Żużel

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez chmiel So kwi 07, 2007 19:39  

Tak, jak można było się spodziewać, aktualny mistrz Polski Atlas Wrocław otrzymał licencje.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez chmiel Pn kwi 09, 2007 19:41  

Unibax Toruń pokonał 49:44 Unię Leszno. :-D Świetny jazda Ząbika, dobra Sullivana i Jagusia. Toruń pokonał silnego przeciwnika, z czego się bardzo cieszę. :)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Norbert87 Pn kwi 09, 2007 20:37  

Nie było mi dane oglądać dzisiejszego meczu ale z relacji znajomego dowiedziałem sie o tym, że z następnej kolejki Polsat Sport będzie chciał przeprowadzić relację, chyba że zastana zamknięte bramy i nie wejdą na stadion to relacji nie będzie. Wszystko to przypomina sytuacje z przed kilku lat, kiedy TVP kupiło prawa do Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i nie pokazywali żadnych relacji. Teraz podobnie sie zaczęło z żużlem. Takie akcie tylko w PL.
Avatar użytkownika
Norbert87
 
Dołączył(a): So mar 17, 2007 12:25

Postprzez McLuke Pn kwi 09, 2007 23:18  

hmmm... przepraszam, że się wtrące do tej rozmowy, ale chciałem się spytać, czy na tym forum są też osoby, które kibicują klubą spoza ekstraligi??

Bo tak nawiasem mówiąc w I lidze też toczą się ciekawe pojedynki. Np: Dzisiejszy mecz PSŻ Poznań vs. RKM Rybnik.
Ekipa z Poznania debiutowała w I lidze, a RKM to spadkowiec z Ekstraligi, co nie zmienia jednak faktu, iż to właśnie "Skorpiony" wygrały ten pojedynek z przewagą 8 pkt. Niestety nie obyło się bez kilku groźnych upadków (przyczyną jest bardzo dziurawa nawierzchnia toru) na szczęscie wszystko skończyło się szczęśliwie :)
Jeden z biegów zakończył się nawet zwycięstwem Poznaniaków 5:0!! :o :o

Muszę przyznać, że do zwycięstwa PSŻ przyczynił się Norbert Kościuch-były zawodnik leszczyńskich "Byków". W 5 startach 4 razy był 1-szy i tylko raz 2-gi :) :D
"Racing, competing, is in my blood. It's part of me, it's part of my life; I've been doing it all my life. And it stands up before anything else." - Ayrton Senna
Avatar użytkownika
McLuke
 
Dołączył(a): Pn gru 05, 2005 19:27
Lokalizacja: Poznań
GG: 7404068

Postprzez pawelgkm Wt kwi 10, 2007 7:08  

McLuke są ;] Co widać w moim nicku :) Niestety w G-dzu pogoda nie pozwoliła na jazdę... Gratulacje dla Poznania, dosyć niespodziewane zwycięstwo. Trochę pomogła słabsza postawa Gafurova no i przede wszystkim Szombierskiego, co nie zmienia faktu ze Kościuch, Squra i Kłopot pojechali świetnie.
pawelgkm
 
Dołączył(a): So sie 26, 2006 10:05
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez manipulator Wt kwi 10, 2007 8:54  

Czy ktoś wie jaki kanał będzie transmitował Ekstralige?
Kimi: "Just leave me alone, I know what I'm doing!"
Avatar użytkownika
manipulator
 
Dołączył(a): Wt kwi 18, 2006 14:29

Postprzez michallool Wt kwi 10, 2007 15:32  

Ja bym poczekał przecież po pierwszej kolejce nic jescze nie wiadomo. Wielki skład ma Zielonka a co dostaje u siebie z taką ekipą z bydgoszczy która nie ma tak dobrego składu jak Zielonka a udało im się wygrać. Leszno teraz ma dwa mecze u siebie i obyte dwa wygrali Leszczynianie :) :) :) :) :) :) :)
michallool
 

Postprzez Krystek So kwi 14, 2007 18:37  

Jutro o 17.00 na polsacie sport mecz Polonia Bydgoszcz - Włókniarz Częstochowa.
http://www.polsatsport.tv/news/1203_3586.htm

Na kogo stawiacie?
Avatar użytkownika
Krystek
 
Dołączył(a): N sty 14, 2007 17:53
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez chmiel So kwi 14, 2007 18:55  

Myślę, że po ciężkim boju wygra Włókniarz. Ale mnie bardziej interesuje pojedynek Atlasu Wrocław z Unibaxem Toruń. Ekipa z Torunia będzie jechała na wyjeździe z obrońcą tytułu, więc o wygraną będzie bardzo, bardzo ciężko.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez michallool N kwi 15, 2007 8:02  

Ja jednak stawiam na Bydzię. A w potyczce dwóch Unii na kogo byście postawili. :D :D
michallool
 

Postprzez kimifan N kwi 15, 2007 8:18  

w Lesznie zdecydowanie wygra Unia z Tarnowa ;) Mają naprawdę świetny skład, a Ljung wygląda na następce Rickardssona. Nic tylko pozazdrościć :) Unia ma w sumie tylko dwóch pewniaków: Hampel i Adams. Reszta może kompletnie dać ciała i wynik będzie fatalny. Ja jednak obstawiam szalenie interesujący mecz i zwycięstwo jaskółek(które polubiłem :D) 44:46. Pozdrawiam!
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą..."
kimifan
 
Dołączył(a): So wrz 23, 2006 14:37
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Krystek Pn kwi 16, 2007 17:51  

Wczoraj swietne spotkanie Bydgoszczy z Częstochową. Dobry początek Polonii potem trochę słabiej i kapitalna końcówka. Ostatecznie 48:42 dla gospodarzy :D

Polonia jako jedyna ma komplet zwycięstw po dwóch kolejkach i prowadzi w tabeli :D
Avatar użytkownika
Krystek
 
Dołączył(a): N sty 14, 2007 17:53
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez michallool Pn kwi 16, 2007 17:55  

Ale jeszcze lepszy mecz w Lesznie. Wczoraj było około 20,000 osób i było zajefajnie :D :D
michallool
 

Postprzez chmiel Pn kwi 16, 2007 18:08  

To może być coś o tym meczu napisał... :?:

Atlas Wrocław - Unibax Toruń 58:35
Niestety Torunianie wysoko przegrali. Bardzo słabo w barwach Unibaxu spisali się liderzy - Sullivan i Jaguś, a w dodatku zawodnicy z Torunia mieli dużo defektów. Zdecydowane zwycięstwo Atlasu. Świetnie pojechali Gapiński i Crump.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez michallool Śr kwi 18, 2007 7:02  

No w Lesznie po pierwsze jeszcze tyle osób nie widziałem http://www.sportowefakty.pl/galeria/ind ... &g=736&z=2
Macie u przykład. Zaskoczył mnie bieg w którym nasz as atutuowy wygrał z samym Tomkiem Gollobem ale i tak pokazał on klase zdobywając 17PKT i wygrywając jako JOKER :)
michallool
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości