Sponsorzy zespołów

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Postprzez misiakow So lis 03, 2007 18:21  

Kubecks napisał(a):Narazie teamy beda mialy te same malowania co w zakonczonym niedawno sezonie...
Ja licze na zmiane barw Renault. Te kolory w tym roku byly tragiczne...


Skoro maja aktualny kontrakt z ING, bo z tego co wiem to podpisali 3-letni.. to raczej nie zmienia. ;)
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez barteks So lis 03, 2007 18:22  

Kubecks napisał(a):Ja licze na zmiane barw Renault. Te kolory w tym roku byly tragiczne...

A na jaki kolor mają zmienić, skoro sponsorem dalej będzie ING?
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Kubecks So lis 03, 2007 18:23  

Ale lipa :P Renault wygladalo elegancko kiedy sponsorem byla Telefonica (za czasow jazdy Alonso). Moze teraz jesli wroci Hiszpan bedzie jakas, chociaz minimalna zmiana kolorow? :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Kubecks
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 8:01

Postprzez TobaccoBoy So lis 03, 2007 18:26  

Jedyna poważną zmiana będzie FI zamiast Spykera, zapewne lekkie zmiany na poszyciu autek Maka, bo jakoś mi sie nie chce wierzyć, że Sandander, MM które przyszły za Alonso i dla Alonso będą robić za darczyńców (w UK Santander jak i MM są mało obecne) oraz zniknięcie Kingfisher z poszycia Toyoty.....

Co do Alonso - nie byłbym, taki pewien - Telefonica podobno po roku Ferdka w Maku nie chce już go sponsorować i wracać do Renault (z którym rozstało się z burzliwych okolicznościach) za te 30 mln $$$ pensji dla Hiszpana (Ghons i Briatore nawet nie myślą o propozycji powyżej 12 mln $ rocznie)
Ostatnio edytowano So lis 03, 2007 18:28 przez TobaccoBoy, łącznie edytowano 1 raz
TobaccoBoy
 

Postprzez slipstream So lis 03, 2007 18:26  

Kubecks napisał(a):Renault wygladalo elegancko kiedy sponsorem byla Telefonica

Telefonica jedynie "kolorowała" spojler i nigdy nie była głównym sponsorem (moze co najwyżej darczyńcą dla zespołu), a koloryt całemu auto nadawało "MildSeven"
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Kubecks So lis 03, 2007 18:31  

Heh a czy ja mowilem, ze Telefonica nadawala kolor calemu bolidowi ? :P Napisalem tylko, ze za czasow Telefoniki... Ale nie wazne juz. To sa pierdoły :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Kubecks
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 8:01

Postprzez rafaello85 So lis 03, 2007 19:42  

lazurexxx napisał(a):Czy czasem reklamy przemysłu tytoniowego nie odchodzą z F1 w następnym sezonie? Jak np Ferrari Malboro?

Marlboro zostaje z Ferrari do 2012r.

Kubecks napisał(a):Widzialem gdzies tutaj na forum takie ladne, fikcyjne Ferrari zrobione przez jednego z uzytkownikow. Bylo czerwono-czarne.

Ja tam dalej wolę całe czerwone Ferrari :-D

Kubecks napisał(a):Ja licze na zmiane barw Renault. Te kolory w tym roku byly tragiczne...

Malowanie całkowicie nietrafione jak dla mnie :???:
Nie wspomnę już o Hondzie :evil: :evil:
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Jędruś So lis 03, 2007 20:05  

rafaello85 napisał(a):Malowanie całkowicie nietrafione jak dla mnie Zmieszanie


Głupio wygląda pomieszanie bieli z zielenią . Zupełnie inaczej i gorzej niż to gdy Renault sponsorował MildSeven i Telefonica . Ale oni będą tytularnym sponsorem Renault co najmniej do 2009 roku , więc zmian nie będzie , bo przecież ING godła i symbolu nie zmienni 8)

slipstream napisał(a):Nie wspomnę już o Hondzie Strasznie zły Strasznie
zły


Ci dostali nagrodę , o którą im chyba chodziło , więc teraz może będą chcieli zapomnieć o tym fatalnym sezonie i zmienią to malowania, na choćby takie jak po prezentacji bolidu czyli głęboka czerń.
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez McLuke So lis 03, 2007 20:15  

W przyszłym sezonie raczej nie będzie zbytnio wielkich zmian w malowaniach. Jedynie to Force India może (a raczej na pewno) zmieni barwy na kolory flagi narodowej Indii ;) No i ewentualnie Hondziarze zmienią - chciałbym aby to była zwykła czerń - taka jak podczas testów :D
Z tego co pamiętam to chyba Fry mówił coś o prawdopodobnej zmianie kolorów, ale jeśli już to nastąpi to będzie to w stylu "ekologicznym"... :/ :? :shock: :evil:
"Racing, competing, is in my blood. It's part of me, it's part of my life; I've been doing it all my life. And it stands up before anything else." - Ayrton Senna
Avatar użytkownika
McLuke
 
Dołączył(a): Pn gru 05, 2005 19:27
Lokalizacja: Poznań
GG: 7404068

Postprzez barteks So lis 03, 2007 20:24  

jędruś napisał(a):bo przecież ING godła i symbolu nie zmienni

Chyba miałeś na myśli logo :P
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Jędruś So lis 03, 2007 20:31  

barteks2 napisał(a):Chyba miałeś na myśli logo


Tak , sorry trochę się zagalopowałem :D
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez Miaja Menant So lis 03, 2007 20:37  

McLuke napisał(a):ale jeśli już to nastąpi to będzie to w stylu "ekologicznym"... :/

Mam nadzieję, że miał na myśli zielony bolid, bo mimo wszystko ładniej by się to prezentowało niż odwzorowanie globu na kadłubie bolidu.
Co do barw Renault - są jakie są, ale ja widziałem wiele brzydszych bolidów, na tle których francuski bolid nie prezentuje się wcale tak tragicznie.
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez gongi So lis 03, 2007 20:49  

Renault na swój sposób też było ładne. :-D
Avatar użytkownika
gongi
 
Dołączył(a): N maja 27, 2007 20:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Bebalf So lis 03, 2007 21:21  

rafaello85 napisał(a):Nie wspomnę już o Hondzie


Ja również :-?


jędruś napisał(a):Ci dostali nagrodę , o którą im chyba chodziło , więc teraz może będą chcieli zapomnieć o tym fatalnym sezonie i zmienią to malowania, na choćby takie jak po prezentacji bolidu czyli głęboka czerń.


Chciałbym, żeby tak się stało, ale niestety ta nogroda :? niszczy wszystko. Tak się im spodobało, że w nowym sezonie coś podobnego wymyślają :o


McLuke napisał(a):No i ewentualnie Hondziarze zmienią - chciałbym aby to była zwykła czerń - taka jak podczas testów
Z tego co pamiętam to chyba Fry mówił coś o prawdopodobnej zmianie kolorów,


Tak czerń jest tu upoważnionym faworytem i pozytywnie kojarzy się z ekologiczną "ziemią". Jestem za i podpisuję się "obiema rencami" :-D, ale ..., niestety zawsze jest jakieś ale, o czym wspomniałem wyżej. Co do wypowiedzi Nicka Fry'a, to pomińmy je milczeniem 8) i nie bierzmy ich na poważnie. Ten człowiek jest "Mistrzem Niszowego PR" i najbardziej nadawałby się na rzecznika każdego rządu, który lubi mieć "uśmiechniętego gościa robiącego wodę z mózgu" dziennikarzom i społeczeństwu :-?
Bebalf
 

Postprzez kamilka So lis 03, 2007 21:55  

Ja to nie wiem co się Wam (nie tylko Hondziarzom) w obecnym malowaniu Hondzi nie podoba :o a obstajecie przy czarnym. Dla mnie aktualne jest świetne :grin: . Inne, oryginalne i wyróżniające się :wink: . Za ten pomysł trzeba ich pochwalić.
Avatar użytkownika
kamilka
 
Dołączył(a): So kwi 28, 2007 17:08
Lokalizacja: Hajnówka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron