Co myślicie o wyjeździe na WSbR?

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Postprzez sex pistols Cz sie 11, 2005 13:28  Co myślicie o wyjeździe na WSbR?

myslalem gdzie zalozyc ten temat no i pomyslalem ze tu duzo osob go przeczyta.mam nadzieje ze to nie bedzie za drogie a pomysl lepszy od mangeraa 2005 szczere gratulacjie maraz
Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Agnieszka Cz sie 11, 2005 19:42  

a o jakich kosztach mówimy, bo wiem, że na F1 jakbym wzieła kredyt to moje wnuki by go jeszcze spłacały
Agnieszka
 

Postprzez Witek Cz sie 11, 2005 20:28  

Super pomysł, gratuluję idei !!! Jeżeli tylko koszt będzie rozsądny, to ja na pewno pojadę!!! O tym, że osobiście widzielismy, jak Robert Kubica zdobył tytuł Mistrza Swiata WSbR będziemy mogli opowiadać swoim wnukom :wink: A może przy odrobinie szczęścia spotkalibyśmy się z Robertem osobiście??? Pozdro i piszcie, co sądzicie o tym wyjeździe!!!!
Avatar użytkownika
Witek
 
Dołączył(a): Wt sie 02, 2005 10:53
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Maraz Cz sie 11, 2005 20:32  

Agnieszka napisał(a):a o jakich kosztach mówimy, bo wiem, że na F1 jakbym wzieła kredyt to moje wnuki by go jeszcze spłacały

No więc nie jest pewny, bo to nie jest moja inicjatywa i nie znam zbyt wielu szczegółów - zresztą wszystko jest w planach dopiero. Tak czy inaczej wstępnie padła kwota w okolicy 600zł. Nie jest to mało, ale ma to być w końcu wyjazd do Włoch. Dodam, że ma to być coś w rodzaju wycieczki turystycznej autobusem. Jeśli sprawa nabierze rozpędu, to wówczas podam oczywiście wszystkie szczegóły :)
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez Agnieszka Pt sie 12, 2005 9:43  

Maraz napisał(a):Tak czy inaczej wstępnie padła kwota w okolicy 600zł. Nie jest to mało, ale ma to być w końcu wyjazd do Włoch. Dodam, że ma to być coś w rodzaju wycieczki turystycznej autobusem.

to jestem zainteresowana i to bardzo
Czy ktoś się zgłasza do organizowania, czy każdy indywidualnie i spotykamy się na miejscu/ Jak ma to wygladać organizacyjnie?
Agnieszka
 

Postprzez sex pistols Pt sie 12, 2005 10:36  

ja myslalem ze sie pakujemy w samochody a tutaj nawet autobus no calkiem niezle moze jeszcze pozwiedzamy :D.szykujemy jakas flage typu:GO ROBERT GO EPSILON :mrgreen:
Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez gregoff Pt sie 12, 2005 10:50  

ja na pewno pojadę jeśłi będę miał czas. Kiedy dokłądnie jest ten ostatni wyścig :?: Mozę spróbować to rozgłosić na innych forach :?: Mam tam znajomości i na F1Świat i na ultrze. Tylko Maraz daj mi znać jak to ma wyglądać a ludzi może by nawet na 2-3 autokary :mrgreen:
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Maraz Pt sie 12, 2005 17:36  

Agnieszka napisał(a):Czy ktoś się zgłasza do organizowania, czy każdy indywidualnie i spotykamy się na miejscu/ Jak ma to wygladać organizacyjnie?

Jeśli impreza ta dojdzie do skutku, to cały wyjazd będzie bardzo fachowo zorganizowany, więc nie ma się o co martwić (zajmie się tym osoba, która o zagranicznych wycieczkach wie ile trzeba 8)). Jeśli tylko dostanę potwierdzenie i poznam wszystkie szczegóły, opublikuję to wszystko na stronie. Na razie trzeba się uzbroić w cierpliwość :)
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez slipstream Pt sie 12, 2005 18:48  

Czekamy z niecierpliwością.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez PABLO So sie 13, 2005 3:45  

Ja chyba poczekam jak już Robert będzie w F1, to będe na jednym maszcie miał flagę Schumiego i Roberta. :P
PABLO
 

Postprzez sex pistols N sie 14, 2005 14:24  

Maraz wiadomo cos nowego
Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Maraz N sie 14, 2005 16:51  

Jak będzie coś wiadomo, to bezzwłocznie dam znać :)
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez Corvi78 Pn wrz 05, 2005 21:57  

sorki, ze odgrzewam temat ale chyba termin nagli a tu cisza ... :?:
Obrazek
J.P.Montoya i N.Mansell "pala gume" na Regent St.
Montoya2MB
Mansell2MB
Avatar użytkownika
Corvi78
 
Dołączył(a): So sie 27, 2005 18:49
Lokalizacja: Koło

Postprzez Corvi78 Wt wrz 13, 2005 22:05  

kurcze..., drogo..., a wejsciowka na Monze przeciez bez oplat :shock:
moze jakas znizka dla fanow i forumowiczow :roll:
czekam, moze bedzie jakies Lastminute :mrgreen:
Obrazek
J.P.Montoya i N.Mansell "pala gume" na Regent St.
Montoya2MB
Mansell2MB
Avatar użytkownika
Corvi78
 
Dołączył(a): So sie 27, 2005 18:49
Lokalizacja: Koło

Postprzez RENO Wt wrz 13, 2005 22:14  

Agnieszka napisał(a):a o jakich kosztach mówimy, bo wiem, że na F1 jakbym wzieła kredyt to moje wnuki by go jeszcze spłacały


Nie przesadzaj przecież wyjazdy na F1 nie są aż tkaie drogie i żeby jescz ekredyt brać hehe ale to tylko moje zdanie:):):)
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Następna strona

Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości