Który bolid na sezon 2017 podoba Ci się najbardziej?

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Który bolid na sezon 2017 podoba Ci się najbardziej?

Ankieta wygasła Wt mar 28, 2017 20:52

MERCEDES W 08
30
18%
RED BULL RB 13
7
4%
FERRARI SF 70H
8
5%
FORCE INDIA VJM 10
2
1%
WILLIAMS FW 40
1
1%
MC LAREN MCL 32
11
7%
TORO ROSSO STR 12
45
27%
HAAS VF 17
7
4%
RENAULT RS 17
46
27%
SAUBER C 36
12
7%
 
Liczba głosów : 169

Postprzez baron N mar 05, 2017 10:27  Re: Który bolid na sezon 2017 podoba Ci się najbardziej?

Ja bym wolał takie malowanie Renault

Obrazek
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez slipstream N mar 05, 2017 13:07  Re: Który bolid na sezon 2017 podoba Ci się najbardziej?

Ale ja poniekąd domyślam się skąd wynikają zachwyty nad ToroRosso (które niespecjalnie podzielam, ale to ze względu na to srebrne). Otóż zwyczajnie, włoska ekipa po prostu zapełniła tymi pasami te świecące pustką przestrzenie na innych bolidach. W sumie tak niewiele trzeba żeby coś zaczęło się "dziać" na bolidzie. Ale to tylko takie maskowanie ponurej rzeczywistości, jaką jest tegoroczna bieda sponsorska na bolidach...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Pieczar N mar 05, 2017 13:17  Re: Który bolid na sezon 2017 podoba Ci się najbardziej?

Gdyby czerń na Renault zastąpić niebieskim jak na obrazku (najlepiej odcień podobny do tego co ma Alpine z LMP2) byłoby miodzio.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez rolnik sam w dolinie N mar 05, 2017 14:25  Re: Który bolid na sezon 2017 podoba Ci się najbardziej?

baron napisał(a):Ja bym wolał takie malowanie Renault

Obrazek


Niebieskie felgi to chyba tajemnica autora, paskudnie wyglądają.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez slipstream N mar 05, 2017 16:12  Re: Który bolid na sezon 2017 podoba Ci się najbardziej?

Niebieskie felgi to chyba tajemnica autora, paskudnie wyglądają.

Podobnie jak niebieskie skrzydła, które mogły, powinny zostać czarne, albo bardzo ciemno granatowe... dokładnie tak jak za czasów MildSeven.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez rocque N mar 05, 2017 17:14  Re: Który bolid na sezon 2017 podoba Ci się najbardziej?

fordern napisał(a):
rocque napisał(a):Malowanie Toro Rosso też jakoś nie wzbudziło we mnie zachwytu (chyba mnie rozczarowali, bo liczyłem na jaśniejszy niebieski :razz: ).

A już myślałem, że byłem jedyny :wink:

W moim przypadku najprawdopodobniej po zobaczeniu tego rendera (teraz większego niestety nie znalazłem) został w pamięci ten odcień :)
Obrazek

Indy napisał(a):Dla mnie malowanie Toro Rosso jest tak dobre, że aż chciałbym by inne zespoły posłużyły się tym malowaniem jako templatką.

Po Twoim poście aż odpaliłem jeszcze raz zdjęcia Toro Rosso i dochodzę do wniosku, że kolory są do bani.
Niebieski i czerwony z osobna w porządku, ale te odcienie razem tylko strasznie gryzą w oczy (już nie mówiąc o tym srebrnym). Jakby tego było mało jeszcze na przodzie i z tyłu dorzucili białe napisy... choinka normalnie.
Jestem strasznie ciekaw jak wypadłoby to malowanie w innym zestawie kolorów.
"You cannot be sure that you are right unless you understand the arguments against your views better than your opponents do."
- Milton Friedman
Avatar użytkownika
rocque
 
Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 18:04

Postprzez bartoszcze N mar 05, 2017 18:18  Re: Który bolid na sezon 2017 podoba Ci się najbardziej?

Bo wszyscy (myself included) się napalili na malowanie w kolorach Red Bull Light, a koncern wybrał kolory Red Bull Cola :)
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez SirKamil N mar 05, 2017 20:17  Re: Który bolid na sezon 2017 podoba Ci się najbardziej?

Pieczar napisał(a):Gdyby czerń na Renault zastąpić niebieskim jak na obrazku (najlepiej odcień podobny do tego co ma Alpine z LMP2) byłoby miodzio.

Bądź aktualnym niebieskim z FE (jeśli już, bo jak dla mnie duet żółty-czarny jest bezbłędny, ew. tylko schemat można modyfikować)

Obrazek
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez rzeznik Śr mar 15, 2017 19:29  Re: Który bolid na sezon 2017 podoba Ci się najbardziej?

Te płetwy jakie by nie były nie są takie brzydkie. Problem leży według mnie w wysokości tylnych skrzydeł, które są za niskie i nie komponują się z płetwami. Szkoda, że nie ma żadnych wizualizacji bo efekt byłby dużo lepszy. Pod względem wyglądu oczywiście.
3, 14, 17, 44.
rzeznik
 
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 16:27

Postprzez Shaitan Śr mar 15, 2017 20:31  Re: Który bolid na sezon 2017 podoba Ci się najbardziej?

Ostatnio zorientowałem się jak nagle zbrzydły mi zeszłoroczne konstrukcje. Wydawało mi się, że jestem mocno przyzwyczajony do ich wyglądu, ale po prezentacyjno-testowej gorączce związanej z nowymi bestiami bardzo szybko się to zmieniło. Trochę zaskakujące i coś z czego zupełnie nie zdawałem sobie sprawy do czasu, kiedy nie obejrzałem materiałów z zeszłorocznymi bolidami.
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez bartoszcze Śr mar 15, 2017 20:43  Re: Który bolid na sezon 2017 podoba Ci się najbardziej?

rzeznik napisał(a):Problem leży według mnie w wysokości tylnych skrzydeł, które są za niskie i nie komponują się z płetwami.

Ale to nie jest problem zbyt niskich skrzydeł tylko zbyt wysokich płetw. Gdyby dodać przepis, że nic się nie może znajdować powyżej określonej linii...
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Poprzednia strona

Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron