GP Abu Zabi

Dyskusja na temat aktualnych wydarzeń w świecie F1

Moderator: Ekipa F1

Regulamin działu
1. Temat "Przed GP..." zakładamy najwcześniej dzień przed pierwszymi treningami.
2. Nie piszemy w stylu chatowym - od tego jest IRC - oraz nie komentujemy na bieżąco wydarzeń na torze/nie zadajemy krótkich pytań związanych z aktualnymi wydarzeniami bezpośrednio na torze podczas trwającej jeszcze sesji itd.

Postprzez step07 Wt gru 22, 2015 8:42  Re: GP Abu Zabi

Michal2_F1 napisał(a):Alonso ulubieńcem na tym forum. No toś dowalił bardzo mocno. Jest zupełnie odwrotnie. Cały świat F1 jednym głosem mówił, że najlepszym kierowcą w 2012 a na forum mało kto potrafił to przyznać, wyszukując co tylko się da by wyszło inaczej. Od tego czasu nic się nie zmieniło.


Oczywiście, że przynajmniej swego czasu był ulubieńcem na tym forum przez wielu był niemal traktowany jak Bóg. Przypomnij sobie te wszystkie teksty o wyciskaniu 250% z bolidu. Nawet gdy wygrywał najszybszym bolidem to i tak była gadka, że ma 3cie lub 4te auto w stawce a i tak wygrywa. Sam mimo, że nie jestem fanem Hiszpana doceniam jego wielkie umiejętności a za Malezję 2012 to bym mu chętnie pomnik wybudował bo to co wtedy zrobił było niesamowite. Ale uważam też, że w minionym sezonie za bardzo się nie wyróżniał na tle Buttona, nawet teoretycznie z nim przegrał w punktach dlatego napisałem, że stawianie go w tym sezonie w czołówce jest tylko i wyłącznie za nazwisko.
step07
 
Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 17:16

Postprzez Michal2_F1 Wt gru 22, 2015 15:57  Re: GP Abu Zabi

No chyba, że mówisz o czasach Renault albo na początku kariery Ferrari, to być może tak było. Wiem jednak jak był niedoceniany w latach 2012 i 2014 na forum w porównaniu do innych portali czy wśród szefów.
Michal2_F1
 
Dołączył(a): N gru 14, 2008 10:12
Lokalizacja: Radziejów

Postprzez Maciek znafca Wt gru 22, 2015 19:34  Re: GP Abu Zabi

Indy napisał(a):Poważnie, odpocznij.

Śmieszne jest to, że jak ktoś nie ma nic na poparcie argumentu czy swoje usprawiedliwienie, to ucieka się do czepiania sie słówek czy przejęzyczeń, tacy ludzie wyglądają wtedy jak clowni. Skompromitowałeś się, bo nie wykryłeś ironii a teraz dalej dajesz popis swojej głupoty, kontynuuj przedstawienie. :)
7 LEGENDA USA Grand Prix 2018 GRANDE KiMi

#11 #20 Pamięć za autografy wieczna...
Maciek znafca
 
Dołączył(a): Pn gru 08, 2014 1:45

Postprzez fordern Wt gru 22, 2015 22:06  Re: GP Abu Zabi

Michal2_F1 napisał(a):No chyba, że mówisz o czasach Renault albo na początku kariery Ferrari, to być może tak było. Wiem jednak jak był niedoceniany w latach 2012 i 2014 na forum w porównaniu do innych portali czy wśród szefów.


Trochę to śmieszne, bo ty (z tego co pamiętam) byłeś w ścisłej czołówce wielbicieli św. Fernando z Asturii. I ani trochę nie był niedoceniany - moim zdaniem, przez to że go ubóstwiano, to był właśnie przeceniany. I kolejna odsłona jest w tym roku, ale już nie tak silna jak w ostatnich latach, bo wasz bożek został oceniony prawidłowo. ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez Indy Śr gru 23, 2015 11:07  Re: GP Abu Zabi

Wsadzając Hamiltona lub Vettela w miejsce Alonso jedyną większą różnice odczulibyśmy w rodzaju pogardliwych uwag - każdy z nich ma trochę inne poczucie humoru.

Czysta statystyka w postaci wygranej Buttona 16 do 11 bez brania pod uwagę awarii, kar i innych takich nie przekona nikogo poza tymi, którzy już są przekonani a się do tego nie przyznają ;)

Maciek ale przeżywasz, przyzwyczaiłeś mnie do niskiego poziomu i przez taki pryzmat patrzę na twoje posty - to znany w psychologii efekt zakotwiczenia od którego nikt nie jest wolny :) Zresztą reszta tamtego posta trzymała "twój" poziom więc łatwo można było się zakotwiczyć.
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kamikadze2000 Cz gru 24, 2015 11:31  Re: GP Abu Zabi

No właśnie - dopiero Hamilton robiłby dym w zespole. Alonso i tak jest potulny. Kierowca Mercedesa nie jest przyzwyczajony do jeżdżenia niekonkurencyjnym sprzetem - nigdy takowego w F1 nie posiadał (epizod w 2009 był bardzo krótki). ;)
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 18:32

Postprzez Maciek znafca Pt gru 25, 2015 20:01  Re: GP Abu Zabi

Ta, Indy, nie zrozumiałeś i jeszcze wmawiaj mi, że to moja wina. :D Koniec spiny, święta są :smile:
7 LEGENDA USA Grand Prix 2018 GRANDE KiMi

#11 #20 Pamięć za autografy wieczna...
Maciek znafca
 
Dołączył(a): Pn gru 08, 2014 1:45

Poprzednia strona

Powrót do Aktualne wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości