GP Rosji 2018

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Postprzez dszra Pt paź 05, 2018 9:17  Re: GP Rosji 2018

Różnica między GRO i Verstappenem jest taka, ze GRO nie ma wystarczających umiejętności. On zazwyczaj popełnia błąd bo lepiej pojechać nie potrafi. Vestappen mógłby pojechać lepiej, ale jedzie na zasadzie albo wszystko albo nic. Dlatego GRO nigdy nie będzie pierwszym kierowcą w znaczącej ekipie, a Verstappen jest przyszłością tego sportu. Wyprzedzanie w miejscach gdzie nie ma szans wyprzedzić, niebezpieczna obrona pozycji czy niemyślenie przyszłościowo w trakcie wyścigu. Dla niego liczy się tylko jak najszybsza jazda. Tak jakby grał na komputerze. Wielu graczy amatorów gra na podobnej zasadzie, cisnąć cisnąć cisnąć, jak się uda być na pierwszym miejscu, to wyścig skończy się ze sporą przewagą, ale jak trzeba kogoś wyprzedzać, to robi się to w miejscach gdzie niekoniecznie ma się na to szanse i dochodzi do kolizji czy wyjechania poza tor. Nie potrafi trochę odpuścić w jednym fragmencie toru, żeby później przycisnąć i bezpiecznie wyprzedzić. Oczywiście jest to fajne do oglądania, ale z takim podejściem zostać MŚ może tylko mając super bolid, który pozwoli mu nadrobić stracone punkty w kilku wyścigach przez własne błędy. Jestem jego wielkim kibicem i mam nadzieję, że któregoś dnia trafi do Mercedesa albo Ferrari, ale równie często jego jazda mnie irytuje. Nieraz mu wyjdzie i będzie wychwalany za odważny manewr, ale innym razem nie wszystko pójdzie po jego myśli i zakończy swój wyścig, gorzej jak przy okazji zakończy też wyścig innego kierowcy
dszra
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2018 14:32

Poprzednia strona

Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości