Zmiany w regulaminie na rok 2006

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Zmiany na rok 2006 są:

Dobre i uzasadnione
0
Brak głosów
Nieuzasadnione, ale mogą wyjść na dobre
2
11%
Dobre, lecz nieuzasadnione
2
11%
Złe i kompletnie nieuzasadnione
11
58%
Nie mam zdania (będzie, co ma być)
4
21%
 
Liczba głosów : 19

Postprzez MarekW Pt mar 24, 2006 18:04  

Mariusz napisał(a):Jeśli zespół przeprowadza np. testy pomiędzy wyścigiem w Malezji i Australii na torze w Hiszpanii, to czy nadal stosowane są te same jednostki czy do testów są inne?

Myślę, że na testy są inne... Tak, zdecydowanie na testy mają inne jednostki.

Mariusz napisał(a):I jeszcze pytanie o Super Licencję. Jakie są warunki, aby ją uzyskać? Może jakiś link, bardzo bym prosił.

Z archiwum WM!:
Superlicencja – dokument uprawniający do startu w Formule 1, przyznawany jest on po przejechaniu bolidem F1 podczas testów pełngo dystansu wyścigu lub za osiągnięcia w innej serii wyścigowej [myślę, że chodzi o tytuł mistrzowski lub wicemistrzowski w F3]
MarekW
 
Dołączył(a): Pn kwi 18, 2005 20:44
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Mariusz Pt mar 24, 2006 18:20  

No tak, ale Kubica zdobył tytuł WSbR i nie dostał Super Licencji na GP Chin żeby testować Minardi w piątek. Chyba coś jeszcze musi być, poza oczywistym, że na pewno sporo testów medycznych.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez im9ulse Pt mar 24, 2006 18:49  

Mariusz napisał(a):ale Kubica zdobył tytuł WSbR


ale WsbR nie jest pod bandera FIA...to po pierwsze i najwazniejsze...zreszta sprawa licencji jest metna jak cale FIA z jednej strony takkie talenty jak Kubica maja problem z SL ,a z drugiej strony Ide,Karthikeyan czy Yoong otrzymuja ja bez problemu...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Mariusz Pt mar 24, 2006 18:55  

im9ulse napisał(a):WsbR nie jest pod bandera FIA

Faktycznie. Zapomniałem.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Jacobser Pt mar 24, 2006 22:43  

Wracając do tematu głównego.Moim zdaniem zmiany jakie przypadły na rok 2006 są dobre,choć nieuzasadnione.Po pierwsze szkoda,że zamieniono silniki na 2.4 V8.Już po pierwszych wyścigach widać,że nie wytrzymują wysilenia.Po drugie kwalifikacje.Jakie tu są zmiany,raczej powrót do korzeni.Po trzecie powinni zmienić system przyznawania super licencji.
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mariusz So mar 25, 2006 0:18  

Narobił się mały bałagan. Zróbmy może tak: o silnikach V8 rozmawiamy tutaj, o kwalifikacjach tutaj, a o zmianach w pzrepisach tutaj. A ten temat zamykam, żeby nie robić nadmiernego chaosu.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Poprzednia strona

Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości