Co tu się kurdebele dzieje?

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Postprzez Mariusz Pn sie 07, 2023 7:18  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

pawel92setter napisał(a):
Pieczar napisał(a):Ja mam wrażenie, że pomijając rosnącą średnią wieku userów tutaj jak również brak RK w stawce co mocno się przyczyniło do spadku zainteresowania i komentowania, to od czasu zmiany strony społeczność F1WM zaczęła szybciej wymierać. Mimo, że technologicznie i pod względem user-friendly nowa strona jest lepsza od starej, to jednak stara ma zdecydowanie większą funkcjonalność i zawartość historyczną. Często tam wracam jak chcę sprawdzić wyniki starszych sezonów czy pojedynczych wyścigów.


Ja nadal używam tylko starej wersji strony.

Swoją drogą, masz gdzieś jeszcze schowane miniatury aut do Batracera? Hosting wygasł i skrypt na Greasemonkey przestał być funkcjonalny.

Też przeważnie zaglądam na starszą wersję strony. W temacie reaktywacji forum jestem chętny pomóc koledze gregoff.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez cichy Pn wrz 04, 2023 13:57  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

mi to się marzy wskrzeszenie całego archiwum wiedzy, które pięknie i prężnie tu działało, zanim ten portal stał się internetowym banerem reklamowym :nieśmiały:
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Europejczyk Śr wrz 06, 2023 7:26  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

Ja to w zasadzie głównego portalu to wcale nie czytam. Zaglądam na forum zobaczyć czy ktoś coś napisał.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Mati93 N gru 31, 2023 14:34  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

Tyle lat,
Musiałem specjalnie się zalogować i pozostawić komentarz.

Kiedyś spędzałem na tym forum długie godziny, kawał życia.

Raczej nikt mnie nie pamięta, ale ja pamiętam wielu z was.
Wspaniały to był czas :-?

Szczęśliwego Nowego Roku panowie 2024! :)
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez Angulo Wt sty 02, 2024 17:34  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

Skoro wszyscy po latach się odezwali to odezwę się i ja. Jakoś przed świętami z ciekawości wszedłem tu zobaczyć czy to forum jeszcze istnieje i technicznie istnieje, ale życia tutaj zgodnie z moimi przypuszczeniami nie ma. Generalnie forum zwija się od okolic 2010 roku, wystarczy spojrzeć na lecącą na łeb ilość napisanych postów. Powodem wcale nie jest brak zainteresowania F1 w Polsce, bo to od czasu premiery serialu F1 na Netflixie znacząco urosło - dość powiedzieć, że na Eleven to F1 miało największe oglądalności. Tyle tylko, że młodsza widownia nie zna już czegoś takiego jak forum dyskusyjne tylko udziela się w mediach społecznościowych. Ruch jest na FB, na Twitterach znanych dziennikarzy itp. Ci, którzy pamiętają lata świetności tego forum mają już grubo ponad 30 lat i praktycznie zero czasu na pisanie na forum czy jakąkolwiek inną działalność. Trendu tego nie da się odwrócić i nie wierzę w żadną reaktywację WM czy coś w ten deseń. Pozostają wspomnienia, bardzo miłe i nostalgiczne, bo pomimo sporów i ostrych dyskusji to jednak ten czas był świetny. :-P
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez Phaedra Cz sty 25, 2024 17:57  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

Nie wierzę, jakiś admin po 4 latach banicji mnie odblokował :evil: i od ponad 4 lat pierwszy raz tu jestem. To forum wydawało się być nieśmiertelne ale chyba parę nadgorliwych osób je ubiło. Szkoda. Może rozkręcimy tą budę na nowo :-D .
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez Europejczyk Pt sty 26, 2024 10:21  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

Tak sobie gadamy tutaj od dobrego roku, żeby reaktywować... ale raczej wszystko stoi w miejscu. I nie zanosi się, aby coś się zmieniło... niestety.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Anderis Cz lut 01, 2024 20:40  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

Siema, pamiętacie mnie jeszcze? :grin: Miałem problemy się zalogować, ale w końcu się udało. :smile: Trochę smutno, że za bardzo nie ma do czego wracać, kawał młodości spędziłem na tym forum. :(
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez Europejczyk Pn lut 05, 2024 20:34  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

Hej, Anderis. Pewnie, że pamiętam witaj :wink:
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Masterr Wt lut 06, 2024 2:02  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

Phaedra napisał(a):Nie wierzę, jakiś admin po 4 latach banicji mnie odblokował :evil:.


To byłem ja :grin:

Ostatnio mi się śniło, że zostałem forumowym adminem na f1wm :grin:

A tak btw. to siedzi ktoś może na tagu f1 na wykopie? Nie ma tam za dużej merytoryki, ale ten specyficzny humor jest tam nie do podrobienia :diabełek: Rozpoznałem też kilka osób z f1wm, bo jak ktoś zapostuje rozsądny wpis to idzie porozmawiać. :D
Masterr
 
Dołączył(a): Wt sty 19, 2021 10:33

Postprzez SpeedyGonzales Pt lut 09, 2024 7:11  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

Dzień dobry :)
"We know the car is nowhere being a front-row car yet," says Renault's engineering chief Alan Permane. "It's there because of Robert."
SpeedyGonzales
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 15:33
Lokalizacja: Łódź

Postprzez cwiek Wt lut 27, 2024 13:07  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

Anderis napisał(a):Siema, pamiętacie mnie jeszcze? :grin: Miałem problemy się zalogować, ale w końcu się udało. :smile: Trochę smutno, że za bardzo nie ma do czego wracać, kawał młodości spędziłem na tym forum. :(


Pamiętam. Zdaje się że kibicowałeś Williamsowi?

Często myliłem Cię z innym użytkownikiem, który też był sympatykiem Williamsa i też miał nick zaczynający się na A. Bodaj Arnulf się nazywał.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez Anderis Śr lut 28, 2024 21:28  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

cwiek napisał(a):Pamiętam. Zdaje się że kibicowałeś Williamsowi?

Dobrze pamiętasz. :D

cwiek napisał(a):Często myliłem Cię z innym użytkownikiem, który też był sympatykiem Williamsa i też miał nick zaczynający się na A. Bodaj Arnulf się nazywał.

Arnulfa pamiętam i nie pomyślałbym, że ktoś będzie mnie z nim mylił, no ale najwyraźniej były jakieś podstawy. :-P
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez WuWo Cz lut 29, 2024 13:13  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

Nadal jest ktoś chętny na stworzenie małego forum? :)
WuWo
 
Dołączył(a): Pt kwi 02, 2010 21:44

Postprzez daijiro So mar 02, 2024 22:34  Re: Co tu się kurdebele dzieje?

Forum stanie na nogi kiedy Kubica z Żakiem Vinowlewem zdobędą mistrzostwo konstruktorów
daijiro
 
Dołączył(a): Śr lis 29, 2017 8:55

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron