GP Austrii 2015

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Postprzez Kamikadze2000 Wt cze 30, 2015 8:57  Re: GP Austrii 2015

Gdyby nie miał sportowej motywacji to wówczas już dałby sobie spokój z F1. On wyżyje z samych reklam, nie mówiąc o innych sprawach... ;)
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 18:32

Postprzez sneer Wt cze 30, 2015 13:40  Re: GP Austrii 2015

Przepraszam, macie 100% racji. Moja wina, że tego nie dostrzegłem :sad:

Kimi ma dalej motywację sportową. Absolutnie. Tyle, że jeździ na poziomie późnego Sutila czy innego Heidfelda. Oni też bardzo chcieli. Ale jakoś nie wychodziło. Bo nawet Webber sam z siebie z toru nie wypadał.

Gratuluję obrony idola :lol:
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Indy Wt cze 30, 2015 16:07  Re: GP Austrii 2015

sneer napisał(a):Przepraszam, macie 100% racji. Moja wina, że tego nie dostrzegłem :sad:

Kimi ma dalej motywację sportową. Absolutnie. Tyle, że jeździ na poziomie późnego Sutila czy innego Heidfelda. Oni też bardzo chcieli. Ale jakoś nie wychodziło. Bo nawet Webber sam z siebie z toru nie wypadał.

Gratuluję obrony idola :lol:


Ale po co tak śmiecisz na forum? "Nie chce mu się", "chce mu się ale nie wychodzi" to jest analiza na poziomie onetu. Co chcesz osiągnąć takimi komentarzami?

Kimi nie jest moim idolem.
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Aeromis Wt cze 30, 2015 18:32  Re: GP Austrii 2015

sneer napisał(a):Przepraszam, macie 100% racji. Moja wina, że tego nie dostrzegłem :sad:

To prawda

sneer napisał(a):Kimi ma dalej motywację sportową. Absolutnie. Tyle, że jeździ na poziomie późnego Sutila czy innego Heidfelda. Oni też bardzo chcieli. Ale jakoś nie wychodziło. Bo nawet Webber sam z siebie z toru nie wypadał.

Tu nie powiem że prawda, ale że uważam tak samo. Kimas powinien już odejść z F1 i to że winie Alonso nie ma tu nic to rzeczy.


sneer napisał(a):Gratuluję obrony idola :lol:

Niestety nie gratuluję argumentów bo nie masz ich w ogóle, moja 8-mio letnia siostrzenica jest bardziej pragmatyczna.
Aeromis
 
Dołączył(a): Wt wrz 28, 2010 9:42

Postprzez sneer Śr lip 01, 2015 15:48  Re: GP Austrii 2015

@Indy:
Ponieważ odpowiedziałeś poważnie, to odpowiem: napisałem o co mi chodzi. Tak, uważam, że Kimiemu brakuje motywacji. Kilkukrotnie w swojej karierze już tak miał (stąd przywołanie incydentu z Sutilem), że jak nie walczy o nic, to się delikatnie mówiąc "oszczędza". A, że już wiek nie ten, to i coraz więcej błędów.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez bartoszcze Śr lip 01, 2015 17:16  Re: GP Austrii 2015

sneer napisał(a):Kimiemu brakuje motywacji. Kilkukrotnie w swojej karierze już tak miał (stąd przywołanie incydentu z Sutilem), że jak nie walczy o nic, to się delikatnie mówiąc "oszczędza".


Nie żeby to była moja sprawa, ale Kimi przywalił w Sutila będąc liderem klasyfikacji. Warto żeby teorie trzymały się faktów.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez sneer Pt lip 03, 2015 11:54  Re: GP Austrii 2015

Ok. Mój błąd z przywołaniem Sutila. Reszta bez zmian.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Indy Pt lip 03, 2015 20:27  Re: GP Austrii 2015

Czyli dalej paplasz bez argumentów :twisted:
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez sneer So lip 04, 2015 16:22  Re: GP Austrii 2015

Czyli nadal nie widzisz oczywistości :D
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kazik So lip 04, 2015 17:56  Re: GP Austrii 2015

sneer napisał(a):Czyli nadal nie widzisz oczywistości :D

Czyli ten wątek powinien być szybciej przenoszony do archiwum przez moderatorów i zamknięty.
Mamy już następny wyścig.
Nie wiem po co wcześniejsze wyścigi również znajdują się w "aktualnych wydarzeniach".
Czytanie tych "przepychanek" zaczyna ...wku....ć i bardzo przeszkadza. Skupić się nie można.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Kamikadze2000 So lip 04, 2015 19:36  Re: GP Austrii 2015

Wątek prowadzony dłużej od "GP Kanady"... ;)
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 18:32

Poprzednia strona

Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron