Prezentacje bolidów na sezon 2022

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Postprzez baron Pt lut 11, 2022 19:53  Re: Prezentacje bolidów na sezon 2022

makiety Haasa, która raczej asfaltu nie powącha


W Haasie na bank nie zmieni się jedynie trójkątny airbox, który jest domeną Ferrari.

EDIT: Czyżby nowy Mclaren?

Obrazek
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez Kazik Pt lut 11, 2022 21:11  Re: Prezentacje bolidów na sezon 2022

baron napisał(a):
EDIT: Czyżby nowy Mclaren?

No niby tak po prezentacji, która raczej miała charakter takiego show nowych barw...nowego auta nie specjalnie pokazywano. Ja tylko z jednej strony widziałem... :wink:
Obrazek
W tym roku to nie mam pewności co pokazywane jest, patrząc z tej perspektywy to wątpliwy MCL 36 ale może faktycznie...Cała ta zabawa w pokazywanie bolidów "nowej ery" bardzo nie podoba się chyba nie tylko mi.
Na ten moment to chyba tylko AMR 22 jest prawdziwy, "żywy" bo jeździ co było dzisiaj widać.
Ostatnio edytowano So lut 12, 2022 12:53 przez Kazik, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Van_Helsing Pt lut 11, 2022 21:15  Re: Prezentacje bolidów na sezon 2022

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Van_Helsing
 
Dołączył(a): So sie 28, 2010 11:47

Postprzez Kazik So lut 12, 2022 17:18  Re: Prezentacje bolidów na sezon 2022

rno2 napisał(a):
Dzisiaj o 20 naszego czasu zobaczymy McLarena - ciekawe czy dostaniemy makietę z nowym malowaniem render, czy tak jak w przypadku AM nowy bolid :)

Ci z autosportu nazwali tę prezentację jako "ostrożną" więc myślę, że jednak nowe, prawdziwe auto niezbyt chętnie wczoraj pokazywali bo na gorąco też się zastanawiałem czy stojący bolid pokazywany z jednej strony cały czas właściwie plus obrazki na ekranie to faktycznie MCL 36. :wink:
Wizualnie ok, nowe malowanie nie rewolucyjne ale odróżniające ten bolid od poprzednika. Akceptacja.
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez rno2 Pn lut 14, 2022 8:46  Re: Prezentacje bolidów na sezon 2022

Sami przyznali, że to co zobaczyliśmy na prezentacji będzie inne w Barcelonie i jeszcze inne w Bahrajnie.
Jednak na pewno to co zobaczyliśmy na prezentacji nie było makietą FOM pomalowaną w barwy McLarena.

Co do plotek o Astonie Martinie - przy ograniczeniach budżetowych ciężko mi sobie wyobrazić budowę specyfikacji B. Ciekawe na ile te plotki są prawdziwe. Wydaje mi się, że gdyby faktycznie zbudowali gniota, to by nie puszczali go jako pierwszego z całej stawki do jazd, tylko odwlekali to w czasie, pracując jednocześnie nad poprawkami.
rno2
 
Dołączył(a): Wt kwi 05, 2011 11:29
Lokalizacja: Konin
GG: 4666507

Postprzez Europejczyk Pn lut 14, 2022 9:19  Re: Prezentacje bolidów na sezon 2022

Gniot, który już jako pierwszy pokonał kilometry na torze :-) Raczej mi to nie pasuje... O Astona jestem spokojny, wypatrywałbym tu wręcz pozytywnej niespodzianki.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez wogx Pn lut 14, 2022 18:59  Re: Prezentacje bolidów na sezon 2022

AT:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek

Obrazek

Ciekawe, jakie malowanie pokaże jutro Williams :lol: Rok temu był gniot, zajawka na 2022 poniżej:
Obrazek
Avatar użytkownika
wogx
 
Dołączył(a): Wt lut 02, 2016 19:49

Postprzez Kazik Pn lut 14, 2022 19:46  Re: Prezentacje bolidów na sezon 2022

AT ale takie wirtualne tylko jak większość chyba w tym roku bo bolidu nie pokazano, barwy OK - konwencja zachowana chociaż mi akurat najbardziej podobało się to pierwsze AT 01 z przewagą bieli nad tym granatem (zwał jak zwał).
A Williams jutro? Tutaj trochę większe zaciekawienie kolorkami bo zapowiadano jakąś zmianę i nawiązanie do świetności czyli granatowe (niebieskie) z elementami żółtego? Ale Duracell jest więc nie wiem czy już był brany pod uwagę gdy o malowaniu mówili...o samym bolidzie to po testach pewnie coś usłyszymy bo jutro tylko do popatrzenia na barwy ale aż tak to na pewno nie ma prawa wyglądać. :wink:

Obrazek
Obrazek

To poniżej miało być "podejrzeniem" jako baza dla Williamsa, jutro się zobaczy..
Ostatnio edytowano Pn lut 14, 2022 20:11 przez Kazik, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez wogx Pn lut 14, 2022 20:08  Re: Prezentacje bolidów na sezon 2022

"To poniżej" to showcar w malowaniu Zooma, związany z 10. rocznicą ich zaangażowania w F1:

Obrazek
Obrazek

Dwa słowa więcej na temat Williamsa — widać morski błękit i granat na wierzchu monokoku, Duracell będzie miał reklamę na jego boku. Na zdjęciu zaznaczono ramię zawieszenia, wlot do sidepodu i krawędź podłogi(?):

Obrazek

Niestety Williams jutro raczej nas rozczaruje, showcar FIA czeka w gotowości
Obrazek
Avatar użytkownika
wogx
 
Dołączył(a): Wt lut 02, 2016 19:49

Postprzez Kazik Pn lut 14, 2022 20:25  Re: Prezentacje bolidów na sezon 2022

wogx napisał(a):
Niestety Williams jutro raczej nas rozczaruje, showcar FIA czeka w gotowości

Ale wizualnie-wirtualnie to w sumie chyba oni tylko i Alpine (BWT) mogą jakoś tam zaskoczyć barwami jeszcze. Reszta już raczej na pewno nie.
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez wogx Pn lut 14, 2022 21:27  Re: Prezentacje bolidów na sezon 2022

chyba oni tylko i Alpine (BWT) mogą jakoś tam zaskoczyć barwami jeszcze.

Ferrari pokazało nowy wzór koszulek, na których jest sporo czarnego. Mogą zaskoczyć, w końcu urwali się ze smyczy Philip Morris. Wiadomo, że bazą będzie czerwień, ale jaka czerwień i z czym połączona — to jest bardzo dobre pytanie.
Avatar użytkownika
wogx
 
Dołączył(a): Wt lut 02, 2016 19:49

Postprzez Van_Helsing Wt lut 15, 2022 0:26  Re: Prezentacje bolidów na sezon 2022

Jeszcze Mercedes miał wrócić w tym roku do srebrnego malowania.
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Van_Helsing
 
Dołączył(a): So sie 28, 2010 11:47

Postprzez wogx Wt lut 15, 2022 13:25  Re: Prezentacje bolidów na sezon 2022

Niespodzianka! Alfa Romeo C42 w akcji:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-- Wt lut 15, 2022 14:34 --

Obrazek
Avatar użytkownika
wogx
 
Dołączył(a): Wt lut 02, 2016 19:49

Postprzez cwiek Wt lut 15, 2022 16:39  Re: Prezentacje bolidów na sezon 2022

Obrazek

Właściwy samochód Williamsa, to co na prezentacji to był showcar w ich malowaniu.

Jak na razie, pierwszym co przychodzi do głowy jak się patrzy na zaprezentowane samochody, to pójście w dwóch kierunkach jeśli chodzi o sidepody. Williams i Haas(no chyba, że to też był showcar w ich barwach) mają bardzo upakowany tył, reszta ma "podcięte" sidepody, bardziej obszerne.
Czekamy co pokażą kolejne zespoły :)
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez wogx Wt lut 15, 2022 16:55  Re: Prezentacje bolidów na sezon 2022

Obrazek
Avatar użytkownika
wogx
 
Dołączył(a): Wt lut 02, 2016 19:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron