A1 w Polsacie Sport Extra

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Jak A1 w Polsacie Sport ?

Bardzo dobrze
17
44%
Dobrze
9
23%
Taki sobie
4
10%
Nie pododa mi się
1
3%
Bleeee... a nawet Blę!!
0
Brak głosów
Mam to gdzieś ! Nie interesuję się A1
8
21%
 
Liczba głosów : 39

Postprzez Mariusz Wt paź 03, 2006 6:05  

Niestety nie mam Polsat Sport.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez SPIDER Wt paź 03, 2006 9:03  

Ja obecnie mam zablokowany dostęp do Polsatu Sport EKSTRA, ale myślę nad kubieniem pakietu sport (Polsat Sport Extra, ESPN i Extreme Sports Channel).
Bardzo być chciał oglądać A1GP. W ogóle na w/w programach lecą dobre programy.
8)
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez bioly74 Wt paź 03, 2006 16:24  

Powiem ci SPIDER że ja zakładałem polsat cyfrowy na początku wakacji i wtedy była ta promocja że za wszystkie dodatkowe pakiety tzw.(relax mix) płaciłem tylko 19.99 podowiaduj się może znów jest jakaś promocja i ci się uda załatwić taniej :)
Avatar użytkownika
bioly74
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 9:09
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postprzez K_FFOX Wt paź 03, 2006 19:49  

Za Eurosport nie trzeba płacic a eurosport2 jest w pakiecie sportowym a generalnie to on dziala juz z 2 tygodnie
Avatar użytkownika
K_FFOX
 
Dołączył(a): Pt paź 07, 2005 19:32

Postprzez bioly74 Śr paź 04, 2006 12:13  

ja jakos tego nie zauwazylem mi dali dopiero oba eurosporty pare dni temu i do tego mam pelny pakiet i wydaje mi sie ze do konca mojej umowy nie bede musial placic dodatkowo za te kanaly.

Dobra ale skonczmy juz z tym offtopiciem bo to jest temat o A1 a nie o polsacie cyfrowym :razz:
Avatar użytkownika
bioly74
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 9:09
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postprzez chmiel Śr paź 04, 2006 18:16  

Oglądałem dziś wyścig główny i muszę powiedzieć, że mi się podobało :) Ciekawy wyścig i dobry komentarz Krystiana :) Dobrze, że Polsat Sport to trtansmituję.

Co do Eurosportu również się bardzo ucieszyłem :-D Teraz będe mógł oglądać MotoGP i wiele innych rzeczy, a płacę za pełny pakiet, więc mi nie zablokują :)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez bioly74 Śr paź 04, 2006 18:29  

chmiel napisał(a):Co do Eurosportu również się bardzo ucieszyłem Teraz będe mógł oglądać MotoGP i wiele innych rzeczy, a płacę za pełny pakiet, więc mi nie zablokują


No ja tez mam pelny ppakiet wiec do konca umowy bede mial i eurosport i eurosport 2 dzis wlasnie oglądałem zwiastun fantastycznej serii w ktorej biorą udział tacy zawodnicy jak Sebastian Bourdais i Justin Wilson chyba każdy wie o co chodzi :-D :D a to juz niedlugo i, takze sie ciesze ze bede mogl ogladac moto gp bo przez 3 sezony nie oglądałem odkąd mi zabrali z kablowki a teraz od nowa bede sie mogl emocjonowac tymi fantastycznymi wyscigami :)
Avatar użytkownika
bioly74
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 9:09
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postprzez SPIDER Śr paź 04, 2006 18:54  

Dzisiaj obejrzałem powtórkę A1 Grand Prix w Zandvoort.

Fantastyczny komentarz Krystiana Sobierajskiego. W poróbnaniu z Borowczyiem i Skubisem, koleś jest niesamowity. Szacun.
:dobrze:
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez pacel Śr paź 04, 2006 19:11  

Oglądałem wyścig dzisiaj, i ta seria całkiem mi się podoba. Jest coś nowego, mamy ekipy narodowe, w tym takie egzotyczne jak Pakistan. Nie ma też takiej kosmicznej techniki jak w F1 co widac najlepiej na pit stopach. No i można oglądac takich wirtuozów kierownicy jak Yoong.

Szkoda że my nie mamy kogo wystawic w takiej serii. Może niech Wierczuk powróci :-D
pacel
 

Postprzez kszyh2404 Śr paź 04, 2006 20:32  

pacel napisał(a):
Szkoda że my nie mamy kogo wystawic w takiej serii. Może niech Wierczuk powróci :-D

moze lepiej dwie nasze wyscigowe gwiazdy - Dziurka & Stańco :)
Avatar użytkownika
kszyh2404
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 16:18
Lokalizacja: Brzozów

Postprzez ICEman Śr paź 04, 2006 20:49  

dobrze że polsat transmituje A1, ale myślałem że te wyścigi są ciekawsze :sad: , zobaczyłem i musze powiedzieć że nie zaciekawe te A1 jednak F1 ma to coś czego chyba nigdy nie osiągną inne serie
Avatar użytkownika
ICEman
 
Dołączył(a): Wt cze 27, 2006 17:17
Lokalizacja: z Północy

Postprzez TobaccoBoy Śr paź 04, 2006 22:01  

ICEman napisał(a):dobrze że polsat transmituje A1, ale myślałem że te wyścigi są ciekawsze :sad: , zobaczyłem i musze powiedzieć że nie zaciekawe te A1 jednak F1 ma to coś czego chyba nigdy nie osiągną inne serie

Oczekujesz gruszek na wierzbie :smile: Taka specyfika serii , CCWS - kochasz albo nienawidzisz
TobaccoBoy
 

Postprzez chmiel Cz paź 05, 2006 17:39  

A kto oglądał niedzielny sprint i jak wrażenia :?: Ja nie miałem tej okazji. Z tego, co wiem, to obowiązuje start lotny.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez PiotrGT Pt paź 06, 2006 5:58  

co do komentarza Krystiana - on już wcześniej komentował na Polsacie Sport skróty z wyścigów AMA Superbikes dlatego ma juz pewne obycie :grin: NIestety nie mam Polsatu Sport ekstra mam zwykły i mam nadzieję że na zwykłym też bedą to pokazywać :)
Obrazek
www.wrcrally.pl - Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Świata
Avatar użytkownika
PiotrGT
 
Dołączył(a): Cz gru 08, 2005 20:43
Lokalizacja: Siedlce
GG: 1192116

Postprzez TobaccoBoy Pt paź 06, 2006 19:15  

Wyścig w Brnie pokażą na Polsacie Sport
TobaccoBoy
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości