Raikkonen w Ferrari??

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Postprzez Pieczar Śr lis 16, 2005 17:15  

MarekW napisał(a):Też tak uważam. Kropka (a jako argument weźcie sobie ich ponad 50-letnią historię w F1).

To może zostawmy samo Ferrari w F1 skoro tak tego chcecie. Wtedy będą mega-ciekawe wyścigi :?
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez SirKamil Śr lis 16, 2005 17:39  

Ale tak poważnie to o co kamon co yum "jedynym słusznym teamem"? Myśle myśle co takiego ma Ferrari czego nie mają inni i nic nie moge wymyślić....
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez SPIDER Śr lis 16, 2005 18:01  

KIU napisał(a):SPIDER a ja byłem pewny że się znasz na F1

A się nie znam :?: :?:.

KIU napisał(a):SORKI ale to zdanie to bzdura

Podpuszczam Was :evil:. Zagrywka taktyczna :evil:.

KIU napisał(a):TOYOTA bo nie stoi po niczyjej stronie ani nie popiera Berniego i Maxa

To jest akurat wielka prawda.
:brawo: KIU.

MarekW napisał(a):Też tak uważam. Kropka (a jako argument weźcie sobie ich ponad 50-letnią historię w F1)

:zgoda: :popijawa:

Jeśli spoglądając na historię Ferrari w F1, to są potentatami.
Jeśli natomiast chodzi, o to jaki jest najsłuszniejszy i najszystszy team w F1, to KIU ma rację - jest nim Toyota. Można śmiało powiedzieć, żę są neutralni. Niestety taka jest smutna rzeczywistość :-(. Obecnie wystarczy trochę znajomości i wszystko szlag trafia. Ale czy w tą stronę należy iść :?: :?:. No chyba raczej NIE :evil:.

P.S.

Iza napisał(a):No, ale jako fan Schumiego powinieneś chcieć aby twój "mistrz" jak najdłużej został w Ferrar

:o :o :o
A może myślisz, że nie chcę. Akurat w tej dziedzinie nie mam na to żadnego wpływu :? :-?.

SPIDER napisał(a):Ferrari to jedyny słuszny team w obecnej F1

Jako fan Scuderii mam chyba prawo do takiego roaumowania :?:.
Tylko, że tak nie jest w rzeczywistości :x. Ale to co zrobili, to nikt im nie odbierze 8).
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Iza Śr lis 16, 2005 19:30  

jest nim Toyota

To oczywiste, przeciez mają krótki staż w F1 jako samodzielny zespół, dlatgo nie zdążyli (jeszcze) nic przeskrobać.
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez Bart Śr lis 16, 2005 19:49  

Iza napisał(a):Widze, że Kimi jest ceniony nawet przez fanów ferrari i Schumiego

No i słusznie widzisz. Bo dlaczego miało by być inaczej? Przynajmniej ja nie jestem na tyle zawistny, by nie cenić kogoś za to, że jest dobry.

P.S. SPIDER ma czasem odchyły, ale to spoko gość. :-D
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez Iza Śr lis 16, 2005 19:55  

No i słusznie widzisz. Bo dlaczego miało by być inaczej?

Nie no, poprostu wczesniej spotykałam się z brakiem tolerancji u fanów ferrari i nie tylko.
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez chmiel Śr lis 16, 2005 20:28  

SPIDER napisał(a):Jeśli natomiast chodzi, o to jaki jest najsłuszniejszy i najszystszy team w F1, to KIU ma rację - jest nim Toyota. Można śmiało powiedzieć, żę są neutralni.

I za to ich bardzo cenie :)

Pieczar napisał(a):To może zostawmy samo Ferrari w F1 skoro tak tego chcecie. Wtedy będą mega-ciekawe wyścigi Zmieszanie

Nie no bez przesady. Fani Ferrari też chyba by się na to nie zgodzili, bo wtedy tytuł nie miałby większego znaczenia. Chyba się nie myle :?: :?:
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez SPIDER Śr lis 16, 2005 20:32  

Bart napisał(a):SPIDER ma czasem odchyły, ale to spoko gość.

Wiadomo :zgoda:.
Ja i Bart - sojusznicy 8).
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Poprzednia strona

Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron