Najlepsi oraz najgorsi w 2019. Spekulacje :)

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Postprzez kermit01 Pt sty 04, 2019 21:09  Najlepsi oraz najgorsi w 2019. Spekulacje :)

jak obstawiacie który kierowca będzie największym pozytywnym zaskoczeniem w 2019? A który największa klapą?
kermit01
 
Dołączył(a): N lip 09, 2017 8:03

Postprzez lg2000 Pt sty 04, 2019 21:14  Re: Najlepsi oraz najgorsi w 2019. Spekulacje :)

Przed testami takie pytanie to trzeba kierować do wróżki albo jasnowidza.
Avatar użytkownika
lg2000
 
Dołączył(a): Cz gru 06, 2007 18:46

Postprzez kermit01 Pt sty 04, 2019 21:32  Re: Najlepsi oraz najgorsi w 2019. Spekulacje :)

No wiadomo, ze to spekulacja :)
Osobiście na plus, liczę na Russela a w drugiej kolejnosci na Norrisa
In minus - Stroll oraz Giovinazzi
kermit01
 
Dołączył(a): N lip 09, 2017 8:03

Postprzez Europejczyk Pt sty 04, 2019 21:38  Re: Najlepsi oraz najgorsi w 2019. Spekulacje :)

Na plus wiadomo, że Kubica...

Na minus Vettel, Albon
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Kazik So sty 05, 2019 14:10  Re: Najlepsi oraz najgorsi w 2019. Spekulacje :)

kermit01 napisał(a):In minus - Stroll oraz Giovinazzi

Lance to chyba nie może być in minus bo taki sezon już zaliczył. W RP (zwał jak zwał) może być tylko lepiej i na pewno tak będzie.
A tak w ogóle to zależy czy ktoś bawi się w spekulacje dot. poprzedniego sezonu czy też dot. całej kariery danego kierowcy. To pierwsze nie jest zbyt trudne ale to drugie faktycznie wymaga wróżki lub jasnowidza przed pojawieniem się bolidu na torze. :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez bartoszcze So sty 05, 2019 14:27  Re: Najlepsi oraz najgorsi w 2019. Spekulacje :)

Czy Stroll miał taki zły sezon? Kwalifikacje przegrywał tak jak w pierwszym sezonie, na starcie zyskiwał, w wyścigach ograł partnera czyli jedynego realnego rywala (z racji najsłabszego samochodu).
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Europejczyk So sty 05, 2019 14:32  Re: Najlepsi oraz najgorsi w 2019. Spekulacje :)

Ja bym nawet powiedział, że Stroll na tle swojego partnera, który "kim to miał nie być" zaliczył BARDZO dobry sezon :)
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Kazik So sty 05, 2019 14:35  Re: Najlepsi oraz najgorsi w 2019. Spekulacje :)

Stroll 2018 w kontekście 2019...napisałem.
Ależ Ty to lubisz bartoszcze. :dobrze: Bez Ciebie byłoby tu smutno. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez bartoszcze So sty 05, 2019 14:44  Re: Najlepsi oraz najgorsi w 2019. Spekulacje :)

@Kazik
Wiesz, może po prostu nie zrozumiałem Twojej myśli :)
Lance to chyba nie może być in minus bo taki sezon już zaliczył

Wtedy najlepiej zapytać :)
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez kermit01 So sty 05, 2019 16:15  Re: Najlepsi oraz najgorsi w 2019. Spekulacje :)

Mi bardziej chodziło o to, ze stroll jak dla mnie dostanie solidne becki od pereza.
Ciekawe jaki sauber zaliczy sezon, bo jak Kimiemu się już nie będzie chciało a Giovinazzi nic nie pokaże(a tak będzie według mnie), to będzie walka na końco pomiędzy mclarem, willamsem a sauberem :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kermit01
 
Dołączył(a): N lip 09, 2017 8:03

Postprzez Pauree So sty 05, 2019 16:35  Re: Najlepsi oraz najgorsi w 2019. Spekulacje :)

Norris, Stroll, Albon - w tej trójce bym szukał "największej kompromitacji sezonu", przy czym należy wziąć pod uwagę, że punktem odniesienia dla całej trójki będzie raczej poziom prezentowany przez ich partnerów. Jestem prawie pewny, że Stroll uciuła trochę punktów, ale nie zmienia to faktu, że to marny kierowca... Stroll może nawet zająć wysokie miejsce w generalce, ale jeśli Perez go zdystansuje... to potwierdzi to tylko i wyłącznie niski poziom Strolla.

Największe pozytywne zaskoczenie? CHARLES LECLERC. W drugiej kolejności imho cały Williams. Sam Williams jako zespół dorówna do "środka stawki", a i sam Russell z Kubicą pojadą kilka mocnych wyścigów.

Odbiegając trochę od tematu: ten sezon pokaże też jasno, w jakim miejscu znajduje się Hulk i Ricciardo. Najlepsza możliwa weryfikacja dla Hulka to Ricciardo, a i przy okazji zobaczymy, jak dobry jest rzeczywiście Ric.
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez vandisel1 So sty 05, 2019 22:34  Re: Najlepsi oraz najgorsi w 2019. Spekulacje :)

A Leclerciem będzie jak z Ricardo - obnaży Vettela i pokaże, że nigdy nie był wybitnym kierowcą, a jego umiejętności nijak się mają do Hamiltona czy Alonso. Leclerc będzie walczył o tytuł z Hamiltonem.

Stroll, Red Bull i McLaren - o nich usłyszymy sporo negatywnych wiadomości.
Avatar użytkownika
vandisel1
 
Dołączył(a): Śr lut 02, 2011 20:41

Postprzez pawel92setter N sty 06, 2019 9:39  Re: Najlepsi oraz najgorsi w 2019. Spekulacje :)

Realistycznie patrząc, największą szansę na kompromitację ma Robert Kubica. Jest największą niewiadomą, a z uwagi na jego przeszłość są wobec niego największe oczekiwania. Nie może skompromitować się ten, o którym powszechnie uważa się, że jest znacznie słabszy od kolegi zespołowego (Stroll).
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez konchma N sty 06, 2019 14:04  Re: Najlepsi oraz najgorsi w 2019. Spekulacje :)

Na plus wiadomo Vettel na minus Kubica.
Avatar użytkownika
konchma
 
Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 18:01

Postprzez AutoryteT N sty 06, 2019 14:11  Re: Najlepsi oraz najgorsi w 2019. Spekulacje :)

pawel92setter napisał(a):Realistycznie patrząc, największą szansę na kompromitację ma Robert Kubica. Jest największą niewiadomą, a z uwagi na jego przeszłość są wobec niego największe oczekiwania. Nie może skompromitować się ten, o którym powszechnie uważa się, że jest znacznie słabszy od kolegi zespołowego (Stroll).

To prawda. Aczkolwiek jest też osobą, która jednocześnie może najwięcej wygrać. Ja za to nie mogę się doczekać pojedynku Leclerca z Vettelem, myślę, że zwycięskim dla tego pierwszego :-)


konchma napisał(a):Na plus wiadomo Vettel na minus Kubica.

Niech zgadnę, bo Heidfeld w 2007.... ?
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Następna strona

Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość