Grand Prix USA 2021

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Postprzez Kazik N paź 24, 2021 15:59  Grand Prix USA 2021

Obrazek

Wyścig na torze w Austin akurat jak dla nas z Europy jest dość późno więc od razu było wiadomo, że trochę mniej ludzi obejrzy sesje i sam wyścig ale...zapowiada się ciekawie bo walka o tytuł trwa i jest "skomplikowana". :wink: Weekend rozpoczął się od wystraszenia rywali przez Merca ale potem z sesji na sesję mamy RBR w roli faworytów po kwalifikacjach do dzisiejszego wyścigu z tym, że scenariusz tu może być w/g mnie różny. Ten najgorszy to oczywiście jakiś kontakt po starcie Lewisa z Maxem bo jadą z pierwszego rzędu.
Kary za silniki się pojawiły bo będą się teraz pojawiać w końcówce sezonu ale na razie nie dotyczą tych najważniejszych, Valtteri tylko + 5 a Seb, Fernando, Georgie to mają co innego do roboty. Checo Perez jako support dla Maxa nieźle wczoraj pozytywnie zaskoczył i życzę mu podium dzisiaj. Z tym , że obraz wyścigu nie jest taki przewidywalny jak ustawienie na starcie...( dwa pit-stopy w planie?)
Wczoraj przysnąłem na qualu i tylko Q3 widzialem (akurat najlepsze) ale dzisiaj obiecałem sobie się skoncentrować na wyścig. (najwyżej do pracy przysnę jutro) :wink:
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez baron N paź 24, 2021 21:54  Re: Grand Prix USA 2021

Co za końcówka. Nie sądziłem, że Verstappen będzie miał jakąkolwiek szansę na obronę przed Hamiltonem pod koniec wyścigu na starszych oponach. Jedna z jego najlepszych wygranych w karierze.

Resztę ciężko ocenić, bo realizator skupiał się przeważnie tylko na pierwszej dwójce. Leclerc pozamiatał Mclarenami. :)
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin


Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości