WTCC

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Saruto So maja 16, 2015 16:58  Re: WTCC

Voo napisał(a):
Saruto napisał(a):Misza wyleciał, bo Huff auto na testach rozbił i Łada się nie wyrobiła.


Mi chodzi o to, że van Ktoś zostaje a w trakcie sezonu ma dołączyć jeszcze Argentyńczyk. Więc chyba miejsca dla Miszy zabraknie.

Jaap van Lagen to legenda Łady :D Argentyńczyk ma u siebie kontrakt do końca roku i jest problem z jazdą autem innej marki.

Wyścig faktycznie nudny, za małe balasty Cytryną dali. Powinni sto kilo, im dawać.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Sar trek So maja 16, 2015 18:27  Re: WTCC

Dla mnie wyścigi były niesamowite. Trzy, niesamowicie długie i malownicze okrążenia. Nawet, jak się nic nie działo, to miło było popatrzeć na ten, jakże odmienny od innych obiekt. Kręta, wąska nitka toru z ciągłymi zmianami wysokości ciągnąca się przez las, a bandy tuż przy torze. Trzeba mieć sporo odwagi, by się tam ścigać.

W pierwszym dużo się nie działo, trochę Valente dostarczył nam emocji i Sabin Schmidt, której Van Lagen nie mógł wyprzedzić. W drugim mieliśmy przebijającego się z dziesiątej pozycji Lopeza, który dojechał tuż za zderzakiem Mullera. Chociaż na mnie Argeńtyńczyk nie zrobił dużego wrażenia akurat w tym wyścigu. Przez całe okrążenie jechał za Ma (chociaż rozumiem, liczą się punkty, to jednak liczyłem, że pokusi się o drugi triumf na tym torze). Dzięki przewadze w prędkości obydwaj wyprzedzili Bennaniego (ciekawego, z czego ona wynikała, w końcu też Citroen), potem Ma miał wypadek, a wyprzedzanie Hond to też czysta zasługa samochodu (choć przez moment nawet się nie zawachał i pedał cały czas był wciśnięty w podłogę na tej prostej) Mimo wszystko i tak był dziś najlepszym z kierowców Citroena.

Wyścig był przepiękny, ten tor wynagrodziłby nam nawet najnudniejszą procesję, gdyż ściganie się tam niezwykłe i dla mnie był to najlepszy wyścig w historii WTCC.

PS: Trochę się operatorzy pogubili na starcie drugiego wyścigu, ale ogólnie piękne filmowanie, a co do tego miałem największe obawy. Ujęcia z helikoptera uświadomiły mi dopiero, w jakim otoczeniu się ten tor znajduje.

PPS: Dzisiaj potwierdzono, że WTCC na Nordschleife przez dwa kolejne lata, a format wyścigu pozostanie bez zmian.
wyścigowe historie - strona o historii wyścigów Indy Car
Avatar użytkownika
Sar trek
 
Dołączył(a): Śr mar 26, 2008 21:25

Postprzez peterK Wt maja 19, 2015 21:30  Re: WTCC

Pozostaje mieć nadzieję że inne serie wezmą przykład z WTCC ;) O F1 oczywiście nie mówię, ale DTM...?
peterK
 
Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 21:33

Postprzez E1-XP Wt maja 19, 2015 22:16  Re: WTCC

Nic szybszego od GT3/GTE na stary Nuerburgring nie wjedzie, a już na pewno nie po wydarzeniach sprzed dwóch miesięcy. Cieszmy się że nadal możemy oglądać szybkie auta GT spadające 270+ km/h w dół do Fuchsroehre czy wrzucane bez odjęcia w Bellof-S.
Avatar użytkownika
E1-XP
 
Dołączył(a): So sty 23, 2010 20:41

Postprzez MMMotorsport Cz maja 28, 2015 15:32  Re: WTCC

Kozłowskiemu, Łada już chyba podziękowała, bo w Rosji pojedzie za niego Catsburg.
Avatar użytkownika
MMMotorsport
 
Dołączył(a): Wt lis 19, 2013 20:21
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Voo Cz maja 28, 2015 15:35  Re: WTCC

http://wyscigi.autoklub.pl/news/catsbur ... lady,61522

Łada szaleje ;) Przynajmniej pojawiają się jakieś ciekawe postacie w mistrzostwach.
Avatar użytkownika
Voo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 18:40

Postprzez Saruto Cz maja 28, 2015 17:06  Re: WTCC

MMMotorsport napisał(a):Kozłowskiemu, Łada już chyba podziękowała, bo w Rosji pojedzie za niego Catsburg.

Żeby nie skończył tak jak James ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Voo N cze 07, 2015 11:56  Re: WTCC

Widzieliście dzisiejsze przepychanki między Yvanem i Lopezem? :D Nie wiem czy Citroen zostanie z fabrycznym zespołem w WTCC (ponoć może zostać tylko ekipa Loeba) ale jeśli zostaną to nie wierzę, że w tym składzie ;)

W sumie niezłe były te wyścigi w Rosji i coś tam z przewagi punktowej Lopeza ubyło. Skoro nikt nie może powalczyć z Citroenem to niech chociaż Cytrynowi powalczą mocniej między sobą.
Avatar użytkownika
Voo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 18:40

Postprzez Saruto N cze 07, 2015 16:12  Re: WTCC

Wreszcie w miarę spoko wyścigi były. Drugi faktycznie niezły ;) Yvan wreszcie wraca do ostrej jazdy, oby tak dalej.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Voo Pn cze 22, 2015 12:40  Re: WTCC

Na Słowacji nuda ale jeden pozytyw, że Yvan znowu odrobił kilka punktów do Szybkiego Lopeza i wcale nie wyglądał na jego tle na wolniejszego. Chyba uwierzył, że jeszcze może powalczyć. Oby nie skończyło się tak, że Lopez zniszczy go w któryś z weekendów i kompletnie dobije "seniora" ;)

Lapierre będzie testował Ładę, kolejne ciekawe nazwisko jakie przewija się w kontekście WTCC dzięki Rosjanom.

http://www.touringcartimes.com/2015/06/ ... ul-ricard/
Avatar użytkownika
Voo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 18:40

Postprzez Saruto Pn cze 22, 2015 22:47  Re: WTCC

Miazga z tymi Ładami :O Wiadomo czemu tak często zjeżdżali z toru?
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gornik Wt cze 23, 2015 16:17  Re: WTCC

Łady mają problemy ze wspomaganiem kierownicy co było przyczyną zjazdu Catsburg'a w r1, a problemem Huffa w r2 było to https://twitter.com/Huffsport/status/612631063005908992/photo/1
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez Voo Wt cze 30, 2015 8:52  Re: WTCC

http://www.touringcartimes.com/2015/06/ ... s-ribeiro/

(w skrócie - Ribeiro opowiada, że trzech producentów rozważa dołączenie do mistrzostw)

Ziewnąłbym na tę starą śpiewkę o nowych producentach ale WTCC tak rozpaczliwie potrzebuje ...czegokolwiek, że chciałbym wierzyć, że tym razem to prawda, chociaż w 1/3 ;)
Avatar użytkownika
Voo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 18:40

Postprzez Saruto Wt cze 30, 2015 12:58  Re: WTCC

W tamtym roku mówił podobnie :D a prawda jest taka, że mamy tylko Citroena :/
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Saruto Pt wrz 04, 2015 9:14  Re: WTCC

Loeb zostaje w WTCC po sezonie 2016 :) Jeśli Cytryna się wycofa to będzie jeździł w swoim zespole.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron