W Series

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Kazik Pn lut 04, 2019 17:04  Re: W Series

Nawet po tym co mówi sama Gośka można odnieść wrażenie, że Reality show to bliższe określenie tej serii niż Sport przez duże S. Bawić się zawsze można...gdy jest kasa. :dobrze:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Ziele So lut 09, 2019 9:15  Re: W Series

Jest to prawdą, że ogromną większość z tych dziewczyn, stać na opłacenie sobie serii startów w sezonie, w jakiś seriach wyścigowych. Niestety, nie wszystkie. Sa takie, które już nie startują, bo nie mają kasy, nie maja budżetu. To m.in. dla nich własnie ten program. Co do wrażeń o jakości testów, warto jednak popatrzeć na inne, światowe fora. Tam dziewczyny, z USA, z Australii, Holenderki czy Angielki jasno mówią o swoich odczuciach. Powtarzają, że to w pełni profesjonalny test, oparty na merytorycznych przesłankach. David powiedział jasno, 70 % z wyniku to jazda, a reszta to samo przygotowanie. I tak najważniejszy jest czas okrążeń. Z opinii wynieść można, że to nie jest show, a tym bardziej reality. Mówią tak nawet te panie, które odpadły. Myślę, że tu, jak w każdym projekcie, są takie, które " muszą" być w grupie, z różnych powodów. F1 pokazuje, że nie do końca sam talent decyduje o wejściu do serii. W F1 jest to mocno zrównoważone, kierowców z talentem i umiejętnościami jest większość, ale jakiś procent stanowią kierowcy z " talentami" innego rodzaju. Nie twierdzę, że tu jest podobny podział, chociaż zdziwiłbym się.To, że ktoś mówi o tym, jak o show programie, to nie musi być prawda, bo inaczej mówi o tym cała gama innych uczestniczek.
Ziele
 
Dołączył(a): Śr cze 22, 2011 5:44

Postprzez Mariusz Cz mar 28, 2019 8:21  Re: W Series

Gosia Rdest wystartuje w W Series, przeszła przez sito kwalifikacji i została jedną z 18 zawodniczek.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez cichy Cz mar 28, 2019 10:41  Re: W Series

Brawa dla Gosi !!
Po cichu obawiałem się, że sam-wiesz-kto wskoczy jeszcze do stawki :lol:
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez bartoszcze Cz mar 28, 2019 12:05  Re: W Series

Sam-Wiesz-Kogo nie ma nawet wśród 4 rezerwowych.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Endrju Szopen Cz mar 28, 2019 14:35  Re: W Series

Dzięki W Series w ogóle przypomniałem sobie o Sami-Wiecie-Kim i Sami-Wiecie-Co-Się-Stanęło-Się.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Gie Cz mar 28, 2019 16:38  Re: W Series

W tej serii będą zespoły? Czy tak jak swego czasu w F3, gdzie jeździła wiadomo kto, mechanicy i samochody przechodziły do kolejnych kierowców. I jeśli dobrze pamiętam to były plotki że ci lepiej płacący kierowcy dziwnym trafem mieli lepiej przygotowane samochody.
Avatar użytkownika
Gie
 
Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 16:00

Postprzez Phaedra Pt mar 29, 2019 15:43  Re: W Series

Raczej coś na kształt dawnej F2 w której Wiadomo-Kto startował. Wszyscy mają takie same ustawienia a dopiero w trakcie treningu zmiana pod siebie.
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez Gie N mar 31, 2019 11:55  Re: W Series

Co wyścig inny inżynier wyścigowy i inny samochód dla każdej zawodniczki.
https://youtu.be/iJb1m7e-LhQ?t=313
Avatar użytkownika
Gie
 
Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 16:00

Postprzez Shaitan N kwi 21, 2019 15:01  Re: W Series

Wyniki sesji testowej:
Obrazek
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez bartoszcze So maja 04, 2019 11:35  Re: W Series

Rdest w deszczowych kwalifikacjach z 10. czasem, ale w tych warunkach wygląda, że wyścig to będzie one-woman-show Jamie Chadwick, półtorej przewagi w Q nad drugą zawodniczką.

PS do obejrzenia na Eleven Sports 3
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez cravenciak So maja 04, 2019 15:22  Re: W Series

Jak oglądać W Series i nie wyjść na seksistę, to ja nie wiem. Co tam się odwala :???:
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez bartoszcze So maja 04, 2019 15:56  Re: W Series

To samo co w GP2 :D

Rdest bez tempa, ostatecznie nieco szczęśliwie w punktach na P9. Sporo błędów i sporo zmian pozycji. Chadwick chyba kontrolowała wyścig, ale bez wyraźnej przewagi. DOTD chyba Japonka która z ostatniego rzędu wyprzedzała seryjnie aż po P7.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Mariusz N maja 05, 2019 9:19  Re: W Series

Troszkę jestem rozczarowany doborem kierowców, bo na 18 zawodniczek aż 5 jest z Wielkiej Brytanii, a kolejne 5 z byłych kolonii brytyjskich. Spodziewałem się nieco bardziej globalnego rozkładu narodowości, bo to sprzyjałoby większemu zainteresowaniu kibiców. Z drugiej strony cieszę się, że są kierowcy ze Stanów Zjednoczonych i Australii, z RPA i z Kanady. Przydałby się jeszcze ktoś z Ameryki Południowej, bo Latynosi mają tylko Marię Garcia z Hiszpanii. Tyle spostrzeżeń pod kątem narodowościowo-promocyjnym.

Cieszę się, że W Series będą transmitowane w polskojęzycznej telewizji, ale trochę późno poszła informacja na ten temat. Wiadomo, czy będą powtórki sesji?

Oglądałem jedynie skróty wyścigu i wyglądało na to, że sporo się działo na torze, po części wynikało to z błędów. Plus taki, że były częste rotacje. W ostatnich dwóch dekadach powstawało i upadało już sporo serii open-whell i intryguje mnie, jak potoczą się losy W Series w kolejnych latach.

Czy mi się wydaje tylko, czy po wyścigu Japonka płakała?
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Pavlos Le Paul Cz lip 18, 2019 18:38  Re: W Series

Trochę tak milczymy o tej serii, a teraz docieramy do Assen, gdzie co ciekawe odbędą się dwa wyscigi: w sobotę i niedzielę. Przy czym ten drugi będzie niezaliczany do mistrzostw.

PS: kilka zmian na kolejny rok https://wseries.com/w-hub/2019-prize-mo ... -revealed/
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości