David Coulthard-odkrycie sezonu 2005?

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Postprzez Zidi Pt cze 03, 2005 16:55  

Jacy kiepscy?! Czy ty się przypadkiem czegoś nie nawdychałeś się?
Zidi
 

Postprzez kuba Pt cze 03, 2005 20:43  

Ja bardzo lubie Coultharda.Zawsze uważałem go za dobrego kierowce.No ale prawie zawsze był tym drugim.Mimo wszystko 13 zwycięstw to jest osiągnięcie.Powiem szczerze ,że jak odejdzie Schumi ,potem David to już F1 nie bedzie dla mnie (przynajmniej dla mnie) taka ....jaką lubie.Mam nadziej ,że David w tym sezonie jeszcze pokaże na co Go stać i może odniesie 14 zwycięstwo.
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Spielberg Pt cze 03, 2005 21:08  

Coulthard jest i zawsze był szybki!!!!!!!!!!!!!!!! (czasami mniej, czasami bardziej :D) Ale klasy mu odmówić nie można!!!! Może nie szalał na torze, ale jednak go bardzo lubiłem, a statystyka mówi bardzi wiele: Był 4 razy trzeci w MŚ i 1 raz drugi. Poza tym zdobył najwięcej puntków spośród wszystkich kierowców bez tytułu MŚ. Ale dla mnie Szkot JEST MISTRZEM ;) W końcu to mój ulubiony kierowca F1 :)
1974 Emerson Fittipaldi;
1976 James Hunt;
1984 Niki Lauda;
1985-1986, 1989 Alain Prost;
1988, 1990-1991 Ayrton Senna da Silva;
1998-1999 Mika Hakkinen;
2008 Lewis Hamilton
...
Avatar użytkownika
Spielberg
 
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 12:16
Lokalizacja: Danzig

Postprzez Bart So cze 04, 2005 9:09  

To bardzo sympatyczny kierowca (tak o nim mówią redaktorzy i sam słyszałem w wywiadach). Lubi zmieniać partnerki, ale na torze zawsze jest elegancki i szybki. Ja byłem zdziwiony tak dobrą postawą RBR na początku sezonu, a ta forma wcale ich nie opuściła. Wielką zasługą DC jest praca nad bolidem. Kto wie, może w następnym sezonie regularnie będziemy widywać DC na podium?
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez Pieczar So cze 04, 2005 9:22  

Bart napisał(a):może w następnym sezonie regularnie będziemy widywać DC na podium?

RedBull będzie miał silniki ferrari w przyszłym sezonie, to kto wie, kto wie... Może nawet zdobędą więcej punktów niż ferrari :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Bart So cze 04, 2005 9:26  

Oj nie wiem, nie wiem. Mi się wydaje, że przyszły rok będzie należał do Ferrari. Będzie w nich "siedzieć" sportowa złość i jeśli dobrze przepracują przerwę zimową, to będą bardzo mocni. RBR może też...
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez Ave N cze 05, 2005 16:13  

D.C. To raczej zadne odkrycie. Red Bull jest "nowym" zespolem i wybor jego umiejetnosci,a raczej doswiadczenia to bardzo dobre rozwiazanie. Jego wiedza na pewno wiele wnosi do tego zespolu i pozwala na krok do przodu. On sam ma zamiar poczynic starania o przedluzenie kontraktu na kolejny rok. Nie wiem co z tego wyjdzie-trudno okreslic cele tego zespolu. Jak na razie Red Bull przejal schede po Jordanie i stawia na multimedialny rozglos i przepych. Nie maja co prawda takiej laleczki jak Jordan (pit babe) ale aspiracje wydaja sie bardziej konkretne-(wyscigowo).
Ps. Obawiam sie ze D.C. zostanie bez zakontraktowania w nastepnym sezonie. Po odejsciu M.S. "pokolenie" Senny wymrze calkowicie.
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez Majster Pn cze 06, 2005 18:15  

Zidi napisał(a):Jacy kiepscy?! Czy ty się przypadkiem czegoś nie nawdychałeś się?


To do mnie mówiłeś? A Coulthard może nie jest kiepski????!!!!!

Porównaj ile on zdobył punktów a ile jego kolega z zespołu Raikkonen!!
Raikkonen 45 a Coulthard 24 o tak mniej wiecej połowe punktów mniej od Raikkonena a przecie Raikkonenowi częściej zdażły się awarie!!

Ja mam takie dzikie wrażnie ze ty się czegoś nawdychałeś. :P
Avatar użytkownika
Majster
 
Dołączył(a): Pt cze 03, 2005 16:28
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Zidi Pn cze 06, 2005 19:53  

Ja szanuje wypowiedzi innych użytkowników, ale to co powiedziałeś jest bez sensu... czy jeden sezon świadczy o umiejętnościach kierowcy? Może ty patrzysz na niego z perspektywy poprzedniego sezonu, ale ja na niego patrzę jako całokształt. Każdemu może coś nie wyjść... weźmy Schumachera. Czy to, że on ma tylko 16 punktów po 7 GP, czyni go kiepskim kierowcą?
Zidi
 

Postprzez Pieczar Pn cze 06, 2005 20:23  

Coulthard nie jest kiepski :!: :!: :!: :!: Może już nie jest taki dobry jak kiedyś, ale i tak odwala kawał dobrej roboty w redbullu. A to że w zeszłym sezonie był o parę punktów gorszy od Raikkonena - no cóż jest od niego gorszy i tyle. Poza tym on zawsze był w mclarenie drugim kierowcą, nawet jak jego partnerem był Raikkonen. Ale miał w swojej karierze kilka dobrych występów - choćby sezon 1995, kiedy w drugim sezonie startów zajął 3 miejsce w klasyfikacji generalnej. Zresztą to on odniósł pierwsze zwycięstwo dla mclarena w sezonie 1997 po 4 latach przerwy :D. Teraz jest w komfortowej sytuacji, bo jest liderem zespołu i pokazuje że jest dobry (mało brakowało a miałby miejsce na podium ostatnio). Chyba nie muszę przypominać o tym że pod względem ilości zdobytych punktów jest najlepszym kierowcą wszechczasów wśród tych, którzy nigdy nie byli mistrzami świata :shock:
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Bart Pn cze 06, 2005 20:35  

Może i Raikkonen jest lepszym kierowcą, ale to nie oznacza, że Coulthard jest kiepski!!! Jak moi poprzednicy wspominali, 1 sezon nie może przekreślać wartości zawodnika! Poprzednie 2 sezony w McLarenie nie były zbyt udane dla DC, ale akuratnie prezentuje się bardzo dobrze. Więc widzę, że ktoś się tu mocno czymś najarał... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez gregoff Pn cze 06, 2005 21:43  

O ile mi wiadomo to D.C już podpisał kontrakt na kolejny sezon w Red bullu.

Ps: Majster: nie dość, że pseudonim do kitu to jeszcze zachować sie nie umię :mrgreen:
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez kuba Wt cze 07, 2005 14:30  

Trzeba troche wyluzować i nie jarać niczego ani nie wdychać jak sie coś chce pisać ,bo nie chce tu nikt sytuacji z mini-czata.Zostawmy temat czy jest kiepski czy nie bo wiemy ,że David jest bardzo dobrym kierowcą!Pozdro.
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Majster Wt cze 07, 2005 17:23  

Po 1 wyraziłem tylko swoje zdanie na temat Coultahrda...
Po 2 mój nick jest fajny :P
Po 3 nie jaram bo to nie zdrowe :P
Po 4 przejrzałem wyniki Coultharda sprzed wczesniejszych sezonów i faktycznie radził sobie dobrze jak na tego drugiego

A i Coulthard jest dobry musi być bo inaczej by w F1 nie był.

Ale jak na standardy Formuły 1 to nie jest dobry, ale też zły chyba też nie dlatego można powiedzieć że jest średni.

No i odwołuje to że jest ciotą bo on ma faktycznie miał dobre wyniki i gdyby nie mika bądż kimi to kto wie kto wie... Zresztą najlepsze chwile miał już za sobą dlatego chyba nie odrodzi się już dawny DC, ten DC co wyścigi wygrywał.. a szkoda bo lubie kierowców Brytyjskich.
Avatar użytkownika
Majster
 
Dołączył(a): Pt cze 03, 2005 16:28
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez W Wt cze 07, 2005 17:36  

Coulthard jest Szkotem... 8)

Coś w nim jest...
Ma szerszą szyję od głowy... Pewnie ma stabilniejszy mózg na wirażach i dlatego uchodzi za "zrównoważonego" na torze... 8)
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Kyliecow i 1 gość