Formuła E

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez F1V0 Wt gru 18, 2018 19:37  Re: Formuła E

@Pieczar
Co do team radia to akurat nie ich wina tylko realizacji. Raz, że team radia są puszczane bez żadnych informacji na ekranie, a dwa, że oni tego nie słyszą. Niekiedy jest też tak, że nawet wywiadów nie słyszą.
F1V0
 
Dołączył(a): Pt sie 17, 2018 5:18

Postprzez bartoszcze Wt gru 18, 2018 20:23  Re: Formuła E

Jak przełączyłem na angielski komentarz to TR też nie słyszałem.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Pieczar Wt gru 18, 2018 22:08  Re: Formuła E

Tutaj faktycznie TR było ledwo słyszalne, ale w poprzednim sezonie też notorycznie je zagłuszali.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Voo Wt gru 18, 2018 22:24  Re: Formuła E

Krótko pisząc przydałoby się, żeby "seria przyszłości" miała komentarz chociaż z teraźniejszości :)

Nie jestem jakimś znawcą i pasjonatem wyścigów ale bardzo dobrze słucha mi się panów z Eleven od F1 i z Polsatu od MotoGP i WRX. Chyba zwyczajnie chodzi tutaj o wiek i idącą za tym werwę, refleks, jakiś dryg do nawijki ale takiej sensownej. Bo ekipie z Eurosportu nie chcę odmawiać wiedzy. Tylko jak ich robota ma trafić do np. nastoletniego widza jak taki stary dziad jak ja łapie się za głowę? ;)
Avatar użytkownika
Voo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 18:40

Postprzez Voo So sty 12, 2019 16:52  Re: Formuła E

No to akcję sezonu już znamy :D Walka da Costy i Simsa :D

Fajny wyścig :)

Edit:

https://youtu.be/mf9ATdmUmVQ

ok. 3:15, walka prowadzących BMW ;)
Avatar użytkownika
Voo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 18:40

Postprzez Europejczyk So sty 26, 2019 21:46  Re: Formuła E

Niech ktoś powie temu Gacowi jak sie czyta Vandoorne, bo normalnie mnie aż skręca jak on wymawia E na końcu
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez F1V0 So sty 26, 2019 21:56  Re: Formuła E

Świetny wyścig. Jak na razie sezon FE nie zawodzi. Wiadomo co z Vandoornem? Miał wcześniej jakieś uszkodzenia czy po prostu potwierdza się, że jest gównem a nie wielkim talentem i przez prosty błąd wjechał w bandę?
F1V0
 
Dołączył(a): Pt sie 17, 2018 5:18

Postprzez AleQ So sty 26, 2019 22:50  Re: Formuła E

F1V0 napisał(a):Świetny wyścig. Jak na razie sezon FE nie zawodzi. Wiadomo co z Vandoornem? Miał wcześniej jakieś uszkodzenia czy po prostu potwierdza się, że jest gównem a nie wielkim talentem i przez prosty błąd wjechał w bandę?


Przyznał się do błedu, tak przynajmniej na TT i FB pisał. Przykro się patrzy na jego dyspozycję. Jest tragiczny. Massa tam też robi na "ussless".

Wyścig świetny. szkoda tylko tych problemów Pascala - liczyłem, że to były człowiek Merca dziś wygra. Narazie sezon niesamowicie szalony, nie ma jednego faworyta, a ci teoretycznie najlepsi narazie spisują się mizerie.
Avatar użytkownika
AleQ
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 14:47
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez rocque N sty 27, 2019 0:17  Re: Formuła E

Niedawno gdzieś mi mignęło, że nie wszystkie części są standardowe, ale nie mogę tego odszukać. Ktoś pomoże?
Vandoorne jest w najgorszej sytuacji, bo w przeciwieństwie do Wehrleina i Massy startuje w nowym zespole - co nie zmienia faktu, że nie może rozbijać się co wyścig.
"You cannot be sure that you are right unless you understand the arguments against your views better than your opponents do."
- Milton Friedman
Avatar użytkownika
rocque
 
Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 18:04

Postprzez SebaRacer N lut 17, 2019 0:31  Re: Formuła E

I za nami kolejny genialny wyścig. Potężny wypadek Piqueta na początku, szalone ostatnie okrążenie i zwycięstwo wyrwane na kilka metrów przed linią mety. Gratulacje dla Di Grassiego, no ale jednak trochę szkoda Mahindry, bo zapowiadało się zwycięstwo już w ubiegłorocznym ePrix Meksyku.
Pominąłem fakt, że Pascal i tak dostał 5-sekundową karę po wyścigu. Nie mniej finisz wyglądał niesamowicie.
Avatar użytkownika
SebaRacer
 
Dołączył(a): Pn gru 17, 2012 22:05

Postprzez Europejczyk N lut 17, 2019 0:46  Re: Formuła E

Mają szczęście, że dodali ten stracony czas po czerwonej fladze :? Kto wpadł na taki głupi pomysł, żeby nie stopować czasu wyścigu podczas czerwonej flagi, który trwa 45 minut. Rozumiem takie rozwiązanie przy wyścigach długodystansowych, ale w takich sprintach czas powinien zostać po prostu zatrzymany. Dobrze, że jednak jest zapis w regulaminie, że można dodać czas... Jak już dodali to trochę się uspokoiłem :-) No wyścig bardzo przyjemny dla oka, działo się na prawdę sporo... Szczególnie na sam koniec ! Ciekawe co się stało w sumie Pascalowi. Na moje oko skończyła mu się energia na ostatnich metrach i jeszcze chciał trochę po chamsku zablokować di Grassiego, przez co ten musiał go minąć mocno z prawej wyjeżdżając poza tor.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez rocque N lut 17, 2019 1:08  Re: Formuła E

Europejczyk napisał(a):Szczególnie na sam koniec ! Ciekawe co się stało w sumie Pascalowi. Na moje oko skończyła mu się energia na ostatnich metrach i jeszcze chciał trochę po chamsku zablokować di Grassiego, przez co ten musiał go minąć mocno z prawej wyjeżdżając poza tor.

Na ostatnich okrążeniach wężykował na hamowaniu po prostej startowej i to ratowało go przed utratą prowadzenia.
"You cannot be sure that you are right unless you understand the arguments against your views better than your opponents do."
- Milton Friedman
Avatar użytkownika
rocque
 
Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 18:04

Postprzez bartoszcze N lut 17, 2019 9:30  Re: Formuła E

Bardzo mi się podoba "Rowland and Buemi ran out of energy", jak w starym poczciwym ściganiu spalinowym :D
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez bartoszcze N mar 10, 2019 10:11  Re: Formuła E

Bardzo ładny wyścig w Hongkongu, choć z nieładnym zakończeniem, kiedy Bird wyeliminował prowadzącego większość czasu Lotterera i nie wiadomo kto wygrał (bo nie wiadomo jaką karę dostanie Bird za kolizję).

A Stoffel, cóż, stracił prowadzenie już przed pierwszym zakrętem, i kiedy skończył z defektem to był już poza podium.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Voo N mar 10, 2019 10:21  Re: Formuła E

Wyścig fajny ale dochodzę do wniosku, że to ani prędkość ani dźwięk nie są problemem Formuły E tylko momentami naprawdę idiotyczne szykany na torach. W Hongkongu są dwa-trzy takie miejsca, które sprawiają wrażenie zaprojektowanych przez kogoś ograniczonego umysłowo.
Nie przypadkiem w FE jest tyle kolizji z innymi samochodami albo ze ścianami. Po prostu tych torów nie da się przejechać bez przygód. Robi to bardzo "ułomne" wrażenie.
Avatar użytkownika
Voo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 18:40

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości