Kimi-"Man of the Year"

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Postprzez Iza Śr lis 30, 2005 12:09  

viertolcia napisał(a):musiał dostać coś na pocieszenie :grin:

Takie pocieszeni to...:( Nic nie zrekompensuje straty mistrzostwa :-? no chyba, że zdobycie tytułu w przyszłym sezonie :grin:
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez Iza Pn gru 05, 2005 16:20  

Kimi znowu zdobył nagrodę, tym razem 'International Racing Driver of the Year' :-D

Obrazek
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez W Pn gru 05, 2005 16:37  

Przy tej okazji mam pytanie do tych, którzy uważają, że najlepszym jest ten, kto zdobywa mistrzostwo świata...

Jak to się dzieje, że to Raikkonen, a nie Alonso wygrywa w tych konkursach, o których mowa powyżej...?
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Bart Pn gru 05, 2005 18:00  

W napisał(a):Jak to się dzieje, że to Raikkonen, a nie Alonso wygrywa w tych konkursach, o których mowa powyżej...?

Hmmm...litość? :grin:
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez Guard Pn gru 05, 2005 18:06  

Za chwile się znowu zacznie dyskusja od nowa, że Kimi wcale nie jest taki szybki tylko bolid miał dobry.A Alonso ten to jest naprawde szybki tylko bolid miał w tym roku gorszy od Kimiego. :)
Avatar użytkownika
Guard
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:49
Lokalizacja: SRC

Postprzez Iza Pn gru 05, 2005 18:24  

W napisał(a):Przy tej okazji mam pytanie do tych, którzy uważają, że najlepszym jest ten, kto zdobywa mistrzostwo świata...

Jak to się dzieje, że to Raikkonen, a nie Alonso wygrywa w tych konkursach, o których mowa powyżej...?

No właśnie, mi się zdaje, że to o czymś świadczy, że Kimi zgarnia te wszystkie nagrody :-D i to nie jest litość, ponieważ to kibice głosują, :grin: a nie ktoś tam sobie wymyśla, że da nagrode Raikkonenowi, bo biedaczek przegrał mistrzostwo :-?
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez SPIDER Pn gru 05, 2005 19:11  

Iza napisał(a):Jak to się dzieje, że to Raikkonen, a nie Alonso wygrywa w tych konkursach, o których mowa powyżej...?

Jak to co :?:.
Nooo, Kimi jest lepszy :-D.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Iza Pn gru 05, 2005 19:53  

SPIDER napisał(a):Nooo, Kimi jest lepszy :-D.

Zależy jak na to patrzeć, ja oczywiście tak uważam :grin: ale niektórzy nie :?
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez Daniel Pn gru 05, 2005 20:30  

Iza napisał(a):Zależy jak na to patrzeć, ja oczywiście tak uważam ale niektórzy nie

Każdy kibic Kimiego noi pewnie McLarena, uważa że Kimas jest lepszy, ja osobiście tak uważam nobo przy takim bolidzie wywalczyl 2 miejsce i trzymał sie Alonso na ogonie i nie dawał mu wytchnienia. Noi chyba jest pewnie więcej kibiców McLarena :-D
Avatar użytkownika
Daniel
 
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 18:20
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez im9ulse Pn gru 05, 2005 21:18  

KIMI mistrz nagrod pocieszenia :evil: ten chlop to sie nazbiera tych bezwartosciowych pucharow :-D
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez W Pn gru 05, 2005 21:52  

impulse9 napisał(a):ten chlop to sie nazbiera tych bezwartosciowych pucharow

Nie do końca bezwartościowych.
To wyraz uznania dla tego, który wywarł największe wrażenie (oprócz wrażenia negatywnego w przypadku Sato) w sezonie 2006.

To brzmi jak: "Nie udało się Tobie, ale walczyłeś w wielkim stylu - większym niż zwycięzca".
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez chmiel Pn gru 05, 2005 23:27  

Guard napisał(a):Za chwile się znowu zacznie dyskusja od nowa, że Kimi wcale nie jest taki szybki tylko bolid miał dobry.A Alonso ten to jest naprawde szybki tylko bolid miał w tym roku gorszy od Kimiego. Uśmiech

Mam nadzieje, że nie, bo to byłoby bez sensu :!:

Daniel napisał(a):przy takim bolidzie wywalczyl 2 miejsce i trzymał sie Alonso na ogonie i nie dawał mu wytchnienia.

I za to mu chwała.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Iza Wt gru 06, 2005 16:01  

Tak naprawdę to dzieki Kimiemu mieliśmy ciekawy sezon :grin: Przykładem jest Suzuka, gdzie Kimi już nie miał szans na tytuł, ewentualnie wśód konstruktorów, a on dzielnie walczył przebijając się z końca stawki :) I te wszystkie nagrody mu się jak najbardziej należą!

[mod]Temat zamykam z dniem 17 VI 2006.[/mod]
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Poprzednia strona

Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości