Witamy oficialnie nowy zespół Squadra Toro Rosso

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Postprzez KIU Wt lis 01, 2005 10:22  Witamy oficialnie nowy zespół Squadra Toro Rosso

Mam nadzieje ze zespół Squadra Toro Rosso będzie walczyć jak inne zespoły o miejsca w punktowanej 9 a nie tak jak na końcu Minardi i Jordan o to który z nich jest lepszym z gorszych i życzę wszystkiego dobrego . :) POWODZIENIA niech Red Bull doda wam skrzydeł :zgoda:
Avatar użytkownika
KIU
 
Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 22:40
Lokalizacja: Poznan

Postprzez Daniel Wt lis 01, 2005 11:03  

Ciekawy to może być zespół w nim napewno będą jeździć młode talenty aby się wykazali. Honda też utworzyła taki zespół już jest zatwierdzony ciekawe jak wyglądać będą bolidy tych nowych zespołów :detektyw:
Avatar użytkownika
Daniel
 
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 18:20
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez W Wt lis 01, 2005 11:54  

KIU napisał(a):miejsca w punktowanej 9

:omg:
Zmienili przepisy...?
Nie wiedziałem.
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez KIU Wt lis 01, 2005 11:59  

och sorki pomyliłem sie w punktowanej 8
Avatar użytkownika
KIU
 
Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 22:40
Lokalizacja: Poznan

Postprzez SPIDER Wt lis 01, 2005 12:15  

Może być ciekawy ten nowt team - Squadra Toro Roso. Jak nazwa mówi. może będziemy mieli drugi czerwony team w F1 :-D. Będe kibicował dwóm zespołom, oj sorki jeszcze Williams (ostatnio zaczynam ich lubieć).
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez slipstream Wt lis 01, 2005 15:38  

Cieszmy się. Na starcie mamy +2 bolidy. Swoja droga ciekawi mnie jak się beda prezentowały 3 nowe barwy wojenne na starcie GP. (Squadro Torro Rosa - oby zbytnio nie przypominały Ferrari /może pierwsze malowanie w jakim poazano pierwzzego RB/, Midland - ostatnim razem widziałem ich w kolorach czerni, Aguri Honda - coś oryginalnego poproszę.)

Mam nadzieję ze conajmniej dwa z tych zespołów bedą cały sezon walczyły o miejsca od 5. z resztą stawki (cztery pierwsze zostają zarezerwowane). I mam nadzieję że ten midland nie zostanie na tym poziomie co teraz, bo chyba po roku się wycofają jak nie bedą mieli konkurencji do walki o przedostatnie miejsce - a nie wieże że zdziałają cuda, są w tym zespole jacyś kompetentni ludzie dający gwarancję chociażby awansu do średniaków ?
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez chmiel Wt lis 01, 2005 19:02  

Będziemy mieli 22 bolidy na starcie :D A co do nowych team'ów, najważniejsze, żeby się liczyły w walce o punkty.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Krzyżu Wt lis 01, 2005 19:26  

slipstream napisał(a): I mam nadzieję że ten midland nie zostanie na tym poziomie co teraz, bo chyba po roku się wycofają jak nie bedą mieli konkurencji do walki o przedostatnie miejsce - a nie wieże że zdziałają cuda, są w tym zespole jacyś kompetentni ludzie dający gwarancję chociażby awansu do średniaków ?


Obawiam się, ze zostanie. Nie widziałem ani słowa o tym, ze zamierzają z kimś walczyć itd. Midland to jest czysta inwestycja. A generalnie to czytałem gdzieś, ze Shneiderowi (nie wiem jak to się pisze) znudziła się już F1 i patrzy jak tu się wycofać :-D
Krzyżu
 

Postprzez Zidi Wt lis 01, 2005 19:44  

Krzyżu napisał(a):Shneiderowi (nie wiem jak to się pisze) znudziła się już F1 i patrzy jak tu się wycofać


Primo: pisze się Schneider :D

Secundo: I tu właśnie się potwierdza moje przekonanie: Formułę 1 trzeba mieć po prostu w duszy, a nie myśleć jakby tu wycisnąć z niej jeszcze więcej kasy...
Zidi
 

Postprzez SirKamil Wt lis 01, 2005 20:57  

Krzyżu napisał(a):Shneiderowi (nie wiem jak to się pisze) znudziła się już F1 i patrzy jak tu się wycofać



Nawet wiem gdzie to czytałeś ...w brukowcu. Nie jest to takie proste ...jeśli nawet to w świecie takich pieniędzy nie ma miejsca na kaprysy bo Jordan/Midland to nie tylko jedna osoba. Pan redaktor musił się źle czuć gdy to pisał.

Alex Schnaider ma dusze do F1 ...nie mniejszą niż my a dodatkowo ma pieniądze. W projekt F1 przelał naprawde dużo prywatnych pieniędzy, sporo więcej niż pozwoliła sobie na to resza zarządu Midlandu.

Krzyżu napisał(a):Midland to jest czysta inwestycja.


Wielu, wielu ludzi właśnie na podstawie faktu iż Midland chce się reklamować w F1 ocenia go hmmm chłodno... lekko powiedziane, a tym czasem po co w tym sporcie jest Toyota, Renault, Honda, BMW, Ferrari? Dla przyjemności rywalizowania? nie sądze!

Tak się rozpisałem i troche zboczyłem z tematu :cicho: A więc mam pare pytań do tematu. Wiadomo coś więcej o Squadra Toro Rosso? jak narazie znamy szefa teamu ...byłego menadżera naszego asa kierownicy- Jarka Wierczuka, nazwe, umiejscowienie siedziby i ... no właśnie jakieś sprawy techniczne- jaki silnik (V10 OO Cossie, V8 Cossie czy V8 Ferrari?) nadwozie (RBR1?)
Jeśli ktoś dysponuje linkiem dziękuje z góry.
Ostatnio edytowano Wt lis 01, 2005 21:50 przez SirKamil, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Maraz Wt lis 01, 2005 21:02  

Zidi napisał(a):Primo: pisze się Schneider

:grozi:
Gdyby Alex był Niemcem, to zapewne byłoby Schneider, ale jest Rosjaninem (zameldowanym w dodatku na stałe w Kanadzie) i jego nazwisko pisze się Shnaider :diabełek:
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez SPIDER Śr lis 02, 2005 8:34  

SirKamil napisał(a):jak narazie znamy szefa teamu ...byłego menadżera naszego asa kierownicy- Jarka Wierczuka

:o :o :o :???: :???: :???:
Szefem będzie Franz Tost.

Zidi napisał(a):Primo: pisze się Schneider

:shock: :dusi: :zakrywa:
What :?: Was :?: Skąd to wytrzasnąłeś Zidi :?:.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez PABLO Śr lis 02, 2005 13:58  

Już nie moge się doczekać prezentacji, by zobaczyć, jak będą malowane nowe teamy w sezonie 2006, a będzie tego sporo ( BMW, Midland, Toro Rosso, Honda, Super Aguri, jak będzie malowany Williams już bez Bawarczyków, McLaren z Jasiem Wędrowniczkiem ) Oj jo jo jo joj ... dawno nie było tak ciekawie.
PABLO
 

Postprzez Agnieszka Śr lis 02, 2005 14:32  

slipstream

czy dostałeś już kask? (jeśli jest gdzieś wątek to podeśli link)
Agnieszka
 

Postprzez KIU Śr lis 02, 2005 19:44  

PABLO napisał(a):Już nie moge się doczekać prezentacji, by zobaczyć, jak będą malowane nowe teamy w sezonie 2006, a będzie tego sporo ( BMW, Midland, Toro Rosso, Honda, Super Aguri, jak będzie malowany Williams już bez Bawarczyków, McLaren z Jasiem Wędrowniczkiem ) Oj jo jo jo joj ... dawno nie było tak ciekawie.

PABLO ja myślę ze BMW będzie miało takie kolory jak miało w Williamsie. Midland będzie w barwach Rosji. Toro Rosso dam głowę że będzie srebrno niebieskie albo czerwony. Honda będzie biała albo czerwona jeśli uda się połączyć z firma Vodafone. Super Aguri nie mam tez pojęcia. Williams będzie ciemny albo nawet czarny jeśli się połączą z Cosworthem co jest już w 100% załatwione. A McLaren pozostanie taki jaki był czyli srebrno czarny :) innymi słowy McLaren zostanie nadal piękną srebrna strzałą. :D :grin:
Avatar użytkownika
KIU
 
Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 22:40
Lokalizacja: Poznan

Następna strona

Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości