DTM

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Phaedra Pt paź 25, 2019 10:41  Re: DTM

Może to " że Go nie chcą" to moja nadinterpretacja. :lol: W sumie to nawet nie jestem pewny czy oficjalnie potwierdzili jakie kolwiek rozmowy. Nasze forumowe orły sugerowały, że Orlen miał rozmawiać z kilkoma, ktoś zrobił z tego pakiet startowy dla Kubicy. Tu na forum jeszcze to przememłane cztery razy. Człowiek później powiela głupoty.
Wracając do DTM, to niepokoi mnie jednak cisza w temacie. Nie ukrywam, że chętnie bym zobaczył Kubice żeby przekonać siebie, że ten Russell może jednak nie jest taki dobry, jak Go malują.
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez bartoszcze Pt paź 25, 2019 11:07  Re: DTM

Kubica w najświeższych wypowiedziach mocno podkreślał że chce się ścigać (i że to potencjalny problem w rozmowach z Haasem) więc może problem jest w kolizjach terminów DTM/F1 - jeśli Haas chciałby go mieć w każdy weekend wyścigowy w symulatorze.

Z drugiej strony z tymi startami w DTM póki co też żadnych konkretów.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Pavlos Le Paul Cz lis 07, 2019 15:20  Re: DTM

Całkiem ciekawy futurystyczny koncept został pokazany: https://twitter.com/DTM/status/1192328394815483904?s=20
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Phaedra Cz lis 07, 2019 18:39  Re: DTM

Zastanawiam się, czy baterie w tej wizualizacji to pomyłka grafików, czy co? Przewaga technologii ogniw paliwowych zasilanych wodorem polega na pozbyciu się uciążliwych w eksploatacji baterii.
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez bartoszcze Wt gru 03, 2019 15:11  Re: DTM

W związku z udziałem Kubicy w testach DTM w przyszłym tygodniu zapewne seria zyska nagle wielu fanów i ekspertów...
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez lolek99 Wt gru 03, 2019 16:54  Re: DTM

A to już potwierdzone, że będzie na testach? :D
*kurde, gdzie to można oglądać?*
Avatar użytkownika
lolek99
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 14:59
Lokalizacja: Jodłowa

Postprzez krzych Cz gru 05, 2019 21:48  Re: DTM

Kubica w testach DTM przez co nietrudno wnioskować czy prorokować, że jakiś angaż na przyszły sezon będzie. Może tak ktoś kto się orientuje opracuje mały poradnik żółtodzioba ?; Krótkie zasady ściągania, kto w czubie i ogólne zasady. :)
2010 : True World Champion - Fernando Alonso
Avatar użytkownika
krzych
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 15:10
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Voo Pt gru 06, 2019 8:32  Re: DTM

Mam tylko nadzieję, że będzie coś w stanie zdziałać w tej serii i obędzie się bez inwazji polskich pretensji, polskich teorii spiskowych ze strony psychofanów we wszelkich mediach społecznościowych. Obawiam się, że w głowach ludzi tworzy się już wyobrażenie o "bułce z masłem" co może skończyć się potem kibicowską frustracją i szukaniem winnych. Nie śledzę DTM ale to chyba dość specyficzna seria, w której emerytowane gwiazdy z królowej motosportu chyba nie odgrywały nigdy wiodącej roli. Ale mogę się mylić i chętnie przeczytam co o tym sądzi ktoś lepiej zorientowany w temacie.
Avatar użytkownika
Voo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 18:40

Postprzez Pawcioco Pt gru 06, 2019 10:24  Re: DTM

Na testach oprócz Kubicy i Yelloly mają być też Wittmann i Eng. Mają robić za punkt odniesienia. Niestety testy chyba są tajne, więc nie poznamy czasów ani tempa kierowców. Musimy liczyć na to że ktoś z zespołu się wygada.
Pawcioco
 
Dołączył(a): Pt mar 25, 2016 13:41

Postprzez krzych Pt gru 06, 2019 10:29  Re: DTM

Warto wspomnieć, że ma być też drugi Polak.
2010 : True World Champion - Fernando Alonso
Avatar użytkownika
krzych
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 15:10
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mortis Pt gru 06, 2019 10:36  Re: DTM

Jan Kisiel?
mortis
 
Dołączył(a): Wt cze 06, 2017 18:54

Postprzez krzych Pt gru 06, 2019 10:42  Re: DTM

Robin Rogalski.
2010 : True World Champion - Fernando Alonso
Avatar użytkownika
krzych
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 15:10
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Protonek So sie 01, 2020 14:28  Re: DTM

No i pierwszy wyścig DTM. Zwycięstwo Nico Mullera, drugi Green, trzeci Duval, generalnie totalna dominacja Audi, szkoda pitu Roberta, bo mógł pokonać klienckie Audi.
A jego imię osiemdziesiąt i osiem.
Avatar użytkownika
Protonek
 
Dołączył(a): Śr gru 23, 2015 12:04

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron