WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Pavlos Le Paul Śr lut 08, 2017 19:17  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Czyli na takiej zasadzie można w sumie mieć legalnie ten sponsoring jak rozumiem? (bo jako znawca marek na podstawie F1 mam marną wiedzę)
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Postprzez slipstream Śr lut 08, 2017 20:10  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Dobra, jako iż śledzę MotoGp kątem oka, ten RedBull na Hondzie to zamiast klasycznego Repsola?
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez barthezz Śr lut 08, 2017 22:51  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Ale to nie jest motogp
barthezz
 
Dołączył(a): Śr cze 08, 2016 8:19

Postprzez kuba Śr lut 08, 2017 23:30  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Pavlos Le Paul napisał(a):Czyli na takiej zasadzie można w sumie mieć legalnie ten sponsoring jak rozumiem? (bo jako znawca marek na podstawie F1 mam marną wiedzę)


No skoro nie produkują wyrobów tytoniowych to ich zakaz sponsoringu nie obejmuje ;) Produkują papier :-D

slipstream napisał(a):Dobra, jako iż śledzę MotoGp kątem oka, ten RedBull na Hondzie to zamiast klasycznego Repsola?


slipstream, to jest seria World Superbike :-) Seria motocykli produkcyjnych ( nie prototypów tak jak MotoGP ), teoretycznie tych dostępnych w sprzedaży dla normalnego śmiertelnika ( to oczywiście taka powierzchowna definicja - przepisy odnośnie możliwości modyfikacji zmieniały się na przestrzeni dziejów. Właściwie od niemalże stockowych motocykli po "prawie" prototypowe gdzie produkcyjna była właściwie tylko rama i nazwa... :-) ). Ten team nie jest fabrycznym, japońskim zespołem Hondy, nie jest wspierany przez HRC aczkolwiek jest oficjalnym zespołem producenta. Wspierany jest przez europejskie skrzydło Honda Racing i obsługiwany przez holenderską ekipę Ten Kate. Mogły Cię zmylić znane z MotoGP mordki Haydena i Bradla.
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez slipstream Cz lut 09, 2017 9:05  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

No dobra, czyli jednak sporo zapuściłem w temacie. Zmyliła mnie ta 69 którą kojarzyłem właśnie Haydena z MotoGP na Hondzie...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez kuba Cz lut 09, 2017 19:43  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Nie podziwialiśmy jeszcze Aprilii :wink:
Obrazek
Obrazek
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kuba So lut 11, 2017 22:26  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Kawasaki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kwmb N lut 12, 2017 7:50  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

kuba napisał(a):Nie podziwialiśmy jeszcze Aprilii :wink:
Obrazek

Milwaukee BMW, Milwaukee Yamaha, Milwaukee Aprilia - za stary już jestem :dusi:
Mały (mimo 1,90m wzrostu), wkurwiony człowiek.
kwmb
 
Dołączył(a): Wt lut 09, 2016 18:59

Postprzez kuba N lut 12, 2017 20:53  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Miejmy nadzieję, że po wtopie z BMW tym razem współpraca z Włochami wypali. Laverty mówił, że zaangażowanie Aprili jest duże :-)
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kwmb N lut 12, 2017 22:33  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Mi jednak tęskno z czasami Yamahy i BSB, szkoda, że Yamaha skończyła z Patą.
Obrazek
:-?
Mały (mimo 1,90m wzrostu), wkurwiony człowiek.
kwmb
 
Dołączył(a): Wt lut 09, 2016 18:59

Postprzez kuba N lut 12, 2017 22:52  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Milwaukee jest bardziej związane z SMR. Ale rozumiem sentyment. Bardzo dobrze R1 się prezentowała w tych barwach. W ogólę ja bardzo sobie cenię biało czerwone Yamahy :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Co ciekawe, Josh Brookes wystartuje na Wyspie Filipa z dziką kartą dosiadając tej samej Yamahy , na której zdobywał tytuł mistrzowski w BSB ( dostosowaną oczywiście do regulacji WSBK ).
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kwmb Pn lut 13, 2017 10:11  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

A to w IOM w główniej klasie startują auta w specu Superbike z WSBK? A to tego nie wiedziałem.
Mały (mimo 1,90m wzrostu), wkurwiony człowiek.
kwmb
 
Dołączył(a): Wt lut 09, 2016 18:59

Postprzez kuba Pn lut 13, 2017 15:46  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Ale skąd ta informacja ? Ja mówię o tej z brytyjskich mistrzostw. Odkupił motocykl (on albo właściciel tego zespołu w którym wystartuje) po wycofaniu się zespołu Tommy'ego Hilla ( który używał maszyn zespołu SMR z 2015 roku ). Chce sprawdzić jak poradzi sobie w mistrzostwach świata na motocyklu, którym potrafił wymiatać w BSB. Oczywiście będzie trzeba go dostosować do aktualnych przepisów WSBK. Zmieni się głównie elektronika bo ta (Motec) używana wtedy przez zespół w brytyjskich mistrzostwach nie spełnia przepisów w WSBK. Część pieniędzy na start ma pochodzić z croud foundingu. Z tego co mi wiadomo uzbierał 100 000 $ z własnej kieszeni i osobistych sponsorów i potrzeba mu jeszcze 30 000$ na koszty ekipy. Zespół z którym wystartuje to ER Motorsports. Na wizualizacji prezentowało się to tak:
Obrazek

A specyfikacje są różne. Bardziej chodzi o ramy w jakich się to ma mieścić, o górną granicę modyfikacji. Sam Szkopek wspominał , że jego R1 z Mistrzostw Polski i Alpe Adria jest szybsza i lepiej przygotowana niż ta w zespole Toth'a w WSBK :-D
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kwmb Pn lut 13, 2017 16:43  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Z Twojego posta wywnioskowałem, że Brookes musiał dostosować swoją Yamahę BSB do regulaminu WSBK aby móc wystartować w IOM. Te wszystkie klasy i regulacje w superbajkach sprawiają, że mam ból głowy :razz:
Mały (mimo 1,90m wzrostu), wkurwiony człowiek.
kwmb
 
Dołączył(a): Wt lut 09, 2016 18:59

Postprzez kuba Pn lut 13, 2017 19:59  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Tylko że nigdzie nie wspomniałem o IOM :wink: Użyłem określenia Wyspa Filipa do otwierajacej sezon rundy WSBK w Australii na Philip Island właśnie :) Nie ma to nic wspólnego z IOM. Wszystko wyjaśnione. Podsumowując : Brookes startuje z dziką kartą w Australii na tym samym motocyklu na którym w 2015 roku zdobył tytuł mistrza w BSB :-D
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość