GP Monako 2018

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Postprzez cravenciak Pn maja 28, 2018 11:20  Re: GP Monako 2018

kermit01 napisał(a):Spoko, mnie tu ostatnio gość zwyzywał po polskich znaków nie używam ;) taki mamy klimat.
Rownież ciekawy jestem, dokąd dąży Williams. Jest zle i wydaje sie, ze paddy moze wkrótce sie poddać.


Prędzej wyśmiał nie zwyzywał. I nie dlatego, że nie używasz polskich znaków, tylko że ściemniasz jakoby słownik poprawił Ci poprawnie napisane słowo na błędnie napisane. Pozdrawiam :)

Paddy to ma zobowiązania, trzeba dociągnąć Lance'a do końca sezonu bez jeszcze większego blamażu.
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez exxxile Pn maja 28, 2018 11:44  Re: GP Monako 2018

sneer napisał(a):@exxxcile

Gratuluję czekistowskiej poprawności. Nie raz kierowcy dostawali ksywki na forum i Sierotkin pasuje jak najbardziej.


Bzdura na bzdurze. Wszelkie FIAmiltony zostały dawno wyeliminowane, a co innego pisać Romek czy Ferdek, co innego przekręcać nazwiska tak, aby miały wydźwięk pejoratywny - bo nie powiesz, że "Sierotkin" to pieszczotliwe określenie. O czekistach sobie poczytaj.

Williams musi teraz przede wszystkim kombinować co z następnym sezonem jeżeli chodzi o dopięcie budżetu. Z samochodem trudno powiedzieć, bo nasuwają się dwie opcje: albo podstawowe problemy zostaną wyeliminowane powiedzmy do lipca i następna konstrukcja będzie mogła stanowić rewolucję obecnego bolidu, albo trzeba zacząć od czystej kartki.
Avatar użytkownika
exxxile
 
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 21:35

Postprzez kermit01 Pn maja 28, 2018 11:47  Re: GP Monako 2018

cravenciak napisał(a):
kermit01 napisał(a):Spoko, mnie tu ostatnio gość zwyzywał po polskich znaków nie używam ;) taki mamy klimat.
Rownież ciekawy jestem, dokąd dąży Williams. Jest zle i wydaje sie, ze paddy moze wkrótce sie poddać.


Prędzej wyśmiał nie zwyzywał. I nie dlatego, że nie używasz polskich znaków, tylko że ściemniasz jakoby słownik poprawił Ci poprawnie napisane słowo na błędnie napisane. Pozdrawiam :)

Paddy to ma zobowiązania, trzeba dociągnąć Lance'a do końca sezonu bez jeszcze większego blamażu.

Tu nie chodziło o Ciebie:) fakt, z tym słownikiem namieszałem, ale serio byłem o tym przekonany :) Jakis inny nawrzucał jaki to jestem itd. Bo nie chce mi sie używać polskich znaków Mod szybko to skasował. Koniec offtop

No ciekawe jak ma zamiar paddy to osiągnąć ;)
kermit01
 
Dołączył(a): N lip 09, 2017 8:03

Postprzez bartoszcze Pn maja 28, 2018 11:59  Re: GP Monako 2018

lg2000 napisał(a):tempo obaj mieli słabe, a samochód zżerał opony bardzo szybko. Siergiej przejechał 16 okrążeń na hyper-softach,33 na ultra i zmienił na super-softy. Dla przypomnienia na ultra-softach Lewis przejechał 71 okrążeń.

Tempo Sirotkina najlepiej porównać do tempa Hartleya z uwagi na podobieństwo strategii.
https://www.f1wm.pl/php/rel_gen.php?rok ... 6&dzial=29
Ultramiękkie opony złapały wyraźny kryzys po przejechaniu jakichś 20+ okrążeń, ale gdyby jechał walcząc o miejsce, to możliwe, że zostałby na nich na torze. Jadąc na przedostatnim miejscu przestajesz się tym przejmować. A na ostatnim stincie Sirotkin zdaje się głównie dostosowywał się tempem do Sainza.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez konchma Pn maja 28, 2018 15:40  Re: GP Monako 2018

sneer napisał(a):@exxxcile

Gratuluję czekistowskiej poprawności. Nie raz kierowcy dostawali ksywki na forum i Sierotkin pasuje jak najbardziej.

No to od dzisiaj piszemy Kupica :grin:
Avatar użytkownika
konchma
 
Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 18:01

Postprzez Endrju Szopen Pn maja 28, 2018 16:09  Re: GP Monako 2018

Side note:

Odpaliłem sobie powtórki z onboardów Leclerca i Hartleya, żeby posłuchać co mówili przez radio i Hartley na tym samym okrążeniu strasznie szeroko Massenet pojechał, aż musiał dość sporo zwolnić, żeby nie uderzyć w barierę, dzięki czemu dopadł go Leclerc i chwilę później się zderzyli.

A samo zderzenie jest wycięte z kamery Leclerca na F1 TV.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Pauree Pn maja 28, 2018 16:55  Re: GP Monako 2018

Ciekawe w sumie dlaczego... Nic się tam takiego poważnego nie stało, żeby to wycinać.
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Endrju Szopen Pn maja 28, 2018 16:59  Re: GP Monako 2018

Dokładnie, zwłaszcza że w highlightsach na YT pokazali bez problemu.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości