GP3 Series

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Kamikadze2000 Pt lis 20, 2015 12:37  Re: GP3 Series

Artur na dobre zadomowił sie w serii. Gratulacje. :) Chłopak na prawde robi dobrą robote. Walka o tytuł zapowiada sie pasjonująco - Ocon nieco odskoczył w klasyfikacji, ale znowu nie wygrał. Skończyła sie jednak seria 9 drugich miejsc z rzedu - tym razem trzeci. Ale Ghiotto za nim. Kirchhofer i Bernstorff - odgrywający drugoplanową role - tym razem poskromili liderów. :)
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 18:32

Postprzez Saruto Pt lis 20, 2015 13:10  Re: GP3 Series

Gdyby Artur poprawił jeszcze starty to byłoby świetnie. Jeździ dużo lepiej niż na początku sezonu i w przyszłym roku może spokojnie skończyć w top6.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kamikadze2000 So lis 21, 2015 8:13  Re: GP3 Series

Coś dopadło jego maszyne po neutralizacji. Szkoda. Rywalizacja miedzy Ghiotto a Oconem epicka. :)
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 18:32

Postprzez Shaitan So lis 21, 2015 11:41  Re: GP3 Series

Ależ finał się nam szykuje :). Oconowi tymczasem kolejne drugie miejsce wpadło. Trochę szkoda wczorajszego przerwania serii :wink:.
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez Saruto So lis 21, 2015 11:55  Re: GP3 Series

Finał zapowiada się niesamowity, dzisiejszy wyścig też był dobry. Janosz miał duże problemy. Szkoda bo wynik mógł być całkiem niezły po wczorajszym dobrym wyścigu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kamikadze2000 So lis 21, 2015 12:06  Re: GP3 Series

Epicki sezon. Dwóch znakomitych juniorów zapewne do ostatniego zakrętu będzie liczyło się w walce o tytuł. Taki finisz był w 2012 roku. :) Szkoda, że tym razem Arturowi nie wyszło, ale to i tak udany weekend. W przyszłym roku liczę na regularne punktowanie i miejsce w czołowej 10-tce klasyfikacji generalnej. :)
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 18:32

Postprzez Arturo_R30 So lis 28, 2015 14:36  Re: GP3 Series

No to kto mistrzem ? Ghiotto czy Ocon ? :) Ja stawiam na Włocha, ostatnio trochę się rozkleił, ale będzie to większe osiągnięcie, Mistrz za sterami Tridenta, tego jeszcze nie było :) Po za tym jemu bardziej ten tytuł się przyda, gościu nie ma za sobą wielkiego wsparcia... Ocon też zasługuje na tytuł, ale on z Mercem to raczej w DTM wyląduje w następnym sezonie :)
Janosz po niezłej drugiej połowie sezonu myślę że powinien zahaczyć w lepszej ekipie i powalczyć o TOP5 w następnym sezonie :)
Bosak niech lepiej odpuści sobie tą serię, facet jeździ w single seaterach i nie ma zbyt wielu osiągnięć... może Igor i Antek spróbowali by tutaj swoich sił ? W pierwszym sezonie w EF radzą sobie lepiej niż Artur :)
Warto zaryzykować, chociaż w przypadku Ptaka lepiej ten sezon jeszcze powalczyć o coś więcej w Hiszpanii, facet bardzo młody jest jeszcze :)

Mimo wszystko, najlepszy sezon GP3 od lat - w tym sezonie odgruzowano stawkę, nie ma już takich z wielkim doświadczeniem ( no w sumie są, Ceccon i Varhaug, ale Norweg bardzo słabo jeździ, nie wypatrza rywalizacji ), o tytuł właściwie debiutanci walczą ( co to te 4 wyścigi Luci w 2014 ;) )
Arturo
Arturo_R30
 
Dołączył(a): Śr paź 02, 2013 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Kraków/Faenza

Postprzez Kamikadze2000 So lis 28, 2015 17:12  Re: GP3 Series

Alex jest za słaby na single, ale może jeszcze jeden sezon może spróbować. Artur robi dobrą robote i w przyszłym roku licze na progres. :) Ten sezon jest chyba najlepszym w historii tej serii - walka o tytuł na najwyższym poziomie. Też wolałbym z tytułem Ghiotto (z tego samego powodu, co ty @Arturo_R30), ale obaj zasługują.
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 18:32

Postprzez Saruto So lis 28, 2015 17:29  Re: GP3 Series

Mistrzem będzie Ocon, ale mimo tego liczę na ciekawy wyścig.
Janosz ma spory potencjał, jeśli będzie kasa to może namieszać.
Bosak kolejny słaby wyścig. Może w przyszłym roku będzie lepiej.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Arturo_R30 So lis 28, 2015 18:19  Re: GP3 Series

W sumie to jeszcze sezon 2012 był ciekawy, jak walczył Abt, Evans i chyba Vainio :) Swoją drogą, mały offtop - co się dzieje teraz z Aaro ? Po 2013 słuch o nim zaginął... a był facet zdolny i miał papiery na jazdę :D W 2010 i 2011 to faworyci zdobywali tytuły, teraz nikt raczej przed sezonem na Ghiotto nie stawiał, zwłaszcza z powodu "jeździ w Tridencie " :D
Arturo
Arturo_R30
 
Dołączył(a): Śr paź 02, 2013 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Kraków/Faenza

Postprzez Shaitan So lis 28, 2015 18:30  Re: GP3 Series

Stawiam na Ocona :P . Już cały zeszły sezon mocno mu kibicowałem i spoza naszych zawodników, to chyba kierowca, za którego najmocniej ściskam kciuki (nie liczę też Grosjeana w F1). Oddać jednak należy, że Ghiotto robi w tym sezonie świetną robotę. Chciałbym ich obydwu zobaczyć za rok w GP2.
Podoba mi się rozwój Artura. Widać na przestrzeni sezonu jak nabierał prędkości i jestem przekonany, że kolejny rok w tej serii pozwoliłby nam zaobserwować dalszy progres na tym polu. Jeśli pieniądze pozwolą, to idealnym rozwiązaniem byłoby dla mnie GP3 w 2016 i GP2 w 2017 roku. Olek Bosak ewidentnie nie ta liga...
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez Indy So lis 28, 2015 20:22  Re: GP3 Series

Arturo_R30 napisał(a):Swoją drogą, mały offtop - co się dzieje teraz z Aaro ? Po 2013 słuch o nim zaginął... a był facet zdolny i miał papiery na jazdę :D


Z tego co można wygooglać udziela się jako komentator/ekspert przy relacjach z wyścigów F1/GP2/GP3 dla fińskiej telewizji

Shaitan napisał(a):Podoba mi się rozwój Artura. Widać na przestrzeni sezonu jak nabierał prędkości i jestem przekonany, że kolejny rok w tej serii pozwoliłby nam zaobserwować dalszy progres na tym polu. Jeśli pieniądze pozwolą, to idealnym rozwiązaniem byłoby dla mnie GP3 w 2016 i GP2 w 2017 roku


Mnie by się podobał gdyby Artur był młodszy. Facet jest z rocznika 1993, przez co wydaje się być "opóźniony" w swojej karierze wyścigowej trafiając do "3 ligi" w 2015 i ewentualnie do "2 ligi" w 2017
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Saruto So lis 28, 2015 21:05  Re: GP3 Series

Jest z Polski, najlepsze lata będzie miał koło 30-tki ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kamikadze2000 N lis 29, 2015 12:06  Re: GP3 Series

No i Ocon mistrzem. Graty dla chłopaka - niesamowicie skuteczny. Dobrze, że wygrał pierwszy wyścig, bo zrobiłby Alzamore ze 125-ek. ;) Szkoda mi Ghiotto, bo ten tytuł bardziej Jemu by sie przydał. Ale pokazał klase i przyszłość przed Nim. :) Dobry sezon naszych reprezentantów - Artur na tle Luci nie istniał, ale jako debiutant zrobił dobrą robote. Licze na dobre wyniki w przyszłym roku. Alex nie zakończył sezonu z zerowym dorobkiem. Nie ma "tego czegoś" do single-seaterów, ale mam nadzieje, że starty w GP3 pozwolą mu kiedyś wystartować w pełnym sezonie WEC lub Blacpain GT Series. :)

-- N lis 29, 2015 6:09 --

Arturo_R30 napisał(a):W sumie to jeszcze sezon 2012 był ciekawy, jak walczył Abt, Evans i chyba Vainio :) Swoją drogą, mały offtop - co się dzieje teraz z Aaro ? Po 2013 słuch o nim zaginął... a był facet zdolny i miał papiery na jazdę :D W 2010 i 2011 to faworyci zdobywali tytuły, teraz nikt raczej przed sezonem na Ghiotto nie stawiał, zwłaszcza z powodu "jeździ w Tridencie " :D


Aaaro prawdopodobnie zakończył kariere. Szkoda.. ;) Sezon 2012 także był świetny - zwłaszcza, że tytuł zdobył mój ulubieniec Mitch, wiec był sentyment. :)
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 18:32

Postprzez Arturo_R30 N lis 29, 2015 22:27  Re: GP3 Series

Jak to będzie w następnym sezonie ? Na początku miały dołączyć 2 ekipy, DAMS oraz Virtuosi w zamian za Carlina i Status GP, teraz chodzą słuchy, że tylko jeden nowy zespół i każdy po 4 bolidy wystawia :O Jak to w końcu będzie , Virtuosi się jednak wycofało ?
Arturo
Arturo_R30
 
Dołączył(a): Śr paź 02, 2013 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Kraków/Faenza

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron