Żużel

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Mateusz91F1 N sty 14, 2007 20:15  

Nom... czas rozruszać temat bo karuzela transferowa wre!!!
Ja jestem z LBN i myślę że to będzie trudny rok, dla klubu ale i kibiców. Skład całkiem nowy, przebudowany całkowicie! Na dodatek w klubie też nie za dobrze z kasą:(:( Ale to jak zwykle... Myślę że powinno być lepiej niż w 2006-to była żenada!!! :P :-P :razz:
Mateusz91F1
 

Postprzez kimifan N sty 14, 2007 20:44  

U nas w Częstochowie to same niewiadome :P Począwszy od stanowiska trenera :) Najważniejsze, ze sklad jest juz skompletowany, ale co z tego skoro w drużynie jest kilka niewiadomych. Lindbeack - niewiadomo czy przelozy swoja postawe z lig zagranicznych na Polską. Dryml - ciekawe czy jest w stanie robić po 10 pkt na mecz(w Unii Tarnów w zeszłym roku na torze Włókniarza zdobył 12 pkt :o ). Na koniec jeszcze juniorzy. Wydaje się, że Szczepaniak jest numerem jeden, ale kto drugi? Lewis Bridger to melodia przyszłości, pojedzie w może 2-3 meczach. Edek Kennett jeśli tylko złapie o co chodzi na naszych torach to możemy mieć z niego pocieche, ale nie wiem jak będzie wyglądala jego strategia jazdy w Polsce(w sensie ile razy go ujrzymy w meczu ligowym ;) ). Reszta naszych krajów juniorów musi zostać koniecznie dosprzętowiona! :-) Jeśli tak się stanie to może rozbłysnąć talent jednego lub więcej z trójki: Piekarski, Romańczuk, Miturski. Ja osobiście liczę na Sebastiana Pydzika, ze względu na jego podejście do tego sportu w sensie pełen profesjonalizm. Zeszły sezon stracił na leczenie kontuzji, jak będzie teraz? To jego ostatnia szansa... ;) Tak więc zapowiada się ciekawy sezon dla Włókniarza, mam nadzieję, że z happy endem na jego zakończenie ;)

Żużlowe Pozdro z Czewy!!
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą..."
kimifan
 
Dołączył(a): So wrz 23, 2006 14:37
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez kszyh2404 N sty 14, 2007 21:29  

Mateusz91F1 napisał(a):Nom... czas rozruszać temat bo karuzela transferowa wre!!!
Ja jestem z LBN i myślę że to będzie trudny rok, dla klubu ale i kibiców. Skład całkiem nowy, przebudowany całkowicie! Na dodatek w klubie też nie za dobrze z kasą:(:( Ale to jak zwykle... Myślę że powinno być lepiej niż w 2006-to była żenada!!! :P :-P :razz:

z tym skladem to jednak mozna powiedziec tak ze nowy a jednak stary: jelen, trumna,piszcz(na dniach go pewnie zakontraktuja) to przeciez u nas jezdzili dodajac do tego sledzia(prawdopodobnie) + stachyre i mamy samych znajomych. biorac pod uwage budzet TŻ nie nalezy sie spodziewac by procz mlodego hansena nowi obco przejezdzili wszystkie mecze.
Avatar użytkownika
kszyh2404
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 16:18
Lokalizacja: Brzozów

Postprzez Mariusz Śr sty 24, 2007 17:36  

W tym temacie można podzielić się refleksjami na temat wyścigów motocyklowych na żużlu.

Obrazek
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez michallool Pt mar 30, 2007 18:12  Speedway w Polsce i nie tylko.

Chciałem założyć ten temat byście podzielili się swoimi opiniami na temat żużla jeśli się nim interesujecie :) :)

[mod="Maraz"]Przeniesione z "Innych dyscyplin sportu". Przed założeniem nowego tematu należy się upewnić, czy nie ma już takiego przypadkiem na forum.[/mod]
michallool
 

Postprzez kamilkz56 Pt mar 30, 2007 18:28  

Świetny pomysł
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kamilkz56
 
Dołączył(a): N lut 11, 2007 20:01
Lokalizacja: Ze Stolicy

Postprzez slipstream Pt mar 30, 2007 18:28  

Jako lokalny patriota z miasta zasłużonego dla tego sportu a i owszem.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez michallool Pt mar 30, 2007 18:52  

Czyli widze że interesujecie się speedwayem :) :) :)
michallool
 

Postprzez Siemion19 So mar 31, 2007 7:54  

Slipstream pamiętasz finał Mp 2003 jaka atmosfera albo jak Greg Walasek zdobywał MP to są niezapomniane chwile
Siemion19
 

Postprzez slipstream So mar 31, 2007 8:29  

Siemion19 napisał(a):Slipstream pamiętasz finał Mp 2003 jaka atmosfera

Cholera no nie mogłem wtedy być w mieście, ale pamiętam jeszcze dawne czasy np. 97 co to się działo jak jak Krzyżaniak u nas w Czewie wygrał MP podcinając Drabika w biegu finałowym. Z trybun leciało wszystko co się dało...

Ale spokojnie wracajmy do bieżacch wydarzeń - Dziassiaj sparingi z Lesznem
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez michallool So mar 31, 2007 12:42  

Dzis Unia Wygra z Wts ale w rewanżu przegra po w Wts ma jechać Crump. Czyli komplet zrobi :D :D :D
michallool
 

Postprzez Siemion19 So mar 31, 2007 14:24  

Crumpy może w tym sezonie tak już nie jezdzić.Ja obserwuję Andreasa Jonssona kurde szkoda że już u nas nie jeżdzi.

P.S Żużlem się interesuje od 97 czyli tak samo jak z F1.NIe mogłem wczesniej
Siemion19
 

Postprzez Adaams So mar 31, 2007 14:44  

Chciałbym wam przedstawić "Najlepszy polski stadion żużlowy":
Znajduje się on w mieście w którym mieszkam (RYBNIK):
http://www.rkm.rybnik.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=33&Itemid=42
I to nie ja wymyśliłem (że Najlepszy stadion żużlowy) wygrał on już kilka konkursów, itd. (pisało to też w jakiejś gazecie żużlowej, lecz nie pamiętam tytułu)
Avatar użytkownika
Adaams
 
Dołączył(a): Cz gru 28, 2006 8:46
Lokalizacja: Rybnik
GG: 6503382

Postprzez slipstream So mar 31, 2007 15:54  

Adams93 napisał(a):Chciałbym wam przedstawić "Najlepszy polski stadion żużlowy":
Znajduje się on w mieście w którym mieszkam (RYBNIK):

Hmm, wystarczy poczekac jak skończą remont przy ul. Olsztyńskiej w Czewie. Trybuny odnowione, teraz stawiają nową wieżę sędziowską. Ze spełnionymi wszystkimi wymogami FIS Speedway GP w Czestochowie coraz bliżej.

http://ids.czest.pl/~ckm/przebudowa.html
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez michallool N kwi 01, 2007 7:01  

Ale i tak w Lesznie jest najlepszy stadion który w tym roku przeprowadzi zawody DPŚ. Wkońcu się doczekałem że na smoku zawitały imprezy godne tego stadionu. :) :) :) :) :) :) :) :) :)
michallool
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości