Grand Prix Rosji 2021

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Postprzez exxxile Pn wrz 27, 2021 12:34  Re: Grand Prix Rosji 2021

A to muszę jeszcze odrobić lekcje i odsłuchać jak dokładnie to wyglądało na łączach z zespołem. Wydawało mi się, że jednak o ile Mercedes dość jasno naciskał na Lewisa, że trzeba zjechać i koniec, o tyle pitwall McLarena sam nie był pewien co dalej z deszczem i trochę przerzucił decyzję na Lando.
Avatar użytkownika
exxxile
 
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 21:35

Postprzez Kazik Pn wrz 27, 2021 19:44  Re: Grand Prix Rosji 2021

Wstępnie to bazowałem tylko na tym co sam zobaczyłem (usłyszałem) podczas wyścigu od Lando.
Jest taki filmik z tych ich rozmów wczorajszych gdy zaczęło jednak padać na koniec. Po prostu był błąd.
Ale to błąd młodego, spragnionego sukcesu Lando na dzień dobry...z tym, że w jego przypadku taki sukces nadejdzie.
https://www.youtube.com/watch?v=_K_igOGk3WE
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez KORraN Śr wrz 29, 2021 8:33  Re: Grand Prix Rosji 2021

Błąd młodego, ale też dostał trochę inne informacje od zespołu niż Hamilton. Mercedes wyraźnie powiedział, że opady będą się zwiększać i Bono zdecydowanie bardziej nalegał na pit stop. Lando miał powiedziane, że opady będą się utrzymywać na takim samym poziomie.

KORraN
 
Dołączył(a): Śr sie 29, 2007 12:43
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości