Gdzie oglądać transmisje i retransmisje z wyścigów?

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Mariusz N maja 18, 2008 19:01  Gdzie oglądać transmisje i retransmisje z wyścigów?

W tym temacie podajemy informację, gdzie można oglądać w sposób legalny transmisje i retransmisje wyścigów różnych serii samochodowych i motocyklowych z całego świata.

Obrazek
Transmisja LIVE oraz retransmisje wyścigów WSBk oraz serii towarzyszących z 2008

Obrazek
Transmisja LIVE oraz retransmisja wszystkich wyścigów od 2005

Obrazek
TYLKO transmisja LIVE

Obrazek
Transmija LIVE oraz retransmisje z sezonu 2008

Informacje powyższe podaję dzięki uprzejmości TobaccoBoy, wszelkie inne będą mile widziane i proszę je publikować właśnie tutaj.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Sar trek So maja 31, 2008 12:40  Re: Gdzie oglądać transmisje i retransmisje z wyścigów?

A co z Formułą jeden?
wyścigowe historie - strona o historii wyścigów Indy Car
Avatar użytkownika
Sar trek
 
Dołączył(a): Śr mar 26, 2008 21:25

Postprzez TobaccoBoy So maja 31, 2008 13:14  Re: Gdzie oglądać transmisje i retransmisje z wyścigów?

W tym temacie podajemy informację, gdzie można oglądać w sposób legalny transmisje i retransmisje wyścigów różnych serii samochodowych i motocyklowych z całego świata.



Po za tym dział nazywa się:


Pozostałe sporty motorowe
TobaccoBoy
 

Postprzez MarK N maja 03, 2009 15:10  Re: Gdzie oglądać transmisje i retransmisje z wyścigów?

Orientuje się ktoś, gdzie można oglądać w normalnej telewizji dostępnej na platformie Cyfra+ transmisje z wyścigów FIA GT?

Bo transmisje z wyścigów FIA GT w internecie znajdziemy tutaj:
http://gt1live.tv/index.html
Avatar użytkownika
MarK
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 21:08
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez haha_xd N maja 03, 2009 21:31  Re: Gdzie oglądać transmisje i retransmisje z wyścigów?

Przypadkiem Eurosport nie transmituje FIA GT? W tamtym sezonie chyba transmitował... Ale czy na Cyfrze on jest?
F1 doesn't miss Schumacher.
Przeglądarka Opera - z wersji na wersję coraz lepsza.
Avatar użytkownika
haha_xd
 
Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 18:44
Lokalizacja: Mielec

Postprzez Easy Pn maja 04, 2009 6:53  Re: Gdzie oglądać transmisje i retransmisje z wyścigów?

Ja godziny skrót oglądałem na DSF, leciał od 18:30 do 19:30. A na żywo nie znalazłem już dawno relacji i na Eurosporcie to już z 2 lata chyba nie tej serii trasmitowanej.
Easy
 

Postprzez haha_xd Pn maja 04, 2009 9:16  Re: Gdzie oglądać transmisje i retransmisje z wyścigów?

Before 2006, both the World Touring Car Championship (WTCC) and the FIA GT Championship were broadcast by Eurosport. But Eurosport requested SRO, the FIA GT Championship organizers, to shorten their races from 3 hours to 2 hours. SRO refused and since then it has not been on the bill with the WTCC.

Ironically, after a year looking for European broadcasters for their 3 hour races, the SRO decided that for 2007, the FIA GT Championship races will be shortened to 2 hours.


z Wikii...
F1 doesn't miss Schumacher.
Przeglądarka Opera - z wersji na wersję coraz lepsza.
Avatar użytkownika
haha_xd
 
Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 18:44
Lokalizacja: Mielec

Postprzez MarK Śr maja 13, 2009 17:16  Re: Gdzie oglądać transmisje i retransmisje z wyścigów?

Co za porąbany świat - wyścigi dopasowuje się do transmisji, a chyba raczej powinno być na odwrót. Przecież właśnie o ich długość w wyścigach długodystansowych chodzi. Już tylko czekam aż wystąpią o to, żeby Le Mans skrócić do 12 godzin bo to już będzie koniec świata normalnie.

EDIT:
Slipstream>> no ja oczywiście to wiem, ale wszyscy tutaj wiem też, że coś takiego sportowi nie służy i nie o to w tym chodzi. Na tej zasadzie TV mogłoby sprinterom kazać biegać tyłem bo robią głupie miny jak biegną i źle to wygląda... No ale taki świat, że wszystko się o kasę opiera.
Ostatnio edytowano Śr maja 13, 2009 18:37 przez MarK, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
MarK
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 21:08
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez slipstream Śr maja 13, 2009 17:26  Re: Gdzie oglądać transmisje i retransmisje z wyścigów?

Co za porąbany świat - wyścigi dopasowuje się do transmisji, a chyba raczej powinno być na odwrót.

Ano właśnie nie. To stacje płaca grube miliony za pokazywanie wyścigów i to z tych pieniędzy z praw do transmisji pochodzi największy kawałek budżetu wszystkich serii wyścigowych (czy zresztą innych dyscyplin sportu też).

A ten kto wykłada kasę, ten wymaga...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Mariusz So lip 11, 2009 14:19  Re: Gdzie oglądać transmisje i retransmisje z wyścigów?

Można w sieci oglądać gdzieś wyścigi GP2?
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez P@veL Cz lip 23, 2009 20:51  Re: Gdzie oglądać transmisje i retransmisje z wyścigów?

Mogę gdzieś w TV zobaczyć wyścig 24h of Spa-Francorchamps (eliminacja FIA GT)?? I kwalifikacje ktore przed kilkoma minutami sie zaczęly?
Avatar użytkownika
P@veL
 
Dołączył(a): Cz lut 16, 2006 16:44
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez MarK Pt lip 24, 2009 13:32  Re: Gdzie oglądać transmisje i retransmisje z wyścigów?

Na oficjalnej stronie FIA GT masz wypisane stacje transmitujące wyścigi. Poza tym da się oglądać w necie na:
http://gt1live.tv/index.html
I to tyle z tego co mi wiadomo.
Avatar użytkownika
MarK
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 21:08
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez krzych Cz gru 03, 2009 17:03  Re: Gdzie oglądać transmisje i retransmisje z wyścigów?

Dziś dowiedziałem się, że Eurosport nie będzie już przeprowadzał relacji z WRC Teraz pytanie, czy jest jakaś alterantywa ?
2010 : True World Champion - Fernando Alonso
Avatar użytkownika
krzych
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 15:10
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez haha_xd Cz gru 03, 2009 17:06  Re: Gdzie oglądać transmisje i retransmisje z wyścigów?

Podobnież są skróty na TV4...
F1 doesn't miss Schumacher.
Przeglądarka Opera - z wersji na wersję coraz lepsza.
Avatar użytkownika
haha_xd
 
Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 18:44
Lokalizacja: Mielec

Postprzez Piru Cz gru 03, 2009 21:54  Re: Gdzie oglądać transmisje i retransmisje z wyścigów?

No a jak, i to z komentarzem Borowczyka 8-)
Piru
 

Następna strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość