Indy Car

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez TobaccoBoy Cz sie 06, 2009 13:42  Re: Indy Car

Co ciekawe - Servia był na oku Haasa od kilku miesięcy :wink:

a to amerykanska GP2 Series, to jesli autochtonow nie tac na FIL dlaczego nie ida w Atlantic? Pewnie wlasnie, jak twierdzisz, ze wzgledu na slaba pozycje ICS, wola smigac w Dodge'ach regionalnych, Grand-Am czy tez ARCA.

W USA fakt system - o czym przekonałem się osobiście - wyławiania młodych i zdolnych do open wheels. Obecnie ani tatuś, ani mamusia, ani tymbardziej dokładnie liczący dziengi sponsor nie włoży kasy w gościa, który za cel postawił sobie "jakąś tam" ICS, czy ALMS, a nie NASCAR.
Dlatego obecnie AOW to zabawa dla cudzoziemców z kasiorą - w kraju młodziakom robi się prania mózgu i nie daje szansy na promocję, więc prędzej czy później kończą albo w ARCA, albo karierę.
To zaburzona równowaga - która powoli szkodzi też NASCAR, które zbyt mocno eksponowane w tv straci swoją moc. Dla dobra AOW i w ogóle ścigania w USA - muszą postać mocne struktury AOW, obecnie w stock carach jest zbyt wielu chętnych, którzy nie zawsze mają talent do jazdy w krówkach, a zawsze kasiorę na starty. Ci goście powinni albo iść do wozów sportowych albo do Sar Mazda, AC czy IL. Teraz tego nie ma - po się nie opłaca.....

PS: A co do samego ICS - jak pisał Kirby ostatnio - zarówno zawodnicy jak i widzowie muszą mieć świadomość, ze to najszybsze maszyny, wymagające porządnego skilla, które mają w cholerę mocy i dobrze brzmią. Zresztą niektóry sam przetestują 00RL i IR5 (oba z jednostkami Hondy, prosto od Fernandeza i Rahala) i jak coś to opiszę i zarzucę zdjęcia....
TobaccoBoy
 

Postprzez renegade Pt sie 07, 2009 1:22  Re: Indy Car

Albo jest za pozno w nocy, albo nierozumiem ostatniego zdanie :twisted: . AC umiera szybciej niz ALMS, moze nie jest to zle, gdyz byc moze pozostanie nam wlasciwa droga na szczyt, czyli Barbery, Formuly Mazda, potem Star Mazda, FIL i ICS/Grand-Am, ewentualnie ALMS, jesli przezyje, chociaz po tym jak Acura wstrzymuje sie z podaniem decyzji, czy jezdza w przyszlym roku, czy tez nie... raczej nie, raczej ida ciezkie czasy dla ALMS.

PS. Tobacco, ziomus, moje S.C.s witaja niedlugo w UK, wiec... odbierz prosze Cie PW - sorry, ze na forum, ale ciezko Cie zlapac nawet u Hendricka.
Avatar użytkownika
renegade
 
Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 22:19

Postprzez im9ulse N sie 09, 2009 13:17  Re: Indy Car

ja pitole jaki ten Mid-Ohio jest piękny - nie dość że kilka ślepych zakrętów to jeszcze taki rollercoaster...pobocza to właściwie tylko trawa, jak na starej północnej pętli...myślę że nie jeden driver z F1 miał by tam pietra.

z zeszłego roku ale oddaje klimat
http://www.youtube.com/watch?v=-mXpJegNmOs
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez pi0ter So sie 22, 2009 20:04  Re: Indy Car

Paskudna kraksa zdarzyła się podczas sesji treningowej na Infineon Raceway. Viso i Power nie mieli za wiele do powiedzenia, unieruchomiony bolid Philippe'a „czekał” na nich tuż za „ślepym” zakrętem. EJ jest OK, Philippe i Power trafili do szpitala.
Avatar użytkownika
pi0ter
 
Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 22:11
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez im9ulse N sie 23, 2009 13:44  Re: Indy Car

już potwierdzone że Power i Philippe mają sezon z głowy...ciekawe kto obejmie wakaty
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez pi0ter N sie 23, 2009 15:35  Re: Indy Car

Alex Lloyd, po zwolnieniu się z ekipy Ganassiego, szuka posady. Penske najpewniej ograniczy się do dwóch podstawowych bolidów. Nieźle w kwalifikacjach spisał się Montagny. Wróżę mu przyszłość w IndyCar, w zeszłym roku w Long Beach poradził sobie świetnie.
Avatar użytkownika
pi0ter
 
Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 22:11
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez TobaccoBoy N sie 23, 2009 23:25  Re: Indy Car

Chłopak szuka kasy, więc z tą przyszłością to ostrożniej. 8-)

Szkoda Powera - chłopak znowu zmarnuje kilka miechów.

PS: Kurka widzieliście co Catroneves z Moraiesem odwalali w warm up? Takich rzeczy w Europie nie uświadczycie :diabełek: :ukłon:

PS2: W Sonomie walka wrze - jesli tylko ze składu komentatorów Versus zabiorą Jenkinsa to będzie bosko - Beekhuis i Buhl są boscy i wejścia w czasie akcji na torze. W Edmonton była "krwawa" wstawka w czasie walki Helio z Dixonem, dziś wcale nie gorzej, ale nie zastąpiony Bobby wszytko psuje....

Edit: No i po mistrzostwach dla Helio. Pora umierać - Mutoh 3-ci
TobaccoBoy
 

Postprzez R.O.N.O Pn sie 24, 2009 11:41  Re: Indy Car

TobaccoBoy napisał(a):PS: Kurka widzieliście co Catroneves z Moraiesem odwalali w warm up? Takich rzeczy w Europie nie uświadczycie :diabełek: :ukłon:


Sorry, że tu w tym temacie, ale wie ktoś gdzie znajdę filmik jakiś z tym co opisał TobaccoBoy? Bo strasznie mnie to zaintrygowało :P
A wyścig oglądałem dopiero od 40 okrążenia, bo zapomniałem o nim...
"How hard can it be?"
Avatar użytkownika
R.O.N.O
 
Dołączył(a): Pn paź 13, 2008 10:52
Lokalizacja: Grudziądz/Gdańsk
GG: 2940884

Postprzez TobaccoBoy Pn sie 24, 2009 14:21  Re: Indy Car

Panowie w wolnym treningu urządzili sobie poważne ściganie mimo, iż za warm up nie ma dodatkowej kasy, a jej wyniki nie są brane pod uwagę. Moraes wyrasta na nowego niepokornego - jeszcze tak z rok czasu na praktykę i będą z niego ludzie, bo talentu mu nie brakuje.
TobaccoBoy
 

Postprzez TerryTate Śr sie 26, 2009 14:29  Re: Indy Car

Mam pytanko o godzinę najbliższego wyścigu o ktorej jest takie info na stronie Indy:

* Qualification Show:
Fri, August 28 - 6 pm ET on VERSUS
* Race Time:
Sat, August 29 - 9 p.m. on VERSUS

To są godziny według czasu lokalnego (Chicago, Illinois)?
Jeśli tak to na nasze wychodzi 1 i 4 w nocy (-7h)
Avatar użytkownika
TerryTate
 
Dołączył(a): Wt cze 02, 2009 10:19
Lokalizacja: Nowa Sól
GG: 1889243

Postprzez im9ulse Śr sie 26, 2009 15:24  Re: Indy Car

a przypadkiem nie wychodzi - qual w sobotę o 00:00, a wyścig w niedziele o 03:00 - trochę bandyckie godziny bo przeważnie wyścigi były w niedziele między 22 a 23 :x
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez TerryTate Śr sie 26, 2009 17:27  Re: Indy Car

zależy według jakiego czasu, głupio by było się spóźnić godzinę :) A godziny ujdą bo to weekend. Oglądasz Indy do ok. 5-6, potem spać i po przebudzeniu F1 o 14 :) Potem przerwa i MotoGP. Weekend marzenie :)
Avatar użytkownika
TerryTate
 
Dołączył(a): Wt cze 02, 2009 10:19
Lokalizacja: Nowa Sól
GG: 1889243

Postprzez TobaccoBoy Śr sie 26, 2009 17:29  Re: Indy Car

Jakie bandyckie? :o Toż nie ma lepszej pory niż wyścig po 20 w sobotę. Strefy czasowe to strefy - my tu nie narzekamy na oglądani wczesnym rankiem F1 - po prostu się człowiek przyzwyczaja (o ile nie ma kaca po oblewaniu wyścigu poprzedniego wieczora :twisted: )
TobaccoBoy
 

Postprzez im9ulse Pt sie 28, 2009 18:22  Re: Indy Car

Tobacco don't bullshit bullshitter :twisted: ja wiem że Ty siedzisz sobie tam, niestety w Europie gdy wyścigi są nocą,a następnego dnia na siódmą masz do pracy...wtedy jest problem i kończy się oglądaniem highlights'ów - kanadyjskie rundy były w ludzkich godzinach :rotfl:
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez kamil.pl5 So sie 29, 2009 17:44  Re: Indy Car

Mam pytanie, ostatnio leciał chyba na tv4 film o dwóch siostrach ścigających się w drag racerach. Niestety za nic nie pamiętam tytułu ale może ktoś kojarzy i przypadkiem nie grała tam Danica Patrick ?
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron