Grand Prix 2 - sezon 2006

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez W So sie 05, 2006 18:00  

K9G napisał(a):DC, RB, JV moim zdaniem powinni juz dawno odejsc, bo nic nie pokazuja a blokuja tylko miejsce dla mlodych mistrzow

To nie miejsce na takie dyskusje, ale nie wytrzymałem.
:evil:

JV - z powyższej trójki najsłabszy, ale też z drugiej strony jedyny z tytułem MŚ
RB - wicemistrz świata; po odejściu z Ferrari okazuje się godnym przeciwnikiem Buttona, czyli przedstawiciela "prawie młodego" pokolenia
DC - jako jedyny pośród młodych kierowców w barwach Red Bulla dał tej stajni podium

Radzę zachowywać większą ostrożność podczas skreślania kierowców mających ponad 30 lat w imię odmładzania stawki.
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Bart So sie 05, 2006 18:06  

Wyścig GP2 rzeczywiście dosyc ciekawy, ale gdyby nie Hamilton to niewiele by się działo. Szkoda, że Brytyjczykowi nie udało się wejść do pierwszej ósemki, ale myślę, że jutro może być przed Piquetem, w końcu dzielić ich będą na starcie tylko 2 pozycje. :-D
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez mkpol N sie 27, 2006 9:50  

Do niesławnego TO, po dzisiejszym wyścigu w Turcji można jeszcze dodać CO czyli Country Orders.

Carroll ewidentnie przepuścił Hamiltona na przedostatniej prostej - wyjątkowo niesportowe zachowanie. Jestem conajmniej zniesmaczony. I jeśli okaże się że te dwa punkty zadecydują o tytule mistrzowskim to nie chcę być w ich skórze. Analogie do pewnego zespołu F1 są, aż nadto oczywiste.

Czyżby obaj byli już szykowani do posad w zespole na F? :-D
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez Klyta Mirek N sie 27, 2006 10:53  

Szkoda , że tak ciekawy wyścig zakończył się takim niejasnym drugim miejscem Hamiltona . Carroll jechał po drugie miejsce i wyraźnie przepuścił pretendenta do tytułu . Takie rzeczy nie mają prawa bytu !
"Kiedy dziewczyna ma piętnaście lat, nienawidzi mężczyzn i wszystkich chętnie by wymordowała, w dwa lata później rozgląda się, czy któryś przypadkiem nie ocalał."
Avatar użytkownika
Klyta Mirek
 
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 18:56
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez im9ulse N sie 27, 2006 10:59  

co byscie nie paplali to trzeba przyznac ze Hamilton to kierowca wyjatkowy - walczacy do samego konca (mimo bledu i spadku na pozycje 12 walczyl i tylko dzieki swoim manewrom wyprzedzania dojechal 2) - obojetnie do jakiego teamu F1 nie trafi bede mu kibicowac ,nie Vettelowi nie Kubicy ale wlasnie Lewisowi bo ma charakter do agresywnej jazdy...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez kszyh2404 N sie 27, 2006 11:40  

wyscig bardzo ciekawy glownie dzieki hamiltonowi.swietna walka z piquetem i glockiem koles wyroznia sie w tej serii i jak najbardziej zasluguje na F1.a jesli idzie o to ostatnie okrazenie to moim zdaniem Carroll byl po prostu wolniejszy.po tym jak hamilton wyprzedzil glocka bylo widac jak szybko zbliza sie nie tylko do carolla ale i zubera.a sam manewr wyprzedzania przeprowadzil na tym zakrecie na ktorym "łykał" reszte stawki i widac bylo juz na poprzednich kolkach ze w tej partii toru byl zdecydowanie najszybszy. ale to moje zdanie i kazdy moze na to roznie patrzec.fakt faktem kolejny ciekawy wyscig.
"jak sobie posiejesz, tak sobie zapalisz"
Avatar użytkownika
kszyh2404
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 16:18
Lokalizacja: Brzozów

Postprzez Linus N sie 27, 2006 22:05  GP2 - Pytanie techniczne

Mam takie podstawowe pytanie, które nurtuje mnie po obejżeniu ostatniego wyścigu GP2 w Turcji.

Mianowicie zawsze myślałem, że w GP2 jest tak, że wszyscy jeżdża na tych samych nadwoziach (albo jest ich tylko kilka rodzajów), oraz na tych samych silnikach. Dlatego więc jest to dobry test kierowców, gdyż na dobrą sprawę pozycja w wyścigu zależy tylko od kierowcy i ustawień, które dobrali mu mechanicy.
Dzisiaj jednak, Hamilton z niesamowitą łatwością wyprzedzał, wszystkich niemalże zawodników na torze. Zacząłem się więc zastanawiać, czy aby na pewno mam dobrą wiedzę na temat stosowanych tam bolidów... Byłoby to wręcz więc niemożliwe, aby dokonać tego na takim samym samochodzie jaki mają inni...?
Avatar użytkownika
Linus
 
Dołączył(a): Wt wrz 13, 2005 17:33
Lokalizacja: Łódź

Postprzez gregoff N sie 27, 2006 22:15  

O ile wiem to jest dokładnie ten sam bolid. Mógł różnić się setupem i może oponami, ale nic poza tym chyba. Z drugiej strony wczoraj Piquet mial aż 18 sekund przewagi nad drugim Hamiltonem i o 0.6 lepszy faslap więc też miał totalną przewagę a mimo to dziś był dopiero piąty.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Kubuś Fatalista Wt sty 23, 2007 10:34  

A tak a pro_pos GP2. Tu będę kibicował Sennie. Mam nadzieje że obudzi się w nim wielki talent. Czy go posiada to nie wiem. Ale chyba tak. Bruno o ile się nie mylę miał sporą przerwę w kartingu i nie jeździł jak inni cały czas. A obecnie odnosi jakieś sukcesy. Ale zawsze miło jest popatrzeć na bolid w którym siedzi kierowca w żółtym kasku a z boku pisze Senna. Szkoda że młody Prost nie jeździ w GP2. Senna i Prost w jednym coś pięknego.

Na jakim kanale będzie można oglądać GP2 w tym sezonie.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez TobaccoBoy Wt sty 23, 2007 15:16  

Prost junior jakoś nie miał talentu ojca (nawet namiastki) więc i to dobrze, że ich obu w jednej serii nie ujrzymy


[mod="Mariusz"]Temat zamknięty z dniem 24 I 2007.[/mod]
TobaccoBoy
 

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości