Le Mans 2007

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Mariusz N cze 17, 2007 7:31  

Zazwyczaj zaczynał się o 15 i trwa przez dobę. Wiem, że kilka razy przesuwano start o godzinę później.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez SPIDER N cze 17, 2007 8:17  

AUDI teraz rozdaje karty w Le Mans.
Jeszcze przez kilka(naście) lat nikt ich nie dogoni.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez TobaccoBoy N cze 17, 2007 8:30  

Kristensen nie poprawi rekordy zwycięstw na tym torze. Capello robił Audi.
Teraz duma niemieckiej marki jest broniona przez Pirro i spółkę. Gene/Minnasian/Villeneuve tracą w swoim Peugeocie 908 4 okrążenia do prowadzącego Audi. Bourdais pokazał jako ma talent i wyciągnął swojego Peugeota na 3-cie miejsce. Francuz jest niesamowity...
TobaccoBoy
 

Postprzez Kubuś Fatalista N cze 17, 2007 8:48  

A w LMGT1 prowadzi Brabham. Prost jest piaty a Fittipaldi dziesiaty.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez owca N cze 17, 2007 9:30  

w jednym z samochodów GT1 albo GT2 w składzie kierowców występuje niejaki Adrian Neway, Brytyjczyk. tak sie zastanawiam... czy to jest TEN Newey? przecież on nie ma chyba raczej jakiegoś wybitnego doświadczenia wyścigowego. bardziej sie chyba zna na projektowaniu bolidów niż na ich prowadzeniu.
LORENZO'S LAND




[uuurl=http://ubanimator.com][iiimg]http://img50.imageshack.us/img50/4710/userbar498843pl3.gif[/img][/uuurl]
Avatar użytkownika
owca
redaktor
 
Dołączył(a): Pn sty 08, 2007 22:57

Postprzez TobaccoBoy N cze 17, 2007 9:46  

To TEN Newey. Kto jak kto, ale Adrian to jeden z lepszych zawodników, którzy ścigają się w wyścigach aut klasycznych. W poprzednim roku miał nawet kraksę jak z przyjaciółmi na publicznej drodze się scigał. To człowiek orkiestra, nie dość, że projektuje, to się ściga, pisze, komponuje....

Bodajże w Ferrari ściga sie
TobaccoBoy
 

Postprzez owca N cze 17, 2007 9:53  

tak mi sie nawet wydawało że to było Ferrari, ale nie miałem pewności.

no to w takim razie wielkie brawa dla tego pana! :) nie spodziewałem sie kogoś takiego na Le Mans. a tym bardziej, ze równolegle z Le Mans odbywa sie przecież GP USA. i chyba Newey na pewno przydałby sie Red Bullowi w boksie. no ale przecież jest wolnym człowiekiem i moze robić co chce ;) szczególnie jeśli on swoją robotę wykonał. zaprojektował RB3, zwinął kase i moze sie obijać ;P
powiedzenia Adrian! :D
LORENZO'S LAND




[uuurl=http://ubanimator.com][iiimg]http://img50.imageshack.us/img50/4710/userbar498843pl3.gif[/img][/uuurl]
Avatar użytkownika
owca
redaktor
 
Dołączył(a): Pn sty 08, 2007 22:57

Postprzez TobaccoBoy N cze 17, 2007 10:15  

Nie jest źle, Adrian jest teraz 24-ty.... Zuch :)
TobaccoBoy
 

Postprzez TobaccoBoy N cze 17, 2007 21:31  

Audi znowu....

Bourdaisowi jakaś kapliczkę postawię, czemu go jeszcze nie ma w F1. W CCWS rządzi, w Le Mans swoim tempem gniótł, gdyby trafił do F1, do np.: Williamsa... Sajgon...
TobaccoBoy
 

Postprzez Metalpablo Pn cze 18, 2007 13:34  

Nie ma mocnych na Audi :-D .Niestety nie mam ani kablówki ani satelity,ale mam neta :-D i sobie jakoś radziłem z śledzeniem wyników.Prócz takich sław jak Adrian Newey czy Seba z CARTU,to było wielu innych fajnych zawodników.Wspomniany Genem,Jacgue,Alex Premat (kierowca GP2) ,Krystian Fitipaldii,Alex Yoong,Nakano z MotoGP,Magnusen(były kierowca mclarena),Tomas Enge (były kierowca Prosta),Johny Herbert:D,MIka Salo(były kierowca Toyoty i Ferrari).Strasznie dużo znanych kierowców:D.Za rok musze juz mieć satelite :-D bo bez niej to naprawde ciężko:/
Metalpablo
 
Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 20:24

Postprzez Orłoś Pn cze 18, 2007 20:18  

Trudno by ktoś Audi pokonał, skoro Pug debiutował po latach w tych zawodach. Swoją drogą i tak dobrze pojechali. Sukces Audi i Peugeota był do przewidzenia. Ogromnie się cieszę z 3 miejsca Pescarolo Judd. Świetny wynik. Brawo!

Co do znanych nazwisk to było tam o wiele więcej niż wymieniłeś. Fajnie się oglądało. Siedziałem chyba do 4 nad ranem, potem od 10 oglądałem z małymi przerwami do końca. Szkoda, że w nocy nie było komentarza w SportKlubie ale może to i dobrze, bo w MotorsTV też wielu ciekawych rzeczy można było posłuchać - jednym z komentatorów w środku nocy był A.J. Foyt (tylko nie wiem który ;)).
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TobaccoBoy Pn cze 18, 2007 20:24  

Jeśli to był dziadek - to A.J. Foyt Sr

Jak to był głos gosci w wieku ok. 30-ki - A.J. Foyt IV
TobaccoBoy
 

Postprzez Siemion19 Wt cze 19, 2007 9:21  

Metalpablo napisał(a):Nie ma mocnych na Audi :-D .Niestety nie mam ani kablówki ani satelity,ale mam neta :-D i sobie jakoś radziłem z śledzeniem wyników.Prócz takich sław jak Adrian Newey czy Seba z CARTU,to było wielu innych fajnych zawodników.Wspomniany Genem,Jacgue,Alex Premat (kierowca GP2) ,Krystian Fitipaldii,Alex Yoong,Nakano z MotoGP,Magnusen(były kierowca mclarena),Tomas Enge (były kierowca Prosta),Johny Herbert:D,MIka Salo(były kierowca Toyoty i Ferrari).Strasznie dużo znanych kierowców:D.Za rok musze juz mieć satelite :-D bo bez niej to naprawde ciężko:/
.Nakano z moto gp :shock: .Jezdził kiedyś taki kierowca w f1 jak Shinji Nakano to on a nie Shinya Nakano z Moto gp
Siemion19
 

Postprzez im9ulse Wt cze 19, 2007 9:46  

Siemion19 napisał(a):Jezdził kiedyś taki kierowca w f1 jak Shinji Nakano to on a nie Shinya Nakano z Moto gp

ta a potem Shinji poszedl do ChampCar i wyjezdzil jeszcze trzy sezony...a co do Adriana to szacun :-D A pytanie ktora byla ekipa JV ??? bo na paddocktalk te wyniki jakies kosmate i nic z nich nie moge wyczytac :evil:
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Alassane Bamba Wt cze 19, 2007 12:19  

Z tego co pamiętam (czytałem na onecie, więc info niepewne :razz: ), Winowlewowi padł wóz i to już jakoś blisko końca :roll:
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron