Sponsorzy zespołów

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Postprzez lg2000 Wt wrz 10, 2019 11:00  Re: Sponsorzy zespołów

krzych napisał(a):Myślę, że Orlen chce mimo wszystko mieć "swojego" w podstawowym składzie. Rezerwowy w Haas mimo miejsca w DTM nie wpisuje się w ideę Obajtka dotyczącą promowania marki oraz Polski na świecie.
Kubica miał opcję na rezerwowego w Ferrari więc opcja rezerwowego w Haasie chyba jest bez sensu. DTM został już przez Kubicę kiedyś odrzucony a domiejsca w DTMie Orlen w ogóle nie jest mu potrzebny. Plotki i samo zachowanie Williamsa pokazuje że przygoda Kubicy z Williamsem się definitywnie kończy. Jeżeli zwlekają z podpisaniem umowy z Haasem, to albo celują wyżej (???), albo Haas jest nie dla Roberta. Jeżeli jednak nie, to jak interpretować wypowiedzi Steinera o Kubicy?
Avatar użytkownika
lg2000
 
Dołączył(a): Cz gru 06, 2007 18:46

Postprzez idylla Wt wrz 10, 2019 11:01  Re: Sponsorzy zespołów

A jesli na stole nie ma nic innego niz rezerwa w haasie z kilkoma piatkami i w razie w mozliwosc zastapienia podstawowego, ewentualnie jeszcze rozwojowy w sf?

-- Wt wrz 10, 2019 12:03 --

@ig w sf to mial byc rozwojowy a nie rezerwowy
#supportKubica, talent and passion not money
idylla
 
Dołączył(a): Cz paź 24, 2013 5:18

Postprzez kubas33 Wt wrz 10, 2019 11:45  Re: Sponsorzy zespołów

lg2000 napisał(a):
krzych napisał(a):Myślę, że Orlen chce mimo wszystko mieć "swojego" w podstawowym składzie. Rezerwowy w Haas mimo miejsca w DTM nie wpisuje się w ideę Obajtka dotyczącą promowania marki oraz Polski na świecie.
Kubica miał opcję na rezerwowego w Ferrari więc opcja rezerwowego w Haasie chyba jest bez sensu. DTM został już przez Kubicę kiedyś odrzucony a domiejsca w DTMie Orlen w ogóle nie jest mu potrzebny. Plotki i samo zachowanie Williamsa pokazuje że przygoda Kubicy z Williamsem się definitywnie kończy. Jeżeli zwlekają z podpisaniem umowy z Haasem, to albo celują wyżej (???), albo Haas jest nie dla Roberta. Jeżeli jednak nie, to jak interpretować wypowiedzi Steinera o Kubicy?
może być tak a równie dobrze słowa steinera mogą znaczyć tyle ile to że Gasly dojezdzi do końca sezonu w redbullu
kubas33
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 7:25

Postprzez lg2000 Wt wrz 10, 2019 12:31  Re: Sponsorzy zespołów

kubas33 napisał(a):może być tak a równie dobrze słowa steinera mogą znaczyć tyle ile to że Gasly dojezdzi do końca sezonu w redbullu
Myślę o tym że mówił że to Kubica musi podjąć decyzję.
Avatar użytkownika
lg2000
 
Dołączył(a): Cz gru 06, 2007 18:46

Postprzez kubas33 Wt wrz 10, 2019 14:42  Re: Sponsorzy zespołów

Wiem, że o tym myślisz.
Ale nie wiemy na ile to co mówił jest prawdą a na ile bzdurą.

Robert też ostatnio w wywiadzie mówił w jednym zdaniu:
"Myślę, że mam… powiedzmy jasny obraz tego, co jest możliwe, a co nie jest i co chciałbym robić. (...)" Co można odczytać, że podjął decyzję co chce robić bo ma "jasny obraz tego"

A w następnej wypowiedzi mówi:
"Najpierw, jak powiedziałem, musimy zobaczyć jaka będzie moja decyzja, a potem co mogę robić w przyszłym roku”

Więc w końcu podjął tą decyzję (ma jasny obraz tego) czy nie podjął?
kubas33
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 7:25

Postprzez Kazik Wt wrz 10, 2019 15:53  Re: Sponsorzy zespołów

Robert to generalnie sprawia wrażenie jakby był sfrustrowany i rozczarowany formułą 1 jaką zastał po 8 latach przerwy i to zderzenie z rzeczywistością go "bardzo osłabia". O zespole do jakiego trafił już nie wspomnę...
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Saruto Wt wrz 10, 2019 16:06  Re: Sponsorzy zespołów

kubas33 napisał(a):Podobno za kulisami coś się wydarzyło (złego dla sprawy RK w f1) ale nie wiadomo ile prawdy w tym.

Chcieli zakończyć wcześniej współpracę. Nic dziwnego patrząc na bolid i wyniki Williamsa.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez idylla Pt paź 18, 2019 14:56  Re: Sponsorzy zespołów

Ciekawe vzy jest choc ziarno prawdy w tym ze alfa mysli w zwiazku ze slaba sprzedaza samochodow o wyvofaniu sie ze sponsoringu?
#supportKubica, talent and passion not money
idylla
 
Dołączył(a): Cz paź 24, 2013 5:18

Postprzez bartoszcze Pt paź 18, 2019 15:01  Re: Sponsorzy zespołów

Na 2020 raczej nie, ale w 2021 może już ich nie być.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez sneer Pt paź 18, 2019 16:37  Re: Sponsorzy zespołów

idylla napisał(a):Moze jest cos w tym o czym piszeautohebdo. Rozwazana opcja dtm na 2020 i moze rezerwa w haasie. Orlen ma siec stacji w niemczech z f1 sie nie wycofaja sponsorujac haasa nie jako tytularny tylko jako oomniejszy.


Na Niemcy wystarczy DTM.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kubas33 Pt paź 18, 2019 17:57  Re: Sponsorzy zespołów

Orlen prowadzi duże biznesy w USA i Kanadzie więc amerykański team też im jest po drodze
kubas33
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 7:25

Postprzez rno2 Pt sty 10, 2020 12:23  Re: Sponsorzy zespołów

Unilever (miedzy innymi Rexona) ucieka z Williamsa i przechodzi do McLarena.
rno2
 
Dołączył(a): Wt kwi 05, 2011 11:29
Lokalizacja: Konin
GG: 4666507

Postprzez lg2000 Pt sty 10, 2020 14:59  Re: Sponsorzy zespołów

kubas33 napisał(a):Orlen prowadzi duże biznesy w USA i Kanadzie więc amerykański team też im jest po drodze
Pierwszy raz słyszę o czymś takim. Orlen to koncern środkowo-europejski.
Avatar użytkownika
lg2000
 
Dołączył(a): Cz gru 06, 2007 18:46

Postprzez exxxile Pt sty 10, 2020 15:07  Re: Sponsorzy zespołów

lg2000 napisał(a):
kubas33 napisał(a):Orlen prowadzi duże biznesy w USA i Kanadzie więc amerykański team też im jest po drodze
Pierwszy raz słyszę o czymś takim. Orlen to koncern środkowo-europejski.


Orlen Upstream prowadzi wydobycie w Kanadzie. O USA mi również nic nie wiadomo. Trop tak czy inaczej bez sensu jeżeli chodzi o promocję na tamtym rynku, bo ani tam raczej amerykański team jeśli chodzi o F1 nie specjalnie ludzi grzeje, ani sam Orlen nie prowadzi sprzedaży detalicznej - a to jest raczej część biznesu, która potrzebuje ewentualnego marketingu przez sport motorowy.
Avatar użytkownika
exxxile
 
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 21:35

Postprzez kubas33 Pt sty 10, 2020 15:45  Re: Sponsorzy zespołów

Nie pamiętam już dokładnie bo kilka miesięcy minęło od tego posta ale wydaje mi się, że bazowałem wtedy na wypowiedzi kogoś z Orlenu prawdopodobnie Obajtka, który właśnie w którymś z wywiadów wspominał o interesach w tych rejonach.
kubas33
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 7:25

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości