Volkswagen Golf R Cup

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Voo Wt kwi 30, 2013 9:11  Re: Volkswagen Golf R Cup

Saruto -

http://volkswagencastrolcup.pl/index.ph ... niowski-2/

Pisałem to jak był jeszcze drugi w wynikach (Kisiel dostał jakąs karę, którą potem anulowano czy coś tam). Zreszta trzecie miejsce nic nie zmienia w mojej ocenie sytuacji. Nie wiem czy chłopak cos tam w zycu robił wyścigowego poza kręceniem kółkiem Logitecha na kanapie ale nie sądzę, skoro na ostatni moment przed startem z trudem klecił budżet.
Avatar użytkownika
Voo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 18:40

Postprzez Saruto Wt kwi 30, 2013 10:18  Re: Volkswagen Golf R Cup

Teraz kumam. Krystian jest bardzo dobry i jeśli będzie kasa to mamy kolejny talent. Niestety każdy dobry zawodnik u nas ma problem z kasą.
Kisiel dostał karę za wyprzedzanie przy żółtych flagach, ale później kara została anulowana.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez krzysiek_aleks Wt kwi 30, 2013 13:15  Re: Volkswagen Golf R Cup

Voo napisał(a):Saruto -

http://volkswagencastrolcup.pl/index.ph ... niowski-2/

Pisałem to jak był jeszcze drugi w wynikach (Kisiel dostał jakąs karę, którą potem anulowano czy coś tam). Zreszta trzecie miejsce nic nie zmienia w mojej ocenie sytuacji. Nie wiem czy chłopak cos tam w zycu robił wyścigowego poza kręceniem kółkiem Logitecha na kanapie ale nie sądzę, skoro na ostatni moment przed startem z trudem klecił budżet.

Krystian awansował do finałów GT Academy, a tam były też jazdy samochodem po Silverstone z tego co kojarzę.
Avatar użytkownika
krzysiek_aleks
 
Dołączył(a): So lut 13, 2010 7:13

Postprzez Voo Wt kwi 30, 2013 22:55  Re: Volkswagen Golf R Cup

Relacja na TVP Sport ze Słowacji - znaczny postęp w stosunku do tego co dali z Poznania. Dobrze się to oglądało, całość lepiej zmontowana, lepiej skomentowana a i same wyścigi emocjonujące.
Avatar użytkownika
Voo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 18:40

Postprzez krzysiek_aleks Śr maja 01, 2013 15:17  Re: Volkswagen Golf R Cup

http://www.tvp.pl/lodz/reportaze/volkswagen-castrol-cup/10915349/volkswagen-castrol-cup/10915359
Większość pewno już widzieliście na innych filmach, ale warto posłuchać "miszczyni" kierownicy, pani Oli.
Avatar użytkownika
krzysiek_aleks
 
Dołączył(a): So lut 13, 2010 7:13

Postprzez Mahilda111 Śr maja 01, 2013 20:21  Re: Volkswagen Golf R Cup

Naśmiewasz się z Oli, a idę o zakład, że byś musiał kilka dni katować tego Golfa, aby wykręcić lepszy czas od niej :-P
Ostatnio edytowano Śr maja 01, 2013 22:28 przez Mahilda111, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mahilda111
redaktor
 
Dołączył(a): So sty 29, 2011 9:14

Postprzez BoryZ N maja 19, 2013 15:21  Re: Volkswagen Golf R Cup

Odbyla sie kolejna runda we Brnie. Pierwszy wyscig wygral Kupickas, ktorego w koncu ominal pech, bo szkoda bylo tego zawodnika ze udalo mu sie jak na razie ukonczyc tylko jedna runde. Drugi wyscig natomiast wygrany przez Korzeniowskiego. Po starcie stracil pozycje, lecz dwa kolka pozniej wrocil na pozycje lidera i juz nie oddal jej do mety. Konsolowiec dal rade ;D
Zaproszenia do www.lockerz.com u mnie na PM albo GG ;)
Avatar użytkownika
BoryZ
 
Dołączył(a): Śr gru 27, 2006 13:24
GG: 211557

Postprzez Voo Śr maja 22, 2013 11:31  Re: Volkswagen Golf R Cup



Chyba najlepsza dotąd relacja, pomjając fakt, że urywa się w połowie wypowiedzi zwycięzcy drugiego wyścigu. Sporo rozmów i informacji "od zaplecza", ciekawie.

Wracając do Krystiana - chłopak znikąd wygrywa z wszystkimi synami swoich ojców. Mam z tego pewną nieelegancką satysfakcję, przyznaję 8-)

7:30 - połączenie obrazu z komentarzem - mistrzostwo świata! :-D
Avatar użytkownika
Voo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 18:40

Postprzez Saruto Cz maja 23, 2013 7:14  Re: Volkswagen Golf R Cup

To prawda, Krystian jest bardzo obiecującym zawodnikiem.
Szkoda, że Lisowski kolejny weekend miał problemy z autem.
Taka ciekawostka, tylko jedno auto miało całą przednią szybę ;) reszta zaliczyła kamienisty deszcz i będzie do wymiany.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Voo Cz maja 30, 2013 15:24  Re: Volkswagen Golf R Cup

Odcinek Specjalny z Mateuszem Lisowskim

Avatar użytkownika
Voo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 18:40

Postprzez Voo Wt sie 20, 2013 20:25  Re: Volkswagen Golf R Cup

http://volkswagencastrolcup.pl/index.ph ... -przerwie/

Tomasz Gollob może nie jest "światowej klasy gwiazdą" ( bo speedway światowym sportem nie jest) ale na pewno u nas jest gwiazdą i bardzo znaną postacią i fajnie, że ktoś pomyślał o zaproszeniu Go. Ciekawsza postać i silniej kojarzona z motorsportem niż, z całym szacunkiem, np. Bartosz Obuchowicz, nie mówiąc o znanych tylko wąskim kręgom dziennikarzach motoryzacyjnych.

Teraz jeszcze Justyna Kowalczyk! (dobra, dobra, żartowałem :grin: )
Avatar użytkownika
Voo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 18:40

Postprzez Saruto Śr sie 21, 2013 10:06  Re: Volkswagen Golf R Cup

Widocznie za mało płacą "gwiazdą" dlatego obsada kuleje ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Voo Pn lut 17, 2014 21:03  Re: Volkswagen Golf R Cup



Krystian Korzeniowski. Najpierw trochę niemrawego przynudzania o grach ale potem ciekawie o Gt Academy i VW Castrol Cup.
Avatar użytkownika
Voo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 18:40

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości