Porsche Supercup

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Fire Pt mar 12, 2010 19:37  Re: Porsche Supercup

Roxana napisał(a):jak jutro o 10.20 jest pierwszy wyścig, to kiedy będzie Qual? :)


Kod: Zaznacz cały
Kwalifikacje z tego co wiem to są od 7:45 do 8:15


Tak, ale w oficjalnie transmisji się nie znajdują ;)
Fire
 
Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 20:43
Lokalizacja: Padock F1
GG: 6016343

Postprzez Roxana Pt mar 12, 2010 20:03  Re: Porsche Supercup

Tak wiem, że transmisji nie będzie, tylko bardziej zmierzam w kierunku LT, jest on przeprowadzany na oficjalnej stronie tej serii? bo coś nie mogę znaleźć, a chce się upewnić, bo może rano warto wstać :P
..:To co innym zajmuje 3 dni, ja opanowuje w 3 godziny:..- Robert Kubica.
Avatar użytkownika
Roxana
 
Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 10:47
Lokalizacja: Mozambik :)

Postprzez Saruto Pt mar 12, 2010 20:33  Re: Porsche Supercup

Na oficjalnej stronie nigdy go nie było ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Wilu So mar 13, 2010 8:42  Re: Porsche Supercup

Są już wyniki kwalifikacji, świetne 8 miejsce dla Kuby, oraz 17 dla Lukasa

Tutaj komplet wyników: http://www.racecam.de/index.php?lang=en&site=zeiten&mode=quali&rid=144&sid=25
Obrazek
Avatar użytkownika
Wilu
 
Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 14:51
Lokalizacja: Nysa / Opole

Postprzez im9ulse So mar 13, 2010 11:00  Re: Porsche Supercup

Kuba chyba zaspał, bo stracił przy dojeździe do T1 cztery pozycje. Potem dobre tempo i skończyli Lukas 10, Kuba 12...jak to w blaszkach, jak się nie przepchniesz na pierwszych zakrętach to potem nie ma czego szukać. Seria typowo sprinterska. Oby jutro było lepiej
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Pointrox So mar 13, 2010 11:02  Re: Porsche Supercup

Robert Lukas nadspodziewanie dobrze, awansował aż na 10 miejsce :lol:
Kuba słabiej, ale ważne, że dojechał na punktowane miejsce.

Łącznie zdobyliśmy dzisiaj 10 punktów :wink:
Obrazek
Pointrox
 
Dołączył(a): So mar 07, 2009 20:52

Postprzez Arnulf So mar 13, 2010 11:06  Re: Porsche Supercup

Wydaje mi się, że Kuba obrócił na którymś okrążeniu jednego z rywali... Borowczyk powiedział wtedy, że to przez ciepło kierowca się obrócił :lol: .

Ogólnie wyścig całkiem interesujący. Pamiętam niektóre wyścigi tej serii z poprzednich lat i prawie zawsze wiało nudą. Ostatni wyścig sezonu 2009 w Abu Dhabi i dzisiejszy w Bahrajnie jednak były dosyć bogate w wyprzedzanie i walkę na torze. Może Porsche powinno startować tylko w krajach arabskich? :D

Co do postawy Polaków... moim zdaniem zaprezentowali się całkiem nieźle jak na debiut. Kuba na początku spadł na tył stawki, ale później praktycznie co okrążenie odrabiał straty, jechał szybko i - gdyby nie to pechowe pierwsze okrążenie - mógł wywalczyć naprawdę dobry rezultat. Robert Lukas też zaliczył pozytywny występ. Ogólnie jak na debiut wyniki są dobre i optymistycznie nastrajają przed kolejnymi wyścigami :).
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez Saruto So mar 13, 2010 11:07  Re: Porsche Supercup

Osobiście cieszy mnie, że na podium skończył Seyffarth :)
Co do Polaków, to bardzo dobrze pojechał Robert. Równe tempo, dawno nie widziałem żeby tak sobie dobrze radził. Doświadczenie jednak ma spore.
Kuba zawalił start i tyle na ten temat.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez lukizc So mar 13, 2010 11:21  Re: Porsche Supercup

Dokładnie, widać było doświadczenie u Lukasa. Szkoda startu Kuby, IMO jest to taki kierowca, który lepiej sobie radzi na czasówkach niż w bezpośredniej walce na torze. Zauważyłem to w FR2.0, tu w debiucie podobnie. Ale będzie dobrze, młody jest, ma potencjał, nic tylko czekać ;)
Get well soon Bobby K!
Avatar użytkownika
lukizc
 
Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 10:07
Lokalizacja: ok. Oświęcim
GG: 9230678

Postprzez Saruto So mar 13, 2010 11:32  Re: Porsche Supercup

FR 2.0 jest dużo bardziej agresywnie niż w Porsche Supercup :P a walczył całkiem nieźle dziś. Warto poczekać 2-3 wyścigi, wtedy zobaczymy jak się przystosuje do nowej serii.
Mistrz Skody na 2 miejscu 8-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Damos So mar 13, 2010 12:03  Re: Porsche Supercup

luki14 napisał(a):Szkoda startu Kuby, IMO jest to taki kierowca, który lepiej sobie radzi na czasówkach niż w bezpośredniej walce na torze. Zauważyłem to w FR2.0, tu w debiucie podobnie. Ale będzie dobrze, młody jest, ma potencjał, nic tylko czekać ;)
What ?! Z ostatniego miejsca po T1 na drugim okrążeniu wywalczył 12-te na mecie... Jeden błąd na starcie (nie znamy przyczyn, ale strasznie wolny tam był) i drugi na początku pierwszego okrążenia zniszczyły mu wyścig. Później pokazał świetną jazdę. Jak na debiutanta - IMO bardzo dobra jazda.
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez plastic So mar 13, 2010 22:34  Re: Porsche Supercup

Bardzo mi się podobała jazda Polaków dzisiaj. Nie zapominajmy, że to debiut i awans Lukasa o 7 pozycji i Giermaziaka z końca stawki na p12 to naprawdę coś. Kilka razy nawet realizator pokazywał jak się Lukas przepycha między przeciwnikami. Chyba nawet urwał kawałek przedniego zderzaka w pewnym momencie ;). Warto dodać, że jutro chłopaki startują z p10 (Kuba) i p 15 (Robert).
Ciekawostka: malowanie auta Vervy odpowiada standartom narodowym ustalonym gdzieśtam ;). Tak jak UK ma zieleń, Włosi czerwień, Niemcy biel, Francuzi niebieski itd. tak Polska ma przydzielone kolory: góra biała, dół czerwony. To nie odkrycie Ameryki ale fajnie wiedzieć, że też mamy swoje barwy wyścigowe (to nic, że dokładnie odpowiadają barwom narodowym;)) Obrazek
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_in ... ing_colors
Obrazek
Avatar użytkownika
plastic
 
Dołączył(a): Pn mar 24, 2008 20:30
Lokalizacja: Goleniów

Postprzez renegade So mar 13, 2010 23:16  Re: Porsche Supercup

Ta, ale gdyby znalazl sie dodatkowy sponsor ten pompatyczny napis POLAND znika.
Avatar użytkownika
renegade
 
Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 22:19

Postprzez Damian375 Pt maja 07, 2010 13:27  Re: Porsche Supercup

Patrze na program Polsat na jutro i na niedziele i nie widzę relacji z Porsche Supercup - to możliwe ?
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez chmiel Pt maja 07, 2010 14:55  Re: Porsche Supercup

Skoro w programie na stronie Polsatu próżno szukać relacji z Porsche Supercup w ten weekend, więc jest to jak najbardziej możliwe. Widocznie stwierdzili, że inne relacje będą dla nich bardziej opłacalne.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości