Inne serie wyścigowe w TV

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez sznurek-jedi So wrz 23, 2006 13:14  Inne serie wyścigowe w TV

A więc tak
F1 leci na TV4
WRC także
Gp2 - Eurosport
Porsche Cup - Eurosport
Moto GP - Eurosport
Superbike - Eurosport
a inne sporty motorowe??
Gdzie lecą może ktoś wie? - nie chcę się tylko ograniczać do F1, GP2 i Moto GP
sznurek-jedi
 

Postprzez cocco So wrz 23, 2006 13:40  

WRC tez leci na Eurosport
WTCC Eurosport
Obrazek
Avatar użytkownika
cocco
 
Dołączył(a): Pt sie 11, 2006 11:48
Lokalizacja: Zielona Gora

Postprzez FANF1 So wrz 23, 2006 13:42  

WSbR- Tele5
FANF1
 

Postprzez Indy So wrz 23, 2006 14:08  

Formuła NT07 od 2007 roku w Eurosporcie podobnie jak CCWS.
IRL na Sportklub, który niedługo będzie dostępny w Polsce.
Czy ktoś wie gdzie można zobaczyć A1GP ???
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez FANF1 So wrz 23, 2006 14:18  

Czy ktoś wie gdzie można zobaczyć A1GP ???

http://www.a1gp.com/broadcast.php
FANF1
 

Postprzez bioly74 So wrz 23, 2006 14:21  

hehe fajnie polsat sporcik ktory posiadam bedzie transmitowal wlasnie A1 GP hehe nawet bym nie wiedzial :)
Avatar użytkownika
bioly74
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 9:09
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postprzez chmiel So wrz 23, 2006 14:29  

bioly74 napisał(a):polsat sporcik ktory posiadam bedzie transmitowal wlasnie A1 GP

Wreszcie coś, co będe mógł oglądać :-D Bo GP2, MotoGP i wiele innych serii jest na Eurosporcie, którego nie posiadam. A ta seria jest jeszcze w przerwie pomiędzy sezonami w F1 :-D Pierwszy wyścig 1 października. Czekam na potwierdzenie tej informacji.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Orłoś So wrz 23, 2006 21:18  

Napisałbym inaczej - jakie kanały trzeba mieć by oglądać większość (wszystkie?) ważniejsze wyścigi (rajdy i wyścigi jednośladów celowo pomijam):

TV4, RTL, (ewentualnie ORF1, SF1, Eurosport FR) - F1
n-tv - piątkowe treningi F1
Eurosport, Eurosport2 - WTCC, GP2, CCWS, GP F3 Macau
SportKlub - IndyCar, NHRA
Motors TV - brytyjskie formuły, BTCC, LeMans, DTM, V8 Supercars, inne
AB Moteurs - IndyCar, NASCAR, WSbR, inne
Tele5 - WSbR? - w zeszłym roku tak, mieli pokazywać przez 3 sezony ale co do tego nie jestem przekonany
Polsat Sport - A1GP ?

A gdzie GP Masters i F3 Euroseries? (brytyjska F3 jest w Motors TV) - nie mogę w tej chwili reszty zweryfikować. Zdaje się, że kilka serii wyścigowych można też oglądać "po sieci" na anglojęzycznym kanale RacingWorld - nie bezpośrednio - za pomocą programów typu AntsTV i pokrewnych.

Generalnie do wszystkich kanałów (lub zdecydowanej większości) można mieć dostęp w Polsce bez większego problemu. I jest co oglądać przez cały rok! Przecież nie samym F1 człowiek żyje. :D
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Miki1910 N wrz 24, 2006 16:27  

Na Pulsie pokazują jeszcze Rallycross.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez Pussik N wrz 24, 2006 16:28  

GP2, Moto GP, 125cc, 250cc, superbike, carting, Champ Car, F3000, Porsche Cup, GT series - eurosport 2


wrc, F1 - TV4
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez god N wrz 24, 2006 19:23  

Czy na Eurosporcie, lub Eurosporcie 2 sa POWTORKI wyscigow Champ Car? Szukalem w programie i nic nie znalazlem :( Nie moge teraz tego ogladac bo ktos inny zakampowal sie na TV :( Ewentualnie na jakim innym kanale sa powtorki Champ Car? Dzieki
god
 

Postprzez McLaren N wrz 24, 2006 19:31  

Orłoś napisał(a):AB Moteurs - IndyCar, NASCAR, WSbR, inne


Wyśmienita telewizja, kiedyś była po polsku, było fajnie, a teraz francuski język i do tego trzeba płacić za samą stację. Cieszy mnie jednak to, że będę mógł nadal śledzić losy JPM. :D

Na mojej Cyfrze+ nadszedł koniec HBo i HBO2 kosztem wspomnianych Francuzów. Nie ma czego żałować. :P
.
Avatar użytkownika
McLaren
 
Dołączył(a): Cz wrz 14, 2006 17:18

Postprzez Iza Pn wrz 25, 2006 11:17  

To ja może dodam taki program - ESPN Classic. Nie jest to akurat program bezpośrednio związany z tematem, bo nie emituje wyścigów innych serii, ale są na nim czesto naprawdę ciekawe historyczne programy o kierowcach, zespołach F1 i nie tylko. Wiem, że już o tym programie kiedyś na tym forum pisano, ale myślę, że należałoby przypomnieć i polecić go, szczególnie tym nowszym fanom F1, ponieważ sama, jako mało zorientowana w historii F1 bardzo się nad tym kanale podszkoliłam :)

Sory, jeśli za bradzo odbiegłam od tematu, ale nie wiedziałam, gdzie to napisać, a tematu nowego nie chciałam tworzyć :bezradny:
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez sznurek-jedi Pn wrz 25, 2006 13:23  

Fakttycznie - choć ja mam pecha - zawsze kiedy sobie chcę pooglądać coś o F1to leci coś o jakiejś olimpiadzie starej
sznurek-jedi
 

Postprzez TobaccoBoy Śr wrz 27, 2006 13:57  

F1 jest także na ITV ( najlepsza transmisja ) którą mozna oglądać w niektórych sieciach kablonych ( jak ja :-) ) i na satelicie Astra D2 . Podobno jest tez dotępna w któejś z platform cyfrowych - ale nie mam co do tego pewności wię c niech ktos mnie poprawi :smile:
Co do A1 : sprint na żywo o 11 , Race 2 -retransmija o 19 ( oba wyścigi na polsacie sport extra )
TobaccoBoy
 

Następna strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron