Verva Street Racing

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Mahilda111 So wrz 15, 2012 18:14  Re: Verva Street Racing

Jeżeli ktoś z Vervy to czyta, błagam, nigdy więcej tą imprezę we wrześniu! Widowisko spoko, tylko że aura typowo jesienna i po 17 już praktycznie trybuny 2 i 4 były w połowie puste. Zimno jak na sybirze...
Avatar użytkownika
Mahilda111
redaktor
 
Dołączył(a): So sty 29, 2011 9:14

Postprzez VJM02 So wrz 15, 2012 22:32  Re: Verva Street Racing

Aż tak źle z temperaturą nie było, przynajmniej ja nie odczuwałem jej tak. :-P
Avatar użytkownika
VJM02
 
Dołączył(a): Wt wrz 22, 2009 14:02
GG: 7351768

Postprzez MarK N wrz 16, 2012 9:50  Re: Verva Street Racing

Zdecydowanie najsłabsza edycja ze wszystkich, przynajmniej jeśli chodzi o to co działo się na trasie. O ile w poprzednich edycjach śmiałem się, że jazdy pokazowe tytułowano jako "wyścigi", to w tym roku chciałbym móc się chociaż śmiać. Niestety jazdy niemal wszystkich aut odbywały się w żenującym, niemal spacerowym tempie, tak, że nie można było nawet usłyszeć gangu niektórych silników, poza tym niektóre przejazdy zajmowały jedno okrążenie chyba, więc jak przejeżdżało kilka samochodów to nawet nie można było wszystkim się przyjrzeć bo na raz nie idzie a potem już zjeżdżały. Jedyna grupa, która chociaż nieco bawiła się na trasie to rajdowcy. Nawet drifterzy nic nie pokazali bo kręcić bączki to umie każdy w RWD, jedynie Marek Wartałowicz wykonywał takie manewry, że ludziom szczęki opadały i się odsuwali od barierek bo byli pewni, że się nie zmieści w zakręcie i wypadnie. No i stunterzy - wiadomo. Poza tym mieliśmy wożenie Cichopków i innych wynalazków po torze tymi tymi samymi samochodami co jeżdżą od 3 lat. N/C .

W dodatku te przerwy kiedy się stoi i nic się nie dzieje albo kiedy są jakieś nikomu niepotrzebne wręczenia pucharów za 40 zł za nic. Przy tej pogodzie to tym bardziej wnerwiało.
Avatar użytkownika
MarK
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 21:08
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez slipstream N wrz 16, 2012 10:23  Re: Verva Street Racing

No i dobrze, przynajmniej z czystym sumieniem można sobie darować kolejne edycje. Na słowo że "będzie lepiej" nie uwierzę, a i niby co może być lepiej niż bolid F1 :-P Swoją drogą, też z lekka słaby przejazd "zeszłorocznego bolidu Sebastiana Vettela" (z ręką na sercu kto się łudził że to nie będzie showcar)... 3 przejazdy po 3 kółka i za każdym razem po jednym "popisie". No i czy mi się wydaje, czy nikt z Vervy nie chwalił się przed imprezą że będzie na niej zwycięzca Nissan GT-Academy, chyba że miała to być wielka niespodzianka jakaś. No i ogólnie większość trudno nazwać cokolwiek pokazami bo mam wrażenie że to wszystko było ledwo dostojna parada, a nie choć odrobinę poważniejszy przejazd.

A tak dygresją jeszcze zapytam, czy ktoś się spodziewał że "wielkie" zawody w Drifcie podczas imprezy Vervy wygra inny kierowca niż kierowca Vervy...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez SirKamil N wrz 16, 2012 20:30  Re: Verva Street Racing

slipstream napisał(a):"zeszłorocznego bolidu Sebastiana Vettela" (z ręką na sercu kto się łudził że to nie będzie showcar)...
to nie rb7?
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez gornik N wrz 16, 2012 21:31  Re: Verva Street Racing

Obrazek


Hmm, jeżeli to jest ich showcar to z pakietem RB7 ;p
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez MarK Pn wrz 17, 2012 14:10  Re: Verva Street Racing

@ Slip Co ty nazywasz tam zawodami? Chyba, że tytułowanie tego przejazdu zawodami tak Ci utkwiło w głowie, że nie możesz się go pozbyć? :P Ja oprócz Wartałowicza nie widziałem nikogo kto by pokazał choć 5m driftu, choć Przygoński zdaje się jeszcze próbował, ale tylko próbował. Teraz każdy kto wyjedzie na ulicę i zrobi bączka pomyśli, że może startować w DMP :D .

Ale serio te samochody powinny jeździć po prostu... szybciej. W tym roku tempo było takie, że miałem wrażenie, że nawet jakby stała tam policja z radarem to oprócz Open wheeli, Radicali, kilku rajdówek i driftowozów, to reszty by nawet na 50km/h w mieście nie złapali.
Avatar użytkownika
MarK
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 21:08
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez pepsi-opc Pn wrz 17, 2012 14:31  Re: Verva Street Racing

Ja tam się nie dziwie(już rok temu była lipa poza Pit Party)... takie eventy można robić na lotniskach/torach, bo inaczej to będzie procesja...
Avatar użytkownika
pepsi-opc
 
Dołączył(a): So maja 16, 2009 22:47
Lokalizacja: Sochaczew
GG: 8255927

Postprzez MarK Śr wrz 19, 2012 11:41  Re: Verva Street Racing

Jakoś dwa lata temu te wszystkie Ferrari i Prosiaki pomykały bez problemów. Można?
Avatar użytkownika
MarK
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 21:08
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez Lukas Śr wrz 19, 2012 12:40  Re: Verva Street Racing

MarK rozumiem rozgoryczenie z nie zaspokojenia swojej wizji takiej imprezy, ale jeden post w zupełności wystarczy :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez pietrov Śr wrz 19, 2012 21:32  Re: Verva Street Racing

Zdjęcie czarnego mustanga z końca lewej alejki koniecznie poszukiwane. :sad:
Avatar użytkownika
pietrov
 
Dołączył(a): Cz kwi 12, 2007 15:14
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
GG: 2268821

Postprzez MarK Cz wrz 20, 2012 11:09  Re: Verva Street Racing

@ Lukas - Nie niezaspokojenia swojej wizji, tylko tego, że jej twórcy postawili sobie jakąś poprzeczkę po 1. edycji, a co roku zamiast ją podnosić to opuszczają... ale ok.

@ Pietrov Np to? ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
MarK
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 21:08
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez slipstream Cz wrz 20, 2012 12:08  Re: Verva Street Racing

Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez pietrov Cz wrz 20, 2012 13:16  Re: Verva Street Racing

Dzięki Panowie ;)
Avatar użytkownika
pietrov
 
Dołączył(a): Cz kwi 12, 2007 15:14
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
GG: 2268821

Postprzez SirKamil So wrz 22, 2012 15:13  Re: Verva Street Racing

gornik napisał(a):Obrazek


Hmm, jeżeli to jest ich showcar to z pakietem RB7 ;p


Odwrotnie. To RB7 z pakietem showcar (chłodzenie etc.)
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron