Formuła E

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez MMMotorsport So wrz 13, 2014 10:06  Re: Formuła E

Prost za to co zrobił, powinien dostać zakaz startu w następnym wyścigu...
Avatar użytkownika
MMMotorsport
 
Dołączył(a): Wt lis 19, 2013 20:21
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez chmiel So wrz 13, 2014 10:08  Re: Formuła E

Strasznie durny manewr Prosta. Wyścig ogólnie super wolny i nudny, ale emocjonującej końcówki nie sposób odmówić. :-P
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez rolnik sam w dolinie So wrz 13, 2014 10:09  Re: Formuła E

Z onboardu Prosta było widać dziwne zarzucenie tyłem tuż przed tym jak Heidfeld pojawił się z lewej strony. Zastanawia mnie czy nie było tam kontaktu między przodem Niemca i tyłem Francuza. Wolałbym się upewnić niż wieszać od razu psy na Proście.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez rangiz So wrz 13, 2014 10:12  Re: Formuła E

Żółtki zadowolone, bo na końcu emocji sporo, ale jeszcze kilkanaście lat temu z takiego wypadku Heidfeld mógłby wyjechać w czarnym worku... Alain Prost też bliski zawału w boksach, nie myślałem, że na ostatniej dłuższej prostej będzie taka jazda :)
Avatar użytkownika
rangiz
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 18:15
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Asmodeus So wrz 13, 2014 10:12  Re: Formuła E

rolnik sam w dolinie napisał(a):Z onboardu Prosta było widać dziwne zarzucenie tyłem tuż przed tym jak Heidfeld pojawił się z lewej strony. Zastanawia mnie czy nie było tam kontaktu między przodem Niemca i tyłem Francuza. Wolałbym się upewnić niż wieszać od razu psy na Proście.


Chyba sobie żartujesz gościu, kwiknik zostawił mu tyle miejsca że jeszcze jeden bolid by się zmieścił między nimi
Asmodeus
 

Postprzez pancio93 So wrz 13, 2014 10:13  Re: Formuła E

Ostatni zakręt wynagrodził cały wyścig ;)
Z początku myślałem co ten Heidfeld wyprawia, ale po obejrzeniu powtórki w 100 procentach wina Prosta. Swoją drogą myślę, że Heidfeld i tak by pewnie przestrzelił zakręt więc duża głupota Prosta.
Co do Formuły E to myślę, że nie jest najgorzej. Spodziewałem się totalnego dna. Myślę, że na jakimś ciekawszym torze to i wyścig będzie ciekawszy.
pancio93
 
Dołączył(a): N mar 23, 2008 20:23

Postprzez TommyYse So wrz 13, 2014 10:14  Re: Formuła E

Krawężniki znowu pokazały swoją ciemniejszą stronę... Trochę się martwiłem o Heidfelda z początku bo nie wyglądało to fajnie w szczególności z onboardu Prosta.
Obrazek #22 #14 #5 #27 #3 #17
Avatar użytkownika
TommyYse
 
Dołączył(a): So lis 26, 2011 2:30
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez rolnik sam w dolinie So wrz 13, 2014 10:15  Re: Formuła E

Asmodeus napisał(a):
rolnik sam w dolinie napisał(a):Z onboardu Prosta było widać dziwne zarzucenie tyłem tuż przed tym jak Heidfeld pojawił się z lewej strony. Zastanawia mnie czy nie było tam kontaktu między przodem Niemca i tyłem Francuza. Wolałbym się upewnić niż wieszać od razu psy na Proście.


Chyba sobie żartujesz gościu, kwiknik zostawił mu tyle miejsca że jeszcze jeden bolid by się zmieścił między nimi


Gościu....
Widziałem właśnie powtórkę, miejsce było gościu to fakt. Tak to sobie możesz mówić do kolegów z gimbazium gościu.

W ogóle to możliwe było, żeby Nick się zmieścił w tym zakręcie jadąc taką linią?
Ostatnio edytowano So wrz 13, 2014 10:20 przez rolnik sam w dolinie, łącznie edytowano 1 raz
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez Spandex So wrz 13, 2014 10:18  Re: Formuła E

Oj, Prost może mieć przekichane.

https://www.youtube.com/watch?v=Pftr1Wtb40E

Rebellion zapewnił trochę emocji w końcówce. ;)
Spandex
 
Dołączył(a): Pn sty 26, 2009 15:16

Postprzez rangiz So wrz 13, 2014 10:21  Re: Formuła E

TommyYse napisał(a):Trochę się martwiłem o Heidfelda z początku bo nie wyglądało to fajnie w szczególności z onboardu Prosta.

W tym przypadku akurat trzeba się cieszyć z technicznego postępu, kiedyś byłaby tragedia.
Avatar użytkownika
rangiz
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 18:15
Lokalizacja: Poznań

Postprzez ICEman So wrz 13, 2014 10:22  Re: Formuła E

Spodziewałem się katastrofy, ale Formułe E da się oglądać, ujęcia kamer zdaje mi się też tak zrobione że te bolidy wydają się jakby jechały tempem F1. Dźwięk też nie jest taki tragiczny, spodziewałem się ciszy a słychać niezły pisk :lol:

Sam wygląd bolidów dla przeciętnego zjadacza chleba może wydać się lepszy niż F1, bolidy wyglądają dość atrakcyjnie. Ta seria ma przyszłość wyłącznie na torach ulicznych.

Wypadek na koncu i to co zrobił Prost to się nadaje do kryminału :twisted:

Panie wypadki lepsze niż w F1 :omg:
Avatar użytkownika
ICEman
 
Dołączył(a): Wt cze 27, 2006 17:17
Lokalizacja: z Północy

Postprzez chmiel So wrz 13, 2014 10:24  Re: Formuła E

rolnik sam w dolinie napisał(a):Z onboardu Prosta było widać dziwne zarzucenie tyłem tuż przed tym jak Heidfeld pojawił się z lewej strony. Zastanawia mnie czy nie było tam kontaktu między przodem Niemca i tyłem Francuza. Wolałbym się upewnić niż wieszać od razu psy na Proście.

Jak dla mnie było to spowodowane tą nierównością w torze (zmianą nawierzchni).

rolnik sam w dolinie napisał(a):W ogóle to możliwe było, żeby Nick się zmieścił w tym zakręcie jadąc taką linią?

To już inna sprawa. Możliwe, że by się nie zmieścił, ale tak czy siak Prost miał Heidfelda obok siebie i nie powinien był się zachować tak, jak się zachował.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez rolnik sam w dolinie So wrz 13, 2014 10:28  Re: Formuła E

chmiel napisał(a):
rolnik sam w dolinie napisał(a):W ogóle to możliwe było, żeby Nick się zmieścił w tym zakręcie jadąc taką linią?

To już inna sprawa. Możliwe, że by się nie zmieścił, ale tak czy siak Prost miał Heidfelda obok siebie i nie powinien był się zachować tak, jak się zachował.

To jest oczywiste, ciekawe co tam Nicolasowi zarządzą za ten manewr, trzeba będzie później pobrać wyścig i zobaczyć gdzie inni zaczynali skręt do tego zakrętu. Bo gdyby się okazało, że Heidfeld nie zmieściłby się to wtedy głupota manewru Prosta x2.
Ostatnio edytowano So wrz 13, 2014 10:39 przez rolnik sam w dolinie, łącznie edytowano 1 raz
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez SebaRacer So wrz 13, 2014 10:35  Re: Formuła E


EDIT:
Cały wyścig:
Ostatnio edytowano So wrz 13, 2014 11:19 przez SebaRacer, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
SebaRacer
 
Dołączył(a): Pn gru 17, 2012 22:05

Postprzez cichy So wrz 13, 2014 10:43  Re: Formuła E


Nagrywałem telefonem, więc sorry za jakość.

A Prost... :patelnia: Tak liczyłem na NQ :shock:
"If I can't win, I'm taking you with me!" 8-)
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron