GP2 2008

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Kto będzie indiwidualnym mistrzem GP2 w 2008 ???

Bruno Senna (iSport International)
60
41%
Karun Chandhok (iSport International)
3
2%
Luca Filippi (ART Grand Prix)
4
3%
Romain Grosjean (ART Grand Prix)
48
33%
Witalij Pietrow (Barwa Int. Campos Team)
3
2%
Javier Villa (Racing Engineering)
0
Brak głosów
Giorgio Pantano (Racing Engineering)
17
12%
Sebastien Buemi (Trust Team Arden)
5
3%
Adrian Valles (FMS International)
0
Brak głosów
Andy Soucek (FMS International)
2
1%
Andreas Zuber (Piquet Sports)
4
3%
Pastor Maldonado (Piquet Sports)
1
1%
 
Liczba głosów : 147

Postprzez Bart So wrz 13, 2008 16:04  Re: GP2 2008

Pierwszy mistrz GP2, który właściwie nie ma szans na angaż w F1. :???: Giorgio, zepsujesz statystyki! :grin:
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez Fan1 So wrz 13, 2008 16:04  Re: GP2 2008

No, to Bruno się zesra...
Avatar użytkownika
Fan1
 
Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 7:14

Postprzez TobaccoBoy So wrz 13, 2008 16:16  Re: GP2 2008

Giorgio w tak "gópi" sposób przes*ał następne zwycięstwo i dobicie w przekonujący sposób swojego majstra.

Pastor to kozak #1 obecnie w serii. O kilku rund przy Wenezuelczyku Brunon wygląda jak rookie z FR2.0. Szkoda niepotrzebnych błędów początku sezonu.

Ja się nie zdziwię jak Di Grassi rąbnie sprzed nosa Sennie vicemajstra w jutrzejszym sprincie.
TobaccoBoy
 

Postprzez Arnulf So wrz 13, 2008 16:19  Re: GP2 2008

Cudem udało mi się wyścig obejrzeć, ale dosyć słabej jakości (czasami miałem trudności z odczytaniem klasyfikacji), ale przynajmniej z polskim komentarzem ;).

Zaczęło się na mokrym torze, z czasem wyszło słońce i kierowcy po pit-stopach wyjeżdżali na slickach. Senna walczył o jak najlepszy rezultat i pokazał się ze świetnej strony, ale niestety zabrakło trochę do 4 miejsca. Walka di Grassiego i Maldonado o zwycięstwo była cudowna :D. Nie popisał się Pantano, który przy wyjeździe z boksów najechał na białą linię. I to nie kawałkiem opony, ale połową samochodu! Dostał za to karę przejazdu przez boksy, wyjechał na 10 miejscu, ale i tak wystarczyło mu to do zdobycia mistrzostwa. Wątpię jednak, aby awansował do F1. Większe szanse ma kierowca, który zajmie 2 miejsce w klasyfikacji generalnej. Więc teoretycznie walka o miejsce w F1 powinna się rozegrać między Senną a di Grassim. Ale kto z GP2 zasili F1 w przyszłym sezonie, tego jeszcze pewni być nie możemy :).
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez patgaw So wrz 13, 2008 16:28  Re: GP2 2008

Gdyby Di Grass(i) (smoker) jezdzil od poczatku sezonu to on był by z pewnoscia mistrzem.
moze nie jest najszybszym kierowca, ale jest szybki i jezdzi najrowniej z calej stawki.

Ta kara dla Pantano dosc pozno przyszla, ja po tym jego wyjezdzie z boxow, po jakims czasie zaczalem sie zastanawiac czy przypadkiem w GP2 nie sa inne przepisy odnosnie tej bialej linii. no i jak powiedzieli komentatorzy - blad bardzo glupii.

No i na dohamowaniu do paraboliki Di Grassi troche chamsko zagral na Malodnado.

Kobayashi padł ofiara podobnego wypchniecia, ale w tym przypadku trafila kosa na kamien, i sprawiedliwosci stalo sie zadosc.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez owca So wrz 13, 2008 17:12  Re: GP2 2008

Parente miał okropny pit stop :(
Pantano niestety wygrał mistrza :(
Asmer jak zwykle tragedia... :(
nie fajny wyścig :(
może chociaż na pocieszenie Burek Senna przegra drugie miejsce z di Grassim :D
LORENZO'S LAND




[uuurl=http://ubanimator.com][iiimg]http://img50.imageshack.us/img50/4710/userbar498843pl3.gif[/img][/uuurl]
Avatar użytkownika
owca
redaktor
 
Dołączył(a): Pn sty 08, 2007 22:57

Postprzez Alassane Bamba So wrz 13, 2008 21:41  Re: GP2 2008

Di Grassi to wymiatacz, czyżby drugi raz wicemistrzostwo? Aż strach myśleć, co by było, gdyby jeździł od początku :wink: Wg mnie to ten koleś, a nie Grosjean, powinien, i to jak najszybciej, dostać szansę w F1. Pantano świetnie przejechał pierwszą część sezonu, potem było już dużo gorzej, ale że rywale specjalnie nie starali się go gonić, to jutro jedzie już o pietruchę :-) Senna dzisiaj ładnie zawalczył w końcówce, nie udało się - trudno... Talent ma, ale ta długa przerwa zrobiła swoje i zdarza mu się dużo wpadek, za dużo jak na kogoś, kto aspiruje do fotela w F1 :roll: Pastor pokazuje wreszcie, że stać go na równą, dobrą jazdę przez kilka wyścigów z rzędu, a nie tylko na pojedyncze wyskoki, jak tak dalej pójdzie, będzie jednym z faworytów w przyszłym sezonie :-)

Tak swoją drogą zastanawiam się, mówiliście, że te skrzydła w kształcie H (notabene, strasznie dziwnie to wyglądało :-P ) to wymóg odgórny - a jednak kilku kierowców jechało z normalnymi skrzydłami, że wymienię tylko Asmera czy Iaconellego, o ile się nie mylę. A więc jak? :-)
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez owca So wrz 13, 2008 22:03  Re: GP2 2008

no właśnie! ja tez zauważyłem że niektórzy mieli zainstalowane płaty na normalnej wysokości, między innymi d'Ambrosio. więc raczej opowieści TobaccoBoya jakoby regulaminowo wymagane jest aby instalować tylnie skrzydła niżej niż zwykle można miedzy bajki wsadzić ;-)
LORENZO'S LAND




[uuurl=http://ubanimator.com][iiimg]http://img50.imageshack.us/img50/4710/userbar498843pl3.gif[/img][/uuurl]
Avatar użytkownika
owca
redaktor
 
Dołączył(a): Pn sty 08, 2007 22:57

Postprzez TobaccoBoy N wrz 14, 2008 6:28  Re: GP2 2008

Bo są regulaminowo regulowane, wiec nie wiem, czy chłopaki nie dostali jakiejś kary. :-) No chyba, iż kontrola wyścigu pozwoliła na to (ze względu na warunki) przy jednogłośnej zgodzie wszystkich teamów i zawodników. Na suchym torze sprawa jest jasna jak drut - pakiet Monza i żaden inny pod groźbą dyskwalifikacji (taki zawodnik byłby wolniejszy na torze i stanowiłby realne niebezpieczeństwo dla innych) i oskarżenia o braki (w końcu na Monzy jazda na normalnym pakiecie jest o wiele wolniejsza).
TobaccoBoy
 

Postprzez Petrolhead N wrz 14, 2008 8:59  Re: GP2 2008

witam
mozecie podac jakis dzialajacy link na dzisiejszy sprint?
dzieki
Petrolhead
 
Dołączył(a): Wt maja 15, 2007 13:12

Postprzez Voltare N wrz 14, 2008 9:12  Re: GP2 2008

Też bym prosił bo na PSE nie ma co liczyć :shock: :evil: smylas jak z tym linkiem ?
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez smylas N wrz 14, 2008 9:14  Re: GP2 2008

http://live-sport-tv.com/formula1.php
Tylko trzeba ściągnąć program tvuplayer i włączyć kanał Danish Delight 2 ze strony którą podałem, u mnie odbiera :wink:
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Matizzulo N wrz 14, 2008 9:30  Re: GP2 2008

Z tego co widzę kierowcy w GP2 maja zalozone opony na mokra nawierzchnie na starcie;/

Ale narazie nie pada tylko mokry tor ;D
Matizzulo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 20:21

Postprzez Voltare N wrz 14, 2008 9:32  Re: GP2 2008

a ja nic nie widzę obraz mi się tnie jak cholera :(
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez Petrolhead N wrz 14, 2008 9:50  Re: GP2 2008

dzieki smylas
Ostatnio edytowano N wrz 14, 2008 9:52 przez Petrolhead, łącznie edytowano 1 raz
Petrolhead
 
Dołączył(a): Wt maja 15, 2007 13:12

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości