Połączenie Champ Car i IRL

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez TobaccoBoy N wrz 07, 2008 23:04  Re: Połączenie Champ Car i IRL

O k*rwa. 0.001 s potrzebował Helio, by wygrać ze Scottem (niestety nie tytuł :-? ),a le to man of the race. Z ostatniego miejsca w 1/4 wyścigu przebić się w normalnym tempie wyścigowym na #1 . To jets ktoś.

Barnhard powinien wylecieć - takiej żenady dawno nie widziałem.

Cały wyścig jak sezon :brawo: :woohoo: :ukłon:

Nie wiem jak to zrobicie, ale ściągajcie z ten wyścig szukajcie powtórki i nagrywajcie, bo naprawdę warto. Przy tym F1 powinna się głęboko zakopać.....
TobaccoBoy
 

Postprzez im9ulse Pn wrz 08, 2008 9:55  Re: Połączenie Champ Car i IRL

cholera tylko poczatek ogladalem, bo stream byl fatalny (chyba dlatego ze sporo ludzi ogladalo - poprzednie wyscigi byly super plynne, nawet z audio, a teraz lipa)...z suchych wynikow i podsumowania widac ze Spiderman wykonal tytaniczna robote, Ed'ek zaliczyl ladnego fireballa, piekna akcja Wheldona na dwoch Penske, jechali okrazenie w trójkę koło w koło "ławą" 8-) magia...Helio wygral o milimetry z Dixonem :-o
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez renegade Pn wrz 08, 2008 10:31  Re: Połączenie Champ Car i IRL

O 28 cms :-D , cos mi z tymi wynikami nie gralo po pokazaniu powtorki fotofiniszu :razz: . Szczerze Wam powiem, ze gdyby Gold Coast byl zaliczany do punktacji... Scotty mialby problem. Tak czy inaczej, Helio niesamowicie wyciagal w ostatnich wyscigach i mimo ze w zyciu wygrywal i wiecej wyscigow i Indy 500, mysle ze to jest Jego najlepszy sezon w karierze, taki detox po dwu poprzednich gdy myslalem, ze raczej wybierze posade w prosiakach penskego niz znowu bedzie sie maltretowal. A to three-wide, nie wiem czy widzieliscie w niektorych momentach szli na centymetry.

Bardzo madry wyscig Penskego, przez wiekszosc wyscigu Ryan trzymal zewnetrzna a Helio linie...
No i moja Best Drajwer, Milka Duno prowadzila przez 5 okrazen, kto mi powie przez ile okrazen w sezonie prowadzila Danica? 8-)

Stream byl dobry, ja zaczalem ogladac od 80 okr. bylo ok. czasami sie cielo, ale bylo OK. IMS Radio i ESPN - komentarz wymiata :D
Avatar użytkownika
renegade
 
Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 22:19

Postprzez BARBP Pn wrz 08, 2008 19:02  Re: Połączenie Champ Car i IRL

Renegade co z tego że Milka prowadziła jak w przeciwieństwie do większości nie zjechała do boksu i co z tego że o jedno okrążenie więcej prowadziła od Danici? Nie wygrała, nawet nie była w "10" a patrząc na jej zmiennika T. Bella to tym bolidem da się takie miejsca zająć. Poza tym Danica w swoim zespole jedynie nie była w stanie wyprzedzić byłego mistrza T. Kanaana a z "wielkim" talentem Marco Andrettim sobie poradziła, co do H.Mutoha to jego porażkę usprawiedliwia fakt że to jego pierwszy pełny sezon w IRL więc w miarę przyzwoicie się spisał.
"Sukces nigdy nie jest efektem „słomianego zapału" - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień."
James Madison
Avatar użytkownika
BARBP
 
Dołączył(a): Cz sie 03, 2006 19:17
Lokalizacja: Elbląg/Niemcy

Postprzez TobaccoBoy Wt wrz 09, 2008 1:49  Re: Połączenie Champ Car i IRL

BARBP, z Milką to był sarkazm jak nie zauważyłeś :-) :lol:

Mutoh miał problemy techniczne (debiutował w crapach rok temu na tym samym torze i skończył bodaj na 7 miejscu) i temu tak daleko (sporo czasu poszło się chędożyć w boksach).

Ja jestem ciekaw jak teraz będą wyglądać relacje Int. bez Larry'ego Rice'a i Garry'ego Lee ? :bezradny: Oby nie jak w stockach....

I na koniec 3 zrzuty z mety:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
TobaccoBoy
 

Postprzez BARBP Wt wrz 09, 2008 17:41  Re: Połączenie Champ Car i IRL

TobaccoBoy no wiem, po prostu też wyraziłem własne zdanie na temat tego że większość (nie chodzi o Ciebie) krytykuję Danice jakby w ogóle nie potrafiła jeździć.

Ciekawi mnie wyścig w Australii, wydaje mi się że część zespołów będzie tam testowało inne ustawienia, w końcu i tak już ten wyścig nie będzie zaliczany do klas. generalnej.
"Sukces nigdy nie jest efektem „słomianego zapału" - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień."
James Madison
Avatar użytkownika
BARBP
 
Dołączył(a): Cz sie 03, 2006 19:17
Lokalizacja: Elbląg/Niemcy

Postprzez renegade Wt wrz 09, 2008 23:52  Re: Połączenie Champ Car i IRL

Akurat Tobako nie jest milosnikiem talentu Danici AFAIK. A ja jestem, ale musisz przejrzec 10-10s albo moje wczesniejsze posty zeby zobaczyc. Prawda jest taka, ze Danica byla drugim zawodnikiem AGR w obecnym sezonie i raczej zdetronizowala Marco z pozycji Numero Due w zespole (fakt Ona ma sponsora, Marco ma wypozyczalnie gier komputerowych). Ja cenie Danice, cizko pracuje i jest na poziomie przynajmniej Top-8. Cd. Milki, ja jestem adoratorem Jej talentu i urody.
Avatar użytkownika
renegade
 
Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 22:19

Postprzez Pieczar Cz wrz 11, 2008 21:34  Re: Połączenie Champ Car i IRL

O w morde, najciekawszy wyścig tego sezonu i jeszcze ten finisz :o Jak jechali przez 10-15 okrążeń 3 rzędami to tylko czekałem aż ktoś się wyj.... :D To co wyprawiał Helio - aż miło popatrzeć 8-) Należała mu się wygrana za ten pościg.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez TobaccoBoy Pt wrz 12, 2008 2:09  Re: Połączenie Champ Car i IRL

To na koniec "powtórka" z rozrywki (to znaczy z końcówki oraz ceremonii i wywiadów z Helio i Scottem):
ESPN America:

Na koniec reakcja Castronevesa.

A tu wersja z ESPN International:
TobaccoBoy
 

Postprzez pi0ter Wt paź 14, 2008 19:35  Re: Połączenie Champ Car i IRL

Od pewnego czasu w wątku zapanowała głucha cisza, a tymczasem sporo ciekawego się ostatnio wydarzyło.

Helio stał się niechlubnym bohaterem skandalu podatkowego. Brazylijczyk został postawiony przed sądem za zdefraudowanie 5,5 mln USD w latach 1999-2004. Niewiele brakował a nie mógłby wystartować w Surfers Paradise, ostatecznie dostał jednak pozwolenie na opuszczenie terytorium USA.

Druga sprawa, już bardziej bezpośrednio związana z wyścigami. Chodzą słuchy, że po zakończeniu sezonu Rubens Barichello ma testować z Penske, prawdopodobnie w Homestead. Atmosfera w Indy Car powinna odpowiadać Rubinhio, jeździ tam kilku Brazylijczyków, w tym jego bliski przyjaciel Tony Kaanan.
Avatar użytkownika
pi0ter
 
Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 22:11
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez TobaccoBoy Wt paź 14, 2008 20:23  Re: Połączenie Champ Car i IRL

A ja słyszałem, iż Rubens ma zostać współkomentatorem u boku legendarnego Bueno :wink: Jeśli wyścigi za oceanem to ALMS, a zwłaszcza po tym jak Honda/Acura postanowiła walczyć samemu w LMP1.
Big Roge nie wystawi 3-ciej maszyny - nawet nie chodzi o kasę, ale o skompletowanie składu mechaników na czas i zgrania.
Po za tym wiek Baricza też powoduje, iż to tylko spekulacje. Testy są dla działu PR Hondy jak i dla Penske'go na darmowe kilometry do wykręcenia.
TobaccoBoy
 

Postprzez renegade Wt paź 14, 2008 23:07  Re: Połączenie Champ Car i IRL

Ja slyszalem o tescie ale dla Andretti Green Racing. Zauwaz Tobako, ze Rubens moze byc jednak przygotowywany na miejsce Castronevesa, gdyby ten wyladowal tam gdzie wyladowal Wes Snipes? Penske moze mu zaplacic wiecej niz Acura, a i moze liczyc na raczej dlugi i bezpieczny kontrakt, choc ja sam stawialbym na Schecktera.
Avatar użytkownika
renegade
 
Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 22:19

Postprzez TobaccoBoy Śr paź 15, 2008 5:43  Re: Połączenie Champ Car i IRL

renegade, fakt, ale znając Rubensa to musiałyby być naprawdę dobre warunki + coś jeszcze. :wink:

PS: Z tymi podatkami w USA to dziwna sprawa - na dobrą sprawę 16 poprawka nie obowiązuje, wiec nikt z fiskusem bezpośrednio nie musi się rozliczać. Tak robi - mimo dochodów - ponad 60 mln Amerykanów 8-)
TobaccoBoy
 

Postprzez im9ulse Cz paź 16, 2008 6:20  Re: Połączenie Champ Car i IRL

fakt, ale znając Rubensa to musiałyby być naprawdę dobre warunki + coś jeszcze

tzn. ??? Rubens ma jednak markę, podejrzewam ze bylby w stanie wydebic 3-4 letni kontrakt z jakas czolowa ekipa...support Acury pewnikiem dostanie, chociazby za to co robil przez 3 ostatnie sezony...byc moze w opcje wchodzi jakis wiązany kontrakt np. 3 lata w IndyCar i nastepne kilka w ALMS

IMO to (czyt przejscie Baricza do ow) i tak byla by swietna baza na zbicie marketingu, bo nie przypominam sobie zeby jakiś niezly kierowca z F1 w ostatnich latach przeszedl do champcar/indycar (Bernoldiego nie licze bo on tylko liznął Arrowsa, Wilson w sumie tez nie za wiele zdzialal u Stoddarta)
Ostatnio edytowano Cz paź 16, 2008 11:30 przez im9ulse, łącznie edytowano 1 raz
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez pi0ter Cz paź 16, 2008 10:55  Re: Połączenie Champ Car i IRL

Salo zaliczył epizod w Champ Car, a Herbert prawie zaliczył epizod w IRL. Zgadzam się jednak z przedmówcą, że w ostatnich latach nie było nikogo o uznanej marce w F1, kto zagrzałby miejsce w amerykańskich wyścigach open-wheel. Wydaje mi się, że niedługo może to ulec zmianie. Wracając do Rubensa to wygląda na to, że w tej chwili w gre wchodzą trzy scenariusze: pozostanie w F1, przeprowadzka za ocean (Indy Car lub/i ALMS) i powrót do domu (Brazilian Stock Car)
Avatar użytkownika
pi0ter
 
Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 22:11
Lokalizacja: Gdynia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron