W Series

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Kazik So lip 20, 2019 16:50  Re: W Series

Pavlos Le Paul napisał(a):Trochę tak milczymy o tej serii, a teraz docieramy do Assen, gdzie co ciekawe odbędą się dwa wyscigi: w sobotę i niedzielę.

Zainteresowanie być może dlatego nie jest duże bo "sezon" składa się aż z 6 punktowanych wyścigów i za chwilę się zakończy. Dziś Małgorzata ma swój najlepszy wynik sezonu (6) i pozostaje w generalce tam gdzie była (12). Pozostał jeden wyścig do powiedzenia sobie : "good bye" i nie komentuję czy było pasjonująco czy też nie w W Series. Aktualna pracownica Williamsa jest nadal faworytem nr 1 do tytułu. :dobrze:
Edit:
https://wseries.com/w-hub/livestream-re ... ship-race/
Jak ktoś chce to może rzucić sobie okiem na dzisiejszy sprint bez punktów. Dramaturgia była bo SC dwa razy wyjeżdżał ale dla mnie największą atrakcją była "wkurzona" Gośka. :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Michal2_F1 N lip 21, 2019 18:14  Re: W Series

Sporą rolę w dramaturgii odegrało też ustawienie na starcie będące odwróceniem klasyfikacji mistrzostw :)

Gosia jeździ w środku stawki, tak jak tego oczekiwałem.
Michal2_F1
 
Dołączył(a): N gru 14, 2008 10:12
Lokalizacja: Radziejów

Postprzez J.P.S. N lip 21, 2019 18:48  Re: W Series

Dlaczego o dorosłej kobiecie mówicie Gosia?
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Postprzez Pavlos Le Paul N lip 21, 2019 19:35  Re: W Series

Podejrzewam, że skoro w social media używa imienia Gosia to pewnie stąd się wzięło.
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Europejczyk N lip 21, 2019 20:38  Re: W Series

No a jak inaczej mówić ? :-D
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez mr_bean2000 N lip 21, 2019 22:31  Re: W Series

Waćpanna Małgorzata :lol:
Idol rajdów formuły pierwszej.
Avatar użytkownika
mr_bean2000
 
Dołączył(a): Śr lip 16, 2014 22:22

Postprzez krzych Pn lip 22, 2019 15:04  Re: W Series

Nawet na oficjalnej stronie W Series jest Gosia Rdest.

https://wseries.com/drivers/gosia-rdest/
2010 : True World Champion - Fernando Alonso
Avatar użytkownika
krzych
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 15:10
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez bartoszcze Wt lip 23, 2019 12:57  Re: W Series

"Nazywam się Małgorzata Rdest ale wszyscy mówią do mnie Gosia."
www.gosiardest.com
:)

W GT4 też oficjalnie występuje jako Gosia.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Mariusz So lip 27, 2019 21:08  Re: W Series

J.P.S. napisał(a):Dlaczego o dorosłej kobiecie mówicie Gosia?

A czemu na [ur=https://pl.wikipedia.org/wiki/Kasia_Kowalskal]Kasię Kowalską[/url] nie mówi się Katarzyna? Tak się przyjęło w społeczeństwie, że sportowcy, aktorzy, piosenkarze i celebryci czasem używają zdrobnienia swojego imienia.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Ziele So sie 03, 2019 7:39  Re: W Series

Kazik napisał(a):
Pavlos Le Paul napisał(a):Trochę tak milczymy o tej serii, a teraz docieramy do Assen, gdzie co ciekawe odbędą się dwa wyscigi: w sobotę i niedzielę.

Zainteresowanie być może dlatego nie jest duże bo "sezon" składa się aż z 6 punktowanych wyścigów i za chwilę się zakończy. Dziś Małgorzata ma swój najlepszy wynik sezonu (6) i pozostaje w generalce tam gdzie była (12). Pozostał jeden wyścig do powiedzenia sobie : "good bye" i nie komentuję czy było pasjonująco czy też nie w W Series. Aktualna pracownica Williamsa jest nadal faworytem nr 1 do tytułu. :dobrze:
Edit:
https://wseries.com/w-hub/livestream-re ... ship-race/
Jak ktoś chce to może rzucić sobie okiem na dzisiejszy sprint bez punktów. Dramaturgia była bo SC dwa razy wyjeżdżał ale dla mnie największą atrakcją była "wkurzona" Gośka. :wink:

Myślę, że organizatorzy robią wszystko, żeby " Gosię" wepchnąć do 10. Jednak Gosia, swoją jazdą na torze, skutecznie torpeduje ten scenariusz. Jak okaże się, że będzie 12 w klasyfikacji, to wtedy bez kwalifikacji na przyszły sezon wejdzie 12 pierwszych zawodniczek. Co do wkurzenie, to......... zupełnie tego nie rozumiem. Każda z tych dziewczyn, także Gosia, ma zaplecze finansowe pozwalające im startować w seriach z facetami. Jeśli jednak przez cały sezon nie umie się wykonać jednego chociażby manewru wyprzedzania konkurentki, to o czym mówimy? Na nic zdają się statystyki podawane w CV, o największej zmianie miejsc w czasie wyścigu , nazywanej mylnie progresem, .
Ziele
 
Dołączył(a): Śr cze 22, 2011 5:44

Postprzez bartoszcze So sie 03, 2019 7:53  Re: W Series

Ziele napisał(a):Myślę, że organizatorzy robią wszystko, żeby " Gosię" wepchnąć do 10.

Ale właściwie dlaczego mieliby chcieć i próbować? Ani nie przyciąga szczególnie fanów pochodzeniem, ani jazdą. Na Hockenheim robiła za Trulliego.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Kazik N sie 11, 2019 16:39  Re: W Series

Sezon się zakończył dziś. Mistrz zgodnie z przewidywaniami. Takie pytanie mam bo skoro nasza Gosia Rdest zakończyła mistrzostwa na 14-tym miejscu to ona w przyszłym roku ma znowu startować w eliminacjach do W Series? Czy według własnego uznania...robi co chce.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Pawcioco N sie 11, 2019 17:19  Re: W Series

Z tego co czytałem, to top 12 z 2019 roku dostaje automatycznie miejsce w sezonie 2020, a reszta może jeszcze raz aplikować do serii, co najprawdopodobniej znaczy przechodzenie kolejny raz eliminacji. Czyli Gosi Rdest zabrakło 2 punktów do zapewnienia sobie miejsca.
Pawcioco
 
Dołączył(a): Pt mar 25, 2016 13:41

Postprzez Mariusz Pn sie 12, 2019 11:58  Re: W Series

Tylko czołowa 12 zawodniczek ma zapewnione miejsce w W Series. Pozostałe muszą przechodzić przez eliminację ponownie.

Szkoda, że Gosi się nie udało. Wierzyłem, że będzie okey.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez qTeck Śr sie 14, 2019 13:14  Re: W Series

Czysto hipotetycznie, po co taka Chadwick miałaby zostawać w tej serii na kolejny sezon?
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość