NASCAR

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Kondzio Śr maja 14, 2014 18:06  Re: NASCAR

Nowa rozpiska na każdy weekend jest zawsze gotowa na poniedziałek. Link jest cały czas taki sam, więc dodaj go sobie do zakładek, a będziesz na bieżąco :wink:
Kondzio
 
Dołączył(a): Wt gru 26, 2006 23:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez greywolf Pn maja 26, 2014 15:04  Re: NASCAR

A masz może stronę, gdzie mogę ściągać wyścig? Wczoraj dotrwałam tylko do 3.30, bo nie mogłam sobie odpuścić "bycia żywą" następnego dnia (skończyłam oglądać na ok. 250/400 okrążeniu).

EDIT: Btw, powoli się wciągam, choć za mną dopiero drugi wyścig.
greywolf
 
Dołączył(a): Wt maja 13, 2014 23:24

Postprzez MatiXF1 Pn maja 26, 2014 18:39  Re: NASCAR

Na YouTube można znaleźć czasem
,,We are not here for a long time, we are here for a good time"
Avatar użytkownika
MatiXF1
 
Dołączył(a): Śr mar 16, 2011 19:00
GG: 21746964

Postprzez ziomkris1 N lip 06, 2014 20:56  Re: NASCAR


Tymczasem w NASCAR
"Sporty motorowe w Szwajcarii są złe, niedobre, śmierdzą" Adam Widomski :D
Szwecja-Anglia na wynik 2:2 - "Siedzi, nawet nie na stojąco" xD
Avatar użytkownika
ziomkris1
 
Dołączył(a): Śr kwi 08, 2009 13:10
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Voo N sie 10, 2014 9:45  Re: NASCAR

http://www.motorsport.com/nascar-cup/ne ... track-feud

Sytuację można znaleźć na YT, kto ciekaw niech sobie znajdzie. Przykro tak napisać o czyjejś śmierci ale emocje wyłączyły myślenie - chłopak wymachując ze złości rękoma wyskoczył z samochodu i praktycznie wbiegł Stewartowi pod koła. Niezła trauma.
Avatar użytkownika
Voo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 18:40

Postprzez Saruto N sie 10, 2014 11:30  Re: NASCAR

No idiotycznie się Ward zachował :/ Jakoś w Nascarze potrafią się zachować nawet jak rzucają kaskami.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez slipstream N sie 10, 2014 20:30  Re: NASCAR

No sytuacja ze wszech miar tragiczna w swojej głupocie. Trudno rozsadzać z punktu widzenia Stewarta, ale elementarną zasadą zachowania na torze jest jak najszybsze z niego zejście, tym bardziej kiedy wyścig toczy się dalej nie przerwany flagami, SC ani tym podobnych.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez ziomkris1 Pn sie 11, 2014 17:00  Re: NASCAR

Oprócz tego że wyścig był przerwany SC :P
"Sporty motorowe w Szwajcarii są złe, niedobre, śmierdzą" Adam Widomski :D
Szwecja-Anglia na wynik 2:2 - "Siedzi, nawet nie na stojąco" xD
Avatar użytkownika
ziomkris1
 
Dołączył(a): Śr kwi 08, 2009 13:10
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Phaedra Pn sie 11, 2014 21:41  Re: NASCAR

Nie dostrzegliście pełnego kontekstu całej sytuacji. Na ostatnim okrążeniu Ward 13 jedzie koło w koło ze Stewartem 14. Na łuku Stewart wypycha Warda na bandę. Młody wyskakuje z auta i czeka aż podjedzie Stewart. Kiedy ten się zbliżył do Warda, to nagle przyśpiesza (wyraźnie słychać zwiększone obroty). Pozostaje pytanie, bo z filmiku trudno wywnioskować, czy Stewart skręcił w stronę Warda potrącając Go? Wszystko to działo się pod SC, auta jadą wolno, tylko Stewart z wiadomego sobie powodu nagle przyspiesza. To nie był wypadek z typu, zagapił się i wpadł pod koła innego auta. Stewartowi na razie nie postawiono żadnego zarzutu, ale toczy się śledztwo i analizują dostępne materiały. Stewart znany jest z agresywnych zachowań w Nascar.
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez FOLLY Pn sie 11, 2014 23:42  Re: NASCAR

Najważniejsza sprawa, to wg mnie Stewart nie przygazował, tylko auto którego nie widać, a które przejeżdżało i było przy trybunie z której było nagrywane. Nie szukajcie sensacji na siłę i poczekajmy na jakieś oświadczenie.
Obrazek
Avatar użytkownika
FOLLY
 
Dołączył(a): Śr lut 02, 2011 15:26

Postprzez Saruto Wt sie 12, 2014 8:25  Re: NASCAR

Phaedra napisał(a):Nie dostrzegliście pełnego kontekstu całej sytuacji. Na ostatnim okrążeniu Ward 13 jedzie koło w koło ze Stewartem 14. Na łuku Stewart wypycha Warda na bandę. Młody wyskakuje z auta i czeka aż podjedzie Stewart. Kiedy ten się zbliżył do Warda, to nagle przyśpiesza (wyraźnie słychać zwiększone obroty). Pozostaje pytanie, bo z filmiku trudno wywnioskować, czy Stewart skręcił w stronę Warda potrącając Go? Wszystko to działo się pod SC, auta jadą wolno, tylko Stewart z wiadomego sobie powodu nagle przyspiesza. To nie był wypadek z typu, zagapił się i wpadł pod koła innego auta. Stewartowi na razie nie postawiono żadnego zarzutu, ale toczy się śledztwo i analizują dostępne materiały. Stewart znany jest z agresywnych zachowań w Nascar.

Nie było tam gazowania ani szybszej jazdy. Ward powinien zejść z toru lub czekać na porządkowych. Sprawa już jest zamknięta i nie będzie dalej temat poruszany. Mają się zmienić procedury "wypadkowe".
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Michal2_F1 Wt sie 12, 2014 9:36  Re: NASCAR

Phaedra napisał(a):Nie dostrzegliście pełnego kontekstu całej sytuacji. Na ostatnim okrążeniu Ward 13 jedzie koło w koło ze Stewartem 14. Na łuku Stewart wypycha Warda na bandę. Młody wyskakuje z auta i czeka aż podjedzie Stewart. Kiedy ten się zbliżył do Warda, to nagle przyśpiesza (wyraźnie słychać zwiększone obroty). Pozostaje pytanie, bo z filmiku trudno wywnioskować, czy Stewart skręcił w stronę Warda potrącając Go? Wszystko to działo się pod SC, auta jadą wolno, tylko Stewart z wiadomego sobie powodu nagle przyspiesza. To nie był wypadek z typu, zagapił się i wpadł pod koła innego auta. Stewartowi na razie nie postawiono żadnego zarzutu, ale toczy się śledztwo i analizują dostępne materiały. Stewart znany jest z agresywnych zachowań w Nascar.


Pomyliłeś stronę kolego.
Michal2_F1
 
Dołączył(a): N gru 14, 2008 10:12
Lokalizacja: Radziejów

Postprzez Phaedra Wt sie 12, 2014 12:45  Re: NASCAR

Luz panowie chciałem tylko wymienić kilka spostrzeżeń. :???:
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez Saruto Wt sie 12, 2014 13:07  Re: NASCAR

Phaedra napisał(a):Luz panowie chciałem tylko wymienić kilka spostrzeżeń. :???:

Przepisałeś brednie z polskich portali. Nie było zwiększonych obrotów. Gazowało buggy koło gościa co kręcił filmik.
Tony uderzył tylnym kołem Warda. Zresztą już zamknęli "śledztwo". Nasze portale są 24h do tyłu jak nie więcej.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Sar trek Wt sie 12, 2014 13:31  Re: NASCAR

Te "brednie" nie wzięły się z kosmosu. Oto wypowiedź Tony Gravesa, przyjaciela Warda, który oglądał wyścig z trybun.

"Tony uderzył w jego samochód na przedniej prostej, zwykły wypadek wyścigowy." - mówił Graves. "Na torze wywieszono żółtą flagę i wszystko się uspokoiło. Kevin wyszedł ze swojego samochodu i unosił ręce, wymachując w kierunku Stewarta. Wiem, że Tony go widział. Wiem jaka widoczność jest w tych samochodach. Gdy zbliżył się do niego dodał gazu. Gdy dodaje się gazu w tych samochodach wóz zaczyna stawiać bokiem i tak właśnie się stało. Prawa tylna opona uderzyła w Kevina i ten dostał się pod samochód."


Nie twierdzę, że ma rację, był to wywiad udzielany zaraz po wypadku, i Graves był wtedy pod wpływem silnych emocji. Chodzi mi o to, skąd się takie domysły wzięły.

Poza tym, nie wiem, czy to nie jest ta nieaktualna informacja, ale według autoklubu, śledztwo trwa.

http://wyscigi.autoklub.pl/news/policja ... enie,56639
wyścigowe historie - strona o historii wyścigów Indy Car
Avatar użytkownika
Sar trek
 
Dołączył(a): Śr mar 26, 2008 21:25

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość