To dlatego, że kierowcy nie są przyzwyczajeni do restartów "na prostej". Nie ma bodajże drugiego toru, na którym restart nie byłby przepleciony zakrętem. Tutaj jest po prostu bardzo ciasno bo każdy chce siedzieć kierowcy na tyłku.
Avatar użytkownika
Zakhary
 
Dołączył(a): Cz wrz 23, 2010 20:34

Postprzez slipstream N cze 19, 2016 14:08  Re: Przed GP Europy 2016

Nie ma bodajże drugiego toru, na którym restart nie byłby przepleciony zakrętem.

Fuji
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Poprzednia strona

Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Kyliecow i 1 gość

cron