De la Rosa w Renault ?

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Postprzez Pussik Śr mar 15, 2006 21:28  

Kubica tylko nie do Reno! Bo bede musiała zacząc kibicować temu TEAMowi. Chyba, że z Alonso i w sytuacji gdy kopie mu pupe. :D
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez Koluspk Pt mar 17, 2006 9:24  

De La Rosa w Renault, byłoby miło, choć lepiej żeby został Fisico.

Okazuje się że Renault może się naprawdę zmienić w 2007, podobno Briatore próbuje przekonać szefów Renault, żeby zatrudnili Kimiego :D:D:D
Koluspk
 

Postprzez dex Pt mar 17, 2006 11:38  

wow tego jeszcze brakowalo kimi w renault :shock:
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Koluspk Pt mar 17, 2006 12:28  

Całkiem ciekawe doświadczenie ;)
Koluspk
 

Postprzez Daniel Pt mar 17, 2006 18:24  

dex napisał(a):wow tego jeszcze brakowalo kimi w renault

Gdyby miał taką możliwość to pewnie by poszedł do tego Reno no bo zapowiada się, że już 2 sezon dominuje, a Ferrari jak narazie boryka się z silnikiem i jeżeli dalej tak pójdzie to rozsądne by było z jego strony jak pójdzie do Reno.
2 Fast + 2 Furious = F1
Avatar użytkownika
Daniel
 
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 18:20
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez gregoff Pt mar 17, 2006 19:10  

Zwykła kaczka dziennikarska, Renault nigdy nie wyda tyle kasy na sprowadzenie takiej gwiazdy jak Kimi Raikkonen.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez SPIDER Pt mar 17, 2006 19:23  

Daniel napisał(a):rozsądne by było z jego strony jak pójdzie do Ren

Może się na tym ostro przejechać 8).

gregoff napisał(a):Renault nigdy nie wyda tyle kasy na sprowadzenie takiej gwiazdy

Prędzej uczyni to RedBull. A warto wspomnieć, że ostatnio mają popyt na McLarena :?.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez dex Pt mar 17, 2006 19:25  

no a jeszcze jest niepewna sytuacja czy beda jezdzic w nastepnym sezonie ?? kimi w reno neee :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez gregoff Pt mar 17, 2006 19:52  

dex napisał(a):no a jeszcze jest niepewna sytuacja czy beda jezdzic w nastepnym sezonie ?? kimi w reno neee :)


Spoko, spoko będą na pewno :)
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Pieczar Pt mar 17, 2006 20:17  

A teraz się pojawiła plotka że mają Schumiego zatrudnić :-D Dziennikarze to się chyba nudzą.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez dex Pt mar 17, 2006 20:35  

no za niedlugo jeszcze wyjdzie ze super wymiatacze chca zatrudnic kimiego i michaela :evil: wtedy to pawiana zaraz puszczam :lol:
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Ave Pt mar 17, 2006 20:51  

Chcialbym wiedziec jak w Renault F1 podchodza do przyszlosci Kovalainena. Jemu rola testera przez kilka sezonow odpowiadac na pewno nie bedzie.
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez viertolcia Pt mar 17, 2006 21:48  

Sądze zę Briatore chce wyhodować kolejnego Alonso (tez zaczynał od testera w Renault - nie liczac obowiązkowego stażu podopieczych Flavia w Minardi), czy mu się uda, nie wiem. Wiem jedno w Renault nigdy nie będzie jeździł ani Schu ani Kimi, bo ich pensje zwiększyły by budżet zespołu o jakieś 10%-15%...
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Koluspk Pt mar 17, 2006 22:23  

gregoff napisał(a):Zwykła kaczka dziennikarska, Renault nigdy nie wyda tyle kasy na sprowadzenie takiej gwiazdy jak Kimi Raikkonen.


kwestia pozyskania odpowiedniego sponsora, może coś się trafi w miejsce Mild Seven

viertolcia napisał(a):Sądze zę Briatore chce wyhodować kolejnego Alonso (tez zaczynał od testera w Renault - nie liczac obowiązkowego stażu podopieczych Flavia w Minardi), czy mu się uda, nie wiem. Wiem jedno w Renault nigdy nie będzie jeździł ani Schu ani Kimi, bo ich pensje zwiększyły by budżet zespołu o jakieś 10%-15%...


A może poprzez pozyskanie Kimiego, chce aby zespół nabrał nieco szacunku w świecie........ myśl nieuczesana

wiem, pozostaje jeszcze Kovalainen, ale mam nadzieję, że się uda

[mod="Ahmed"]Edytuj posty![/mod]
Koluspk
 

Postprzez gregoff Pt mar 17, 2006 23:23  

Kimi raczej nie przejdzie do zespołu z którego odszedł Alonso. Takie jest moje zdanie, może się mylę. Ja bym najchętniej widział w Renault Kubicę a nie jakiegoś Raikkonena :-P
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron