Tory wyścigowe

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Postprzez krzych Wt paź 01, 2019 12:35  Re: Tory wyścigowe

Łuki, łuki, wszędzie łuki. Nie wiem do czego po porównać. Zandvoort ? Trochę Suzuki i Barcelony? :-)
2010 : True World Champion - Fernando Alonso
Avatar użytkownika
krzych
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 15:10
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez NICKski Śr paź 02, 2019 6:48  Re: Tory wyścigowe

Czyli można się spodziewać, że wraz GP Rosji w Petersburgu Rotenberg będzie próbował szczęścia z własnym zespołem w F1. Kupi Williamsa?
Who KERS?
Avatar użytkownika
NICKski
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 17:26
Lokalizacja: 3city

Postprzez bartoszcze Pt paź 04, 2019 8:26  Re: Tory wyścigowe

W ramach cyklu "czy będzie wyścig w Miami" najnowszy projekt układu toru.
Obrazek
Przyznam, że to mogłoby być ciekawe.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez tomek evo Pt paź 04, 2019 9:22  Re: Tory wyścigowe

W którym kierunku jadą? Chyba odwrotnie do wskazówek zegara a ciekawiej by było zgodnie.
tomek evo
 
Dołączył(a): Wt lip 04, 2017 14:45

Postprzez kemot N paź 06, 2019 12:33  Re: Tory wyścigowe

Nie wiem jak inni się do tego odnoszą, ale już obecnie jak dla mnie OGLĄDAJĄCEGO jest już zbyt dużo wyścigów i ja osobiście opuściłem już jeden wyścig w tym sezonie (GP Singapuru).
Kalendarz jest już zbyt nasycony weekendami GP, kiedyś było max 18 wyścigów i to było spoko, były dwie długie przerwy od F1 w ciągu roku (nie licząc przerwy zimowej) i to również było spoko,
Nie wiem, może po prostu się starzeje człowiek, skoro w wieku 31 lat obecna ilość wyścigów to dla mnie zbyt dużo :P
Poza tym uważam, że bartoszcze powinien zostać zbanowany...
kemot
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 0:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez Kazik N paź 06, 2019 12:59  Re: Tory wyścigowe

kemot napisał(a):Nie wiem jak inni się do tego odnoszą, ale już obecnie jak dla mnie OGLĄDAJĄCEGO jest już zbyt dużo wyścigów i ja osobiście opuściłem już jeden wyścig w tym sezonie (GP Singapuru).
Kalendarz jest już zbyt nasycony weekendami GP, kiedyś było max 18 wyścigów i to było spoko, były dwie długie przerwy od F1 w ciągu roku (nie licząc przerwy zimowej) i to również było spoko,
Nie wiem, może po prostu się starzeje człowiek, skoro w wieku 31 lat obecna ilość wyścigów to dla mnie zbyt dużo :P

Trochę zaskakującego odkrycia dokonałeś w niedzielne popołudnie w sytuacji gdy mi akurat brakuje jakiegoś wyścigu. 8-) No cóż...widocznie różnie się starzejemy skoro mam odwrotnie niż Ty a całkiem więcej niż 31. :serio:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez kubas33 N paź 06, 2019 13:22  Re: Tory wyścigowe

Jak dla mnie mogłyby być co tydzień
kubas33
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 7:25

Postprzez NICKski N paź 06, 2019 13:23  Re: Tory wyścigowe

Ja bym mógł mieć kanał 24/7 Formula1 Live. Najlepiej jakby cały czas gdzieś ktoś na świecie się ścigał na torach i bolidami F1. Mam 86 lat.
Who KERS?
Avatar użytkownika
NICKski
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 17:26
Lokalizacja: 3city

Postprzez Angulo N paź 06, 2019 17:28  Re: Tory wyścigowe

kemot napisał(a):Nie wiem jak inni się do tego odnoszą, ale już obecnie jak dla mnie OGLĄDAJĄCEGO jest już zbyt dużo wyścigów i ja osobiście opuściłem już jeden wyścig w tym sezonie (GP Singapuru).
Kalendarz jest już zbyt nasycony weekendami GP, kiedyś było max 18 wyścigów i to było spoko, były dwie długie przerwy od F1 w ciągu roku (nie licząc przerwy zimowej) i to również było spoko,
Nie wiem, może po prostu się starzeje człowiek, skoro w wieku 31 lat obecna ilość wyścigów to dla mnie zbyt dużo :P

To raczej wynika z tego, że niestety po prostu się starzejemy i mamy znacznie więcej obowiązków niż kilkanaście lat temu, kiedy mieliśmy naście lat. Wtedy to 2 tygodnie czekania na wyścig to była wieczność, teraz często zapominam o wyścigach, bo głowę zaprzątają mi obowiązki.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez kemot Pn paź 07, 2019 8:09  Re: Tory wyścigowe

Angulo napisał(a):
kemot napisał(a):Nie wiem jak inni się do tego odnoszą, ale już obecnie jak dla mnie OGLĄDAJĄCEGO jest już zbyt dużo wyścigów i ja osobiście opuściłem już jeden wyścig w tym sezonie (GP Singapuru).
Kalendarz jest już zbyt nasycony weekendami GP, kiedyś było max 18 wyścigów i to było spoko, były dwie długie przerwy od F1 w ciągu roku (nie licząc przerwy zimowej) i to również było spoko,
Nie wiem, może po prostu się starzeje człowiek, skoro w wieku 31 lat obecna ilość wyścigów to dla mnie zbyt dużo :P

To raczej wynika z tego, że niestety po prostu się starzejemy i mamy znacznie więcej obowiązków niż kilkanaście lat temu, kiedy mieliśmy naście lat. Wtedy to 2 tygodnie czekania na wyścig to była wieczność, teraz często zapominam o wyścigach, bo głowę zaprzątają mi obowiązki.

Wyjąłeś mi to z ust! Poza tym, jak jest ciepło na zewnątrz w porze wiosennej/letniej jakoś jednak myślami bardziej jestem z tym "ale bym sobie wyszedł teraz na dwór, a muszę oglądać jakiś durny wyścig :evil: " Z GP Rosji to już mistrzostwo świata odwaliłem, bo włączyłem oglądanie o 14:10, a tu już 10 okrążeń wyścigu było :rotfl:

Poza tym część torów klasycznych pozostała, ale one też się zmieniają - Parabolica została wyasfaltowana na poboczu, to też przynajmniej w moim odczuciu nie zapewnia już takich emocji, co kiedyś.
Poza tym uważam, że bartoszcze powinien zostać zbanowany...
kemot
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 0:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez slipstream Pn paź 07, 2019 8:27  Re: Tory wyścigowe

Z jednej strony narastające obowiązki i odwrotnie proporcjonalnie malejący czas (niestety, to dopada sporą część ludzi), a z drugiej sama technologia pozwalająca obejrzeć wyścig czy skrót właściwie w dowolnej chwili, więc nie trzeba desperacko rzucać wszystkiego aby obejrzeć w telewizorze o określonej porze.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Kazik Pn paź 07, 2019 8:41  Re: Tory wyścigowe

Tyle, że oglądanie powtórek już nie daje tej frajdy bo z reguły zna się już wtedy wyniki. Na żywo to na żywo. Ja jedynie tak już mam od pewnego czasu (ze starości), że potrafię zaspać na bardzo poranny wyścig. Tak właśnie teraz patrzę o której jest GP Japonii najbliższe. :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez slipstream Pn paź 07, 2019 8:47  Re: Tory wyścigowe

Tyle, że oglądanie powtórek już nie daje tej frajdy bo z reguły zna się już wtedy wyniki.

Czasem sprawdzenie wyników po zakończonym wyścigu dostarcza więcej emocji, niż jego oglądanie na żywo...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez kemot Pn paź 07, 2019 11:07  Re: Tory wyścigowe

Jeszcze odnośnie torów wyścigowych, to GP na Suzuce może się nie odbyć:

http://www.sport.pl/F1/7,96296,25277716 ... udnic.html

Pamiętam, że już kiedyś GP Japonii też było zagrożone, ale ostatecznie się udało zorganizować.
Poza tym uważam, że bartoszcze powinien zostać zbanowany...
kemot
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 0:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez NICKski Pn paź 07, 2019 11:21  Re: Tory wyścigowe

slipstream napisał(a):
Tyle, że oglądanie powtórek już nie daje tej frajdy bo z reguły zna się już wtedy wyniki.

Czasem sprawdzenie wyników po zakończonym wyścigu dostarcza więcej emocji, niż jego oglądanie na żywo...


Święte słowa. Sprawdzanie wyników z ciągłym pytaniem:

Robert 19. czy ktoś jeszcze poza Romanem nie ukończył?
Who KERS?
Avatar użytkownika
NICKski
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 17:26
Lokalizacja: 3city

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość