WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez kuba Śr lut 03, 2016 12:58  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Przyszło mi pisać samemu do siebie, no ale trudno. Ioda Aprilia juz na pewno w stawce. Do tego Team Toth przesiada się z BMW na Yamahy R1. W stawce brak Suzuki :(

Pełna lista startowa 2016:

Kawasaki Racing :
1. Jonathan Rea (GBR)
66. Tom Sykes (GBR)

Aruba.it Racing Ducati :
7. Chaz Davies (GBR)
34. Davide Giugliano (ITA)

Barni Ducati :
12. Xavi Fores (ESP)

VFT Ducati :
61. Fabio Menghi (ITA)

Honda Racing :
69. Nicky Hayden (USA)
60. Michael van der Mark (NED)

PATA Crescent Yamaha :
22. Alex Lowes (GBR)
50. Sylvain Guintoli (FRA)

Team Toth Yamaha
10. Imre Toth (HUN)
56. Peter Sebestyen (HUN)

MV Agusta
2. Leon Camier (GBR)

Althea BMW
81. Jordi Torres (ESP)
21. Markus Reiterberger (GER)

Milwaukee BMW
25. Josh Brookes (AUS)
17. Karel Abraham (CZE)

Grillini Kawasaki
9. Dominic Schmitter (SUI)
16. Josh Hook (AUS)

Go Eleven Kawasaki
40. Roman Ramos (ESP)

Pedercini Kawasaki
20. Sylvain Barrier (FRA)
11. Saeed Al Sulaiti (QAT)

Ioda Aprilia
15. Alex de Angelis (RSM)
32. Lorenzo Savadori (ITA)
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez FOLLY Śr lut 03, 2016 16:49  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Nie piszesz sam do siebie. Czytam wszystko, ale nie mam wiedzy żeby się udzielać. W dziale WSBK i MMŚ czytam wszystko jak coś, także dziękuję za wszelakie informacje i posty. Dzięki ludziom tu piszącym, jestem na bierząco na obczyźnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
FOLLY
 
Dołączył(a): Śr lut 02, 2011 15:26

Postprzez Saruto Śr lut 03, 2016 17:56  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Osobiście brakuje mi na tej liście Mercado. Duży błąd, że go nie zatrzymali w Ducati.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kuba Śr lut 10, 2016 22:35  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Zgadza się.
Tymczasem:
Prezentacja Aruba Racing Ducati, jutro Kawa
Obrazek
Obrazek

De Angelis testuje Aprilie
Obrazek
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Voo N lut 21, 2016 13:59  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

To co, po kilka złotych na Adriana?

https://wspieram.to/TeamPasek
Avatar użytkownika
Voo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 18:40

Postprzez kuba Pn lut 22, 2016 12:59  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Ja w zeszłym roku się dołożyłem :wink:

W Phillip Island z dziką kartą pojedzie Mike Jones z zespołu Troya Baylissa
Obrazek
Obrazek

No i kilka ujęć z testów na Wyspie Filipa. Narazie Sykes dominuje...
Obrazek
Obrazek
Nicky :wink:
Obrazek
VD Mark
Obrazek
Josh Hook
Obrazek
Rea
Obrazek

Długo wyczekiwana Ioda Aprilia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Prezentacja Milwaukee BMW
Obrazek
Obrazek
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kwmb So lut 27, 2016 7:05  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Człowiek myśli: wraca Yamaha, a, sobie zacznę oglądać WSBK. Wstaję rano - już po R1 :x Jak ktoś oglądał, to chyba nie żałuje, zwłaszcza jak się widzi nagłówki na oficjalnej stronie. Nie przedłużając: Rea zaczyna obronę tytułu od wygranej, na podium Davies i van der Mark, pierwsza czwórka ogólnie w jednej sekundzie na mecie! Powrót Yamahy chyba tak średnio udany, Guintoli 6, Alex Lowes nie dojechał, a prywatne Yamahy Team Toth... Dobra, tego można się było spodziewać, że Madziarze będą okupować tyły. Bardzo nieźle pojechał Leon Camier, 7 na MV Auguście. Jak sobie poradzili "uciekinierzy" z MotoGP? Hayden 9, Abraham 13, a de Angelis odpadł po 3 okrążeniach. Jutro R2.
Mały (mimo 1,90m wzrostu), wkurwiony człowiek.
kwmb
 
Dołączył(a): Wt lut 09, 2016 18:59

Postprzez Michal2_F1 So lut 27, 2016 13:54  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Konkurencyjna stawka :dobrze: Mam tylko nadzieję, że PI nie będzie anomalią i Kawasaki nie zacznie dominować.

Szkoda, że nie udał się ten manewr Daviesa na ostatnim okrążeniu. Kawasaki wygląda na to, że ma trochę przewagi na prostych, no ale i tak jestem zaskoczony bo nastawiałem się na przewidywalny wyścig, a tu tak fajnie. Także Yamaha ładnie, Guintoli o mało co nie wyprzedził Sykesa! Lowes jak zwykle, a z Haydenem coś się musiało z dać w drugiej połowie bo się trzymał z liderem a potem prywatni go minęli.
Michal2_F1
 
Dołączył(a): N gru 14, 2008 10:12
Lokalizacja: Radziejów

Postprzez Voo N lut 28, 2016 11:41  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Nie ma jak końcówka zimy, kiedy człowiek ogląda w TV wszystko co tylko pachnie motorsportem. Nie ma jeszcze znużenia i wybierania co dzisiaj obejrzeć albo oglądania z nagrania kilku różnych serii pod rząd. Wszystko jest fajne, świeże i się podoba. Też lubicie ten moment w roku? ;)

W Australii było bardzo fajne ściganie ale ja nie o tym - czy mi się zdaje czy zmieniło się coś w rozkładzie weekendu? Pierwszy wyścig jest teraz w sobotę?
Avatar użytkownika
Voo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 18:40

Postprzez kuba Śr mar 30, 2016 13:09  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

W Tajlandii byliśmy świadkami równie fascynującego ścigania. Sykes w tym roku będzie trudnym orzechem do zgryzienia. Zdecydowanie maszyna skrojona jest pod niego. Ale to dobrze, będziemy mieli ciekawszy sezon. Przed nami Aragon więc pewnie bardzo dobra dyspozycja Daviesa.

Tymczasem tymczasem bardzo przyjemne wieści. Leon Haslam po raz kolejny weźmie udział w wyścigu Suzuka 8h tym razem na Kawasaki w oficjalnym zielonym zespole Team Green. Moim cichym marzeniem jest żeby dołączył do niego Johny, który tak samo jak Haslam zaliczył kilka przygód w długodystansowym klasyku na motocyklach Hondy i tak samo jest teraz związany z zielonymi.
Obrazek

Jak powiedział Leon, od tego sezonu oczekuje więcej przygód. Poza walką o tytuł BSB Leon szykuje nam dzikie karty w WorldSBK i World Endurance. Zobaczymy co z tego wyniknie,ja mocno trzymam kciuki.
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kwmb Śr kwi 06, 2016 20:34  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

A w ten weekend motocyklowe Le Mans i powrót Polaków: LRP Poland wystawi dwa (?) BMW, chyba mają też fabryczny status. Pomimo, że sercem jestem za GMT94 i YARTem, to trzymam kciuki za naszych.
Mały (mimo 1,90m wzrostu), wkurwiony człowiek.
kwmb
 
Dołączył(a): Wt lut 09, 2016 18:59

Postprzez Kamikadze2000 Pn kwi 18, 2016 11:07  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Rea ma na prawdę za łatwo. Kawa jest niemal nie do tknięcia na większości torów w kalendarzu, natomiast Sykes po prostu za słaby. Kawa mogłaby zastanowić się nad nowym partnerem dla Irlandczyka Północnego. Bo w końcu czemu ich skład jest w całości wyspiarski? ;) Z chęcią zobaczyłbym tam van der Marka. :D
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 18:32

Postprzez Saruto Pn kwi 18, 2016 13:23  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Kawa ma taką przewagę, że nie potrzebują dobrego drugie zawodnika.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kuba Pn kwi 18, 2016 22:15  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Sykes jest raczej nie do ruszenia, ze względu na swój wkład w powstawanie tej potęgi. Tak mi się wydaje. W MotoGP na pewno się nie znajdzie więc ten zespół dla niego to jest idealne miejsce do spędzenia wielu lat i próbowania nabicia wyników. Niestety w poprzednich nie był na tyle silny żeby ugrać 3 tytuły ( Biaggi, Guintoli, a w sumie ten jedyny też mogłby przegrać z Lavertym ) no a teraz trafił się w rywal na innym poziomie :-P I tak uważam, że Johny w tym sezonie bardziej sie musi napocić, bo sam motocykl bardziej skrojony pod styl Sykes'a a i Davies / Ducati w tym sezonie wyglądają na mocniejszych. Widać, że JR nie ma takiej łatwości jak rok temu, popełnia zdecydowanie więcej błędów co może świadczyć o dochodzeniu do limitu. Niemniej jednak mnie obecność Sykes'a tam nudzi i nudzą mnie te jego lamenty za każdym razem jak zostanie objechany.

Nie zmienia to faktu, że Assen zaserwowało nam znowu wspaniałe widowisko. Szkoda VDM w pierwszym wyścigu, bardzo życzyłem mu zwycięstwa.

Poza tym uważam, że Ten Kate to jest najlepszy team na świecie jeśli chodzi o obsługę motocykli produkcyjnych. Skumajcie to co oni potrafią zrobić z tym reliktem o nazwie CBR1000RR. Przyjrzyjmy się gdzie w tym sezonie jest Honda, która tak mocno odstawała ostatnio a gdzie nowiutka R1 która tak zdominowała w zeszłym roku serie lokalne. Ja wiem, że potrzeba trochę czasu, żeby uporać się z chorobami wieku dziecięcego, ale chyba nikt nie spodziewał się tak dobrej dyspozycji Hondy. Nie mówię tylko o Assen bo to ich domowy tor.
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Saruto Wt kwi 19, 2016 9:58  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Honda od początku sezonu ma świetne wyniki, jeśli kiedyś dostaną w Holandii nowy sprzęt to przyszły mistrz WSBK jeździ właśnie w tym zespole. VDM jest genialny, już ma motocyklach Lambretty w 125cc pokazywał równą i dobrą jazdę. Potem Ten Kate stwierdzili, że wytrenują sobie młodego i mamy teraz możliwość oglądania świetnego zawodnika.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron