Żużel

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Voo N kwi 19, 2015 11:29  Re: Żużel

Jedyni, którzy "beknęli" to ponad 50 tysięcy kibiców na Narodowym, którzy wydali na bilety, często jeszcze więcej na dojazd i zostali wydymani przez organizatorów tej szopki. Zjechała się dosłownie cała Polska co było widać na każdej stacji benzynowej przed Warszawą, na parkingach, w metrze i w tramwajach. Ostatecznie zawalił pewnie duński troll i jego ekipa nieudaczników, która układając tor po raz nie wiem który (a nie chce mi się szukać w necie i liczyć) - powiedzmy "ędziesiąty" nie była w stanie przygotować nawierzchni, która wytrzymałaby kilka wyścigów. Przecież warunki się nie zmieniały, nie padało, nie świeciło, był cały czas zasunięty dach. Szopka z maszyną startową to jest takie partactwo, że aż się wierzyć nie chce, że to możliwe na tym poziomie rozgrywek, taka heca nie byłaby dopuszczalna w najniższej polskiej lidze a to także pozostaje w gestii Olsena. Nie chce mi się rozpisywać i nikogo zanudzać ale były symptomy w zachowaniu zawodników, świadczące o tym, że wiedzieli, że nie dojadą zawodów i że wszyscy czekają tylko, żeby odbyły się trzy serie wymagane do zaliczenia zawodów i przepraszam za określenie - i spierd...my a kibice niech się bujają. Zawodnikom można się nie dziwić chociaż mogli dać wyraźny odpór już przed zawodami ale wiadomo jak jest - polityka, pieniądze, układy, jedziemy!

Bo zauważcie, że w zasadzie "nic się nie stało", więc po co rozmawiać o winie? Zawody się odbyły, wpływy z biletów, gadżetów i żarcia były potężne, kasa się zgadza więc o co chodzi. Jeszcze nigdy nie byłem tak wkur...y i rozczarowany po zawodach. Nie ogarniam tego - kibice i kasa w tym sporcie są tylko w Polsce a rządzi nim brytyjsko-duńska mafia co rok żerująca na Polakach (naszych klubach, miastach i ich budżetach). Nie może tak być, że ktoś za nasze pieniądze urządza imprezę na której on sam zarabia. Plus kilku cwaniaków po polskiej stronie. Na dodatek są to wszystko ludzie, którzy za swoje działania nie ponoszą żadnej odpowiedzialności, choćby finansowej za spierd... robotę.
Avatar użytkownika
Voo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 18:40

Postprzez slipstream N kwi 19, 2015 12:06  Re: Żużel

A i owszem, po odwołanym piątkowym treningu zapaliła się u wielu lampka ostrzegawcza. I pewnie gdyby to było zaplanowane i odjechali tylko 12 wyścigów po czym odwołali zawody to byłoby może jedynie wielkie rozczarowanie, ale dodatkowe cyrki z taśmą startową w trakcie zawodów sprawiły że skończyło się na naprawdę wielkim w***wieniu. To była taka wisienka na tym zgniłym torcie która przelała czarę goryczy.

Ale ostatecznie mam nadzieje że i tak na tym stracą, bo moje przekonanie graniczy nieomal z pewnością, że za rok o takiej frekwencji mogą zapomnieć, a jeszcze pozostałe 2 zawody jakie są zakontraktowane odbędą się przy niemal pustych trybunach.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Arturo_R30 Cz cze 18, 2015 11:29  Re: Żużel

Wybiera się ktoś z Was na SEC do Torunia w sobotę ? ;) Mam na zbyciu 2 bilety normalne w cenie jednego :) Ktoś chętny ?
Ja niestety nie mam możliwości się wybrać, od poniedziałku sesja ;/
Arturo
Arturo_R30
 
Dołączył(a): Śr paź 02, 2013 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Kraków/Faenza

Postprzez gucioprawda N sie 23, 2015 22:49  Re: Żużel

Ech, kolejna ofiara speedway'a. Darcy Ward ma zgilotynowany rdzeń kręgowy na wysokości kręgów C6/C7... 23 lata. I wózek.
gucioprawda
 
Dołączył(a): Pn maja 16, 2011 0:39
Lokalizacja: Warszawa-studia, Częstochowa-wakacje
GG: 5749292

Postprzez Saruto N sie 23, 2015 23:15  Re: Żużel

Największy talent ostatnich lat... strasznie mi go szkoda, obecnie tylko Emil i Tajski jeżdżą równie dobrze co on... :( Zieloni mają tragiczny sezon.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez slipstream Pn sie 24, 2015 6:50  Re: Żużel

Ale w jakiej sytuacji... Ostatni bieg ostatniego meczu sezonu. Nie było o co walczyć bo wszelkie rozstrzygnięcia już zapadły i jakikolwiek wynik tego biegu nic nie zmieniał. Do tego spotyka to zawodnika który wraca po rocznej przerwie (pomijając jej przyczyny), od razu okazuje się że jeździ i tak na poziomie ponad niemal wszystkimi pokazując jednoznacznie że był największym talentem ostatnich lat i ledwo po kilku miesiącach absolutny koniec.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Shaitan Pn sie 24, 2015 21:04  Re: Żużel

Jestem ciągle w szoku... To był piekielnie zdolny chłopak... tak był, bo jego kariera zawodnicza skończyła się niestety w miniony weekend. Potworna tragedia, a okoliczności tylko potęgują to, że jeszcze to do mnie nie dociera... :( .
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez Kazik So wrz 12, 2015 22:42  Re: Żużel

Pozostaje życzyć Darcy'emu powrotu do takiej sprawności jaką ma Krzysiu Cegielski.
Speedway, którego kiedyś byłem fanem zawsze był sportem niebezpiecznym.
Gdy zginął Lee Richardson to też nie można było w sumie powiedzieć nic więcej niż zacytować słowa Zenka Plecha: "ten zawodnik zginął bo... uprawiał żużel".
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez marwoj666 Pn paź 05, 2015 10:15  Re: Żużel

Cos temat ucichł... Od soboty mamy nowego mistrza świata Taia Woffindena :) Ogólnie zawody na Motoarenie były świetne :grin:
.:: Szybkiego powrotu do F1 Robert! ::.
"If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver..."
Avatar użytkownika
marwoj666
 
Dołączył(a): Śr lip 21, 2010 18:24

Postprzez Saruto Pn paź 05, 2015 10:25  Re: Żużel

marwoj666 napisał(a):Cos temat ucichł... Od soboty mamy nowego mistrza świata Taia Woffindena :) Ogólnie zawody na Motoarenie były świetne :grin:

13 bieg miazga :D Mało kto lubi gadać sam z sobą. Woffi perfekcyjny był w tym roku.
Mam nadzieję, że Emil wróci do GP. Wtedy pojedynki zapowiadają się świetnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Voo Pn paź 05, 2015 11:10  Re: Żużel

Ją w tym roku bojkotuję Speedway GP ;) ale wielkie brawa dla Taia.
Avatar użytkownika
Voo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 18:40

Postprzez Voo Śr gru 02, 2015 19:26  Re: Żużel

Strój Tadka Błażusiaka można kupić na aukcji, z której dochód zostanie przekazany na rehabilitację Warda:

http://charytatywni.allegro.pl/taddy-bl ... x-i2369263
Avatar użytkownika
Voo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 18:40

Postprzez Duif Śr gru 02, 2015 20:17  Re: Żużel

A co ma to do żużlu? ;)
Avatar użytkownika
Duif
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 11:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez slipstream Śr gru 02, 2015 20:53  Re: Żużel

A to że Darcy Ward jest zużlowcem który przechodzi rehabilitację po koszmarnym wypadku na meczu żużlowym...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez marwoj666 N maja 15, 2016 11:49  Re: Żużel

Był z was ktoś na wczorajszym GP w Warszawie? Jak wrażenia? Od połowy zawodów było już ciekawie :wink: A sam stadion zrobił na mnie duże wrażenie :-D
.:: Szybkiego powrotu do F1 Robert! ::.
"If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver..."
Avatar użytkownika
marwoj666
 
Dołączył(a): Śr lip 21, 2010 18:24

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości