GP Singapuru 2017

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Postprzez J.P.S. N wrz 24, 2017 22:36  Re: GP Singapuru 2017

Czekaj czekaj. Mam wspaniały pomysł na Twoją F1. Osobne kwalifikacje dla walczących o tytuł, osobne dla plebsu. Potem walczący o tytuł ustawiają się do wyścigu w odpowiedniej kolejności, a za nimi 100m dalej (dobra niech będzie 200m, szacunek musi być) pozostali, niegodni by się z nimi mierzyć. Będzie fpyte.
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Postprzez bartoszcze N wrz 24, 2017 22:40  Re: GP Singapuru 2017

Nie rozumiem czemu mnie do tego mieszasz. Podać adres Ziemi?
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez J.P.S. N wrz 24, 2017 23:00  Re: GP Singapuru 2017

bartoszcze napisał(a):Raczej chodziło mi o to, żeby nie wpychać się na siłę kierowcom walczącym o tytuł stwarzając ryzyko kolizji

Przeczytaj to, potem to co napisałem powyżej. Kapiszi?
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Postprzez bartoszcze N wrz 24, 2017 23:05  Re: GP Singapuru 2017

"Wpychać się na siłę stwarzając ryzyko kolizji".

Kierowca wyścigowy próbuje wykorzystać lukę.
Nierozważny kierowca wyścigowy próbuje się wcisnąć mając nadzieję że luka się stworzy.
Są też kierowcy którzy się wciskają na siłę wychodząc z założenia, że inni zrobią lukę bo chcą dojechać do mety (a zwłaszcza dlatego że walczą o tytuł czy coś).

Co Twoje wymysły mają z tym wspólnego, nie wiem i nie chcę wiedzieć.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez dex Pn wrz 25, 2017 13:37  Re: GP Singapuru 2017

No na pewno najlepiej winny w tym wszystkim jest Kimi. Bez przesady żeby jeszcze pisać że mógł zjechać/zwolnić/przewidzieć.
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Poprzednia strona

Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości