Verva Street Racing

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Mahilda111 N lis 11, 2012 11:13  Re: Verva Street Racing



Proszę zwrócić uwagę na 0:37...
Avatar użytkownika
Mahilda111
redaktor
 
Dołączył(a): So sty 29, 2011 9:14

Postprzez rolnik sam w dolinie N maja 19, 2013 17:42  Re: Verva Street Racing

W tym roku zamiast Verva Street Racing będzie Top Gear live na Narodowym, 21 Września.
Obrazek
http://orlentopgearlive.pl/
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez Lukas Śr wrz 11, 2013 21:49  Re: Verva Street Racing

Mam na zbyciu 2 bilety na Top Gear Live, jeden dla dorosłego, drugi dla dziecka, jakby ktoś był chętny to info na PW :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Voltare So sie 02, 2014 13:33  Re: Verva Street Racing

Planuje ktoś w tym roku wypad na VSR z okolic Krakowa ? Mam zamiar razem z dziewczyną się wybrać a jeśli ktoś by jechał samochodem a miał wolne miejsca to z chęcią moglibyśmy dołączyć. I oczywiście zawsze lepiej jechać w grupie. Gdyby ktoś był zainteresowany to proszę o info na PW.
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez Mariusz Cz paź 29, 2015 15:25  Re: Verva Street Racing

W minioną sobotę tj. 24 października odbyła się kolejna edycja VSR. Fakt, że temat nie jest poruszany na forum zaczął mnie zastanawiać. O co chodzi?
- formuła jest już nieatrakcyjna (wolimy ulice niż stadion)
- mniejsze zaangażowanie użytkowników serwisu w działalność na forum
- było mało ciekawie
- nikt z forumowiczów tam nie był

No więc jak?
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Voo Cz paź 29, 2015 16:01  Re: Verva Street Racing

Poszedłbym z dzieciakiem dla samochodów, autografów, plakatów i zdjęć np. z Małyszem, jakbym mieszkał w Warszawie.

Jechać daleko i wydawać kasę na imprezę typu "Show, mydło i powidło, rajdowcy, quadowcy i wyścigowcy na stadionie" to nie dla mnie. Nie przepadam za takimi imprezami, lubię poważną rywalizację. Poza tym nawet jako show, na stadionie wszystko jest siłą rzeczy takie umowne.
Avatar użytkownika
Voo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 18:40

Postprzez Saruto Cz paź 29, 2015 17:51  Re: Verva Street Racing

Widziałem relacje z takich imprez w TV. Nie wygląda to na ciekawe.
Zresztą jak są przerwy na torach wyścigowych i robią takie pokazy, to też mało osób je ogląda. Natomiast panowie CHM to typowe tricki i zabawy. Ostatnio trafiłem na relację z Australii i po kilku minutach się znudziłem.
Poza tym z Krakowa do Warszawy dojazd jest bardzo marny. Bardziej impreza dla ludzi z okolic stolicy.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez slipstream Cz paź 29, 2015 18:32  Re: Verva Street Racing

Co się dzieje? Powtarzalność. Jednak jeśli formuła nie ewoluuje, to trudno utrzymać zainteresowanie. Byłem na ulicznych Vervach, byłem za pierwszym razem na stadionie z TopGearem jeszcze wtedy bo to było coś nowego, ale teraz uznaje że nie ma potrzeby znowu jechać pół Polski oglądać "to samo". No może jakbym miał wolne i kompletnie nic do roboty, ale nie tak że będą pod to ustawiał swoje plany. A jak widziałem relacje to nic nowego spektakularnego mnie nie czekało, więc nie żałuję.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron