BTCC

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez pyciek Śr kwi 15, 2009 20:52  Re: Filmiki — inne sporty motorowe

No to skoro mowa o BTCC to dobra wiadomość dla kibiców Jamesa Thompsona. Brytyjczyk pojedzie w najbliższej rundzie serii na torze Thruxton, gdzie zastąpi Gordona Sheddena w zespole Team Dynamic za kierownicą Hondy Civic.
pyciek
redaktor
 
Dołączył(a): Cz paź 26, 2006 21:02
Lokalizacja: Ozorków
GG: 6217299

Postprzez Saruto Pt kwi 17, 2009 12:00  Re: WTCC

BTCC
Bardzo niemiłe zaskoczenie :(
http://www.touringcartimes.com/news.php?id=3363
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ventylator Pt kwi 17, 2009 22:57  Re: WTCC

Saruto napisał(a):BTCC
Bardzo niemiłe zaskoczenie :(
http://www.touringcartimes.com/news.php?id=3363


Dopiero co zainteresowałem się tą serią, a oni szybko stali się teamem, któremu kibicowałem... Szkoda, wielka szkoda. :(
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez renegade So kwi 18, 2009 0:33  Re: BTCC

GM bankrutuje, kto wie czy Chevy, Vauxhall, Saab i Opel petrwaja?
Avatar użytkownika
renegade
 
Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 22:19

Postprzez Saruto So kwi 18, 2009 5:53  Re: BTCC

GM się bardzo dobrze trzyma ;) a Vauxhall się wycofał głównie dlatego że tylko oni są jaką fabryka w całym cyklu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Ralph1537 So kwi 18, 2009 11:25  Re: BTCC

można to gdzieś oglądać w tv?
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez Saruto Pn kwi 20, 2009 18:56  Re: BTCC

Tym razem radosna widomość.
Drugi zawodnik sezonu 2008 wraca do gry: http://www.touringcartimes.com/news.php?id=3374
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez dodgers Wt kwi 21, 2009 0:39  Re: BTCC

Pierwsza reakcja - yeah! Ale za chwilę patrzę - Team RML... Lacetti :zakrywa: W beemce jak spadł deszczyk to cisnął równo, a nie widziałem jak sobie radzi w FWD, ale jakoś mi nie pasuje to do Mata :P No i szkoda Chiltona po Brands, bo w Hondzie w zeszłym sezonie było na co popatrzeć, a teraz w Focusie coś cienko.
Avatar użytkownika
dodgers
moderator
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 20:39
Lokalizacja: Wyszków
GG: 6423043

Postprzez Saruto Wt kwi 21, 2009 13:32  Re: BTCC

Mat da sobie radę ;) Nawet był chyba mistrzem w pucharze Seata, więc sobie poradzi ;)
Chilton miał do wyboru przerwe w startach lub Forda, wybrał to drugie, więc powoli rozwija projekt.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez dodgers Wt kwi 05, 2011 13:12  Re: BTCC

Serio takie małe zainteresowanie BTCC tutaj jest? :P Czy może nie chcecie, żeby fani WTCC dostali zawału? :-D W ubiegły weekend wystartował nowy sezon na Brands Hatch Indy. W TV niestety u nas się tego nie da oglądać, ale przez proxy można na żywca oglądać na itv.com (ale ciiii ;) ). Nie będę może na razie zdradzał szczegółów wyścigów z Brands, bo może ktoś nie oglądał i nie lubi jak wiadomo kto wygrał :P
Avatar użytkownika
dodgers
moderator
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 20:39
Lokalizacja: Wyszków
GG: 6423043

Postprzez qTeck Wt kwi 05, 2011 17:13  Re: BTCC

W rzeczy samej dziwny brak zainteresowania, zwłaszcza, że to prawdopodobnie najlepsza z krajowych seria turystyków, a na mojej prywatnej liście absolutny top. Nie oglądam od nie wiadomo jak długiego czasu, ale w ostatnich kilku latach z rzędu Plato i spółka zapewniają znacznie lepszą rozrywkę niż panowie z "mistrzostw świata". Ściganie się jest bardziej bezwzględne i "ostre", przez co oczywiście zdarzają się nieodpowiedzialne manewry kończące się klęskami, ale ile przy tym jest rozrywki, zwłaszcza w ostatnim wyścigu każdego weekendu, kiedy nie trzeba już oszczędzać aut :wink:
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Postprzez renegade Wt kwi 05, 2011 23:00  Re: BTCC

Ja lubie ogladac. Nie mialem czasu obejrzec bo ogladalem LMS i MGP, ale jak obejrze to skomentuje. Pyciek lubi BTCC.

STCC i BTCC to moim zdaniem ekstraklasa europejska, ale chyba najlepsze turystyki na swiecie to TC2000... Jakosc zawodnikow, teamy fabryczne, polfabryczne, prywaciarze z eks fabrycznymi autami imo tworza nieoficjalnie najlepsze lige na swiecie.

Interesuje sie ktos Carrerka, Ginettami czy Britcarem?! :smile:
Avatar użytkownika
renegade
 
Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 22:19

Postprzez MITSUBISHI_WRC Wt kwi 05, 2011 23:00  Re: BTCC

Tu http://www.btcc.net/html/raceresults_de ... ason_id=54 są wyniki, Toyota Avensis obstawia tyły. Można było spodziewać się o wiele lepszych wyników, no ale mówi się trudno (być może w następnych wyścigach będzie lepiej).
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez qTeck Wt kwi 05, 2011 23:26  Re: BTCC

renegade napisał(a):Ja lubie ogladac. Nie mialem czasu obejrzec bo ogladalem LMS i MGP, ale jak obejrze to skomentuje. Pyciek lubi BTCC.

STCC i BTCC to moim zdaniem ekstraklasa europejska, ale chyba najlepsze turystyki na swiecie to TC2000... Jakosc zawodnikow, teamy fabryczne, polfabryczne, prywaciarze z eks fabrycznymi autami imo tworza nieoficjalnie najlepsze lige na swiecie.

Interesuje sie ktos Carrerka, Ginettami czy Britcarem?! :smile:

Odpowiedź zawarłeś wyżej - choć podobno od przybytku głowa nie boli to nie sposób tego wszystkiego ogarnąć ;) Z Brytyjskich Prosiaków, Ginett i wszelakich dawniejszych GT widuję tylko co ciekawsze zajawki na YT. O Latynosach słyszałem wiele dobrego, ale nie szło jak na razie znaleźć na nich czasu, stąd BTCC nadal dzierży palmę pierwszeństwa, choć przyznam, że niektóre obiekty goszczące tych pierwszych robią ogromne wrażenie. Niestety, bolesna selekcja sprawia, że takie pomniejsze wybryki jak Duńczycy i ETCC nie mają szans :wink:

.....matko i jeszcze V8 Supercars, które również nie wydaje się cieszyć zbyt dużym zainteresowaniem tutaj, a szkoda :-)
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Postprzez dodgers Śr kwi 06, 2011 0:07  Re: BTCC

Może zmienimy temat na "Niedoceniane na forum serie wyścigowe" ? :P

Ginetty oglądam tylko przy okazji BTCC. W sumie świetnie ITV to zrobiło, że transmitują wszystkie wyścigi na torze, a nie tylko jedną serię. Ostatnio też się załapałem na 1 wyścig Purchawek i Clio, gdzie drugi Hamilton śmiga i w żadnym wyścigu nie wiało nudą.

STCC do tej pory nie oglądałem, ale tory mają kapitalne. W tym miesiącu się sezon zaczyna, to zacznę chyba regularnie oglądać, zwłaszcza, że Thompson i Turkington będą jeździć ;)

Co do V8, to jak zwykle trzeba było przecierpieć Abu Dhabi, żeby później było już tylko lepiej. A na Adelaide w deszczu było piękne ściganie i kaszanienie strategii, kiedy Holdsworth założył slicki i przyładował w bandę niedługo potem :P Kontry Whincupa na wyjściu z T3... dreszczowiec :-D

Aż żal, że tyle ludzi nie wie co traci, tylko się wykłócają o jakieś nudne procesje :P
Avatar użytkownika
dodgers
moderator
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 20:39
Lokalizacja: Wyszków
GG: 6423043

Następna strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości