Raikkonen w Ferrari??

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Postprzez Iza Wt lis 15, 2005 17:55  

Windsor mówi coś w stylu nie martw się, zawsze jest przyszły sezon, a Raikkonen mu na to "A skąd wiesz ze będziemy mieli wtedy taką przewage?"

Czytałam :-( Kimi wie, że McLaren zaprzepaścił wielka szansę na tytuł, ponieważ mieli super szybkie auto, ferrari było w dołku, a im i tak nie udało się zdobyć tak upragnionego tytułu :sad: A w tym wywiadzie najbardziej mnie wkurzyło, że Windsor nie zwalał tego wszystkiego na silnik, tylko na Juana :?
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez SPIDER Wt lis 15, 2005 18:07  

Iza napisał(a):ponieważ mieli super szybkie auto, ferrari było w dołku

I oby to nie było gwoździem do trumny Maka. Ferrari w 2005 roku miało dołek, ale kto wie jak będą się spisywać w sezonie 2006 :? :?:.
Po cichu liczę na Ferrari w 2006 roku :wink: :dobrze:.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez chmiel Wt lis 15, 2005 18:33  

viertolcia napisał(a):Windsor mówi coś w stylu nie martw się, zawsze jest przyszły sezon, a Raikkonen mu na to "A skąd wiesz ze będziemy mieli wtedy taką przewage?"

A może jednak będą mieli taką przewagę...

Iza napisał(a):Kimi wie, że McLaren zaprzepaścił wielka szansę na tytuł, ponieważ mieli super szybkie auto, ferrari było w dołku, a im i tak nie udało się zdobyć tak upragnionego tytułu

To jest właśnie najgorsze, McLaren nie wykorzystał świetnej okazji :sad:
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Bart Wt lis 15, 2005 18:41  

SPIDER napisał(a):Po cichu liczę na Ferrari w 2006 roku

A ja się z tym nie kryję, liczę na powrót Ferrari na tron, ale mam nadzieję, że styl ich zwycięstw (o ile takowe nastąpią) nie będzię pozostawiał nic do życzenia, bo dotychczas bywało różnie. Ciekaw jestm, co poczyniła by FIA, gdyby czerwoni zdominowali przyszły sezon i czy Raikuś zdecydowałby się na przejście do Maranello, oczywiście po rezygnacji Michaela z dalszego ścigania (nie liczę na duet Raikuś-Schu).
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez Iza Wt lis 15, 2005 18:47  

A ja się z tym nie kryję, liczę na powrót Ferrari na tron

A SPIDER się kryje??? :o :-P

Czemu wszyscy fani Schumachera tak liczą na przejście Kimiego do ferrari?? :?
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez Ahmed Wt lis 15, 2005 19:05  

Czemu wszyscy fani Schumachera tak liczą na przejście Kimiego do ferrari??

Bo tylko on może wynieść Ferrari na piedestał...*?





(*)a jakże - prowokacja :diabełek:
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez Maniuś[McLaren] Wt lis 15, 2005 19:38  

Iza napisał(a):Czemu wszyscy fani Schumachera tak liczą na przejście Kimiego do ferrari??


Wiara czyni cuda... :D
Maniuś[McLaren]
 

Postprzez SPIDER Wt lis 15, 2005 20:03  

Iza napisał(a):A SPIDER się kryje???

Oczywiście, że nie :-D 8).
Uwzieliście się na mnie :?: :wink:.

Iza napisał(a):Czemu wszyscy fani Schumachera tak liczą na przejście Kimiego do ferrari??

Dlatego, że... Ferrari to jedyny słuszny team w obecnej F1 :twisted: :dobrze:.

Ahmed napisał(a):Bo tylko on może wynieść Ferrari na piedestał

Ahmed, chcesz powiedzieć, że Ferrari spadło z piedestału :???: :?:.
Nikt mi nie wmówi, że Ferrari w ostatnich kilku latach nie jest w czołówce (co prawda cały czas dominowali :spoko:), ale Schumi od czasu jak jest w Czerwonych stale utrzymuje się w granicach 1-3 w ogólnej klasyfikacji. Jako fan Scuderii, nie dam sobie wmówić, że spadli. Owszem ten rok był słaby, ale Michael robiłto co mógł i to potwierdził (po raz kolejny) jego klasę - a jest ona wielka :ukłon:.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Pieczar Wt lis 15, 2005 20:23  

Ja przyszły sezon widze tak:
1) albo dominacja Mclarena (jeszcze lepszy bolid niż w tym roku, a przede wszystkim niezawodny) i mistrzostwo Kimasa - wtedy powinien zostać w Mclarenie przynajmniej na 2007 rok
2) albo powtórka z 2004 roku :? i odejście Kimasa...
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez W Wt lis 15, 2005 20:25  

SPIDER napisał(a):Dlatego, że... Ferrari to jedyny słuszny team w obecnej F1

:dusi:
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez KIU Wt lis 15, 2005 20:58  

SPIDER napisał(a):Dlatego, że... Ferrari to jedyny słuszny team w obecnej F1 .

SPIDER a ja byłem pewny że się znasz na F1 ale po tym zdaniu się trzeba zastanowić. SORKI ale to zdanie to bzdura prędzej TOYOTA bo nie stoi po niczyjej stronie ani nie popiera Berniego i Maxa ani ich nie tępi tak jak McLaren czy Renault. Zgadzam się z wyrazem twarzy W bo sam tez taka zrobiłem :dusi: :eek:
Avatar użytkownika
KIU
 
Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 22:40
Lokalizacja: Poznan

Postprzez im9ulse Wt lis 15, 2005 23:44  

W napisał(a):
SPIDER napisał(a):Dlatego, że... Ferrari to jedyny słuszny team w obecnej F1

:dusi:


:dusi: chocby mnie kołem łamali to bym tego nigdy nie powiedzial :lol:

Ja tylko mam nadzieje ze sezon 2006 bedzie "wyrownany" conajmniej 4-5 stajnie beda sie liczyly (Mac,Will,Honda i Reno ,moze Toyota i Ferrari) reszta bedzie walczyc sama ze soba...no i jestem niemal pewien ze V8 beda spraawiac problemy i to wszystkim... :lol:
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Iza Śr lis 16, 2005 11:17  

Dlatego, że... Ferrari to jedyny słuszny team w obecnej F1

No, ale jako fan Schumiego powinieneś chcieć aby twój "mistrz" jak najdłużej został w Ferrari.

Kimiego zostawcie McLarenowi, weźcie sobie kogoś innego!!! :evil:
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez MarekW Śr lis 16, 2005 16:19  

Iza napisał(a):Kimiego zostawcie McLarenowi, weźcie sobie kogoś innego

Kogo? Iceman to jedyny czlowiek poza Schumim, który jest obdarzony ogromnym, wielkim, naturalnym i niesamowitym talentem. Wiem, że tą wypowiedzią sprowokuje fanów Alonso, ale - sorry - on mi jakoś nie pasuje. Nie szanuje go tak jak innych i nie uważam też, że jest tak samo szybki jak Kimi i Schu. Miał fuksa (plus naszpikowane elektroniką R25).

SPIDER napisał(a):Dlatego, że... Ferrari to jedyny słuszny team w obecnej F1

Też tak uważam. Kropka (a jako argument weźcie sobie ich ponad 50-letnią historię w F1).

Ahmed napisał(a):Bo tylko on [Raikkonen] może wynieść Ferrari na piedestał.

Nie tylko on, jest jeszcze - wciąż jeżdżący - Schumi.
MarekW
 
Dołączył(a): Pn kwi 18, 2005 20:44
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Iza Śr lis 16, 2005 16:24  

Kogo? Iceman to jedyny czlowiek poza Schumim, który jest obdarzony ogromnym, wielkim, naturalnym i niesamowitym talentem. Wiem, że tą wypowiedzią sprowokuje fanów Alonso, ale - sorry - on mi jakoś nie pasuje.

Widze, że Kimi jest ceniony nawet przez fanów ferrari i Schumiego :grin: To o czymś chyba świadczy....
Kogo?

Może...Sato :-P :twisted:
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość